Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Jos jednom izvinjenje kolegi, skroz je ok, to sto je ispalo kako je ispalo niko nije zeleo, sta da se radi.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
"Kolega" gledam te otkako sam potvrdio aktivaciju za treker. Prvo si se nakacio na dva pomenuta gde nema leecheera i sacekao prvi announce gde imas screen gore. Napravio si za manje od sat vremena 28:1 i 56:1 a da niko ne skida od tebe. I svo vreme se logujes u razmacima od par pa do 15 minuta na sajt. Znaci propratio sam te do BANa. Naravno nisi dobio ban bez veze. Drugo, zale mi se ljudi na tebe u inboxu da ih smaras za pozivnice na PP. Zar ti je tesko uzeti seedbox i nabiflati naloge i koristiti ih normalno da ne pravis ovakve gluposti? Iskreno ovo da postujes na nekom forumu za cheetovanje i tamo bi te banovali koliko je providno. Toliko od mene. Zalosno je sto mislis da su svi drugi naivni i b.dale pa i posle svega ovoga pokusavas da se odbranis...

PS: I samo da dodam da postoji arhiva svih korisnika koji su slali announce na ta dva torrenta. Da je u pitanju ono sto ti pricas videlo bi se ko je pristupao i kada je zavrsio skidanje ili kada nije zavrsio. Datum i vreme, sve pise. Mesecima im niko nije pristupao osim tebe, sve sam proverio...
 
Poslednja izmena:
Jel postoji neki tracker sa HEVC/H265 filmovima i serijama. Gledam da nabavim filmove dobrog kvaliteta, a da što manje prostora utrošim na memorijskoj kartici, treba mi za put?
 
Jel ima neko pozivnicu za IPT?
 
Vidim da pričaju o njemu na uhdclub-u... vrv jeste real deal.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Da li ima neko pozivnicu za IPT? Zahvaljujem unapred. :)


Ja imam za Crnu Berzu i TD, kome treba neka se javi.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Delboy, kazi mi jel ti treba kakvih pozivnica ? Al da budes dobar decko.
 
Da li ima neki torrent site sa sinhronizovanim crtanim filmovima 2017 godine? Zamolicu za pozivnicu ukoliko je potrebna za takav site.
 
Molio bih kolegu @Sale da vidi šta je sa Crnom Berzom,poslao sam mu invite code pre 18 sati.
 
Može i meni EUC ili neki sličan za sinhronizovane crtaće :)

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
 
Da li moze pozivnica za Crnu berzu?Hvala.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Javi ako nisi dobio,poslaću ti ja.
 
@Sale dobio Crnu Berzu
 
Drugari, ima li ko neku pozivnicu za neki torrent sajt za aktuelne (i starije) serije i filmove ?

Ako mogu da zamolim nekog ko ima bilo bi sjajno!
 
Nazad
Vrh Dno