Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ajde da razjasnimo neke stvari, čisto da ne bude zabune. Dakle i kad neko ima pozivnicu za neki jači treker, nije poželjno nuditi je ovde javno, već nekako šifrovano? Tj, nije poželjno uopšte spominjati naziv trekera, pa ni skraćenicu? Isto pretpostavljam važi i za tražnju, ako nekome treba, mora da se nekako šifruje naziv? I kako da znam koji su jači a koji manje jaki trekeri? Ja koristim svega par komada, ali eto imao sam sreće da upadnem u zlatno vreme na beteen, koristim još i hadetorents i ipetorents, tu je uglavnom sve što mi treba, naravno i svemoćni ruskitreker. Njih savesno održavam, ponudim pozivnicu kad imam, tako da ne pratim baš sva dešavanja, povremeno svratim ovde da vidim šta ima novo i to je to. Možda i da se izmeni prvi post sa pravilima, nekako da se hintuje šta je poželjno a šta ne?
 
Please note that the selling, trading or public giving away of our invitations is strictly forbidden, and will result in you and your entire invite tree being banned. This includes offering to give away our invitations on any forum which is not a class-restricted forum on another private tracker. If you're unsure, please ask staff before sending an invite.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
By sending an invite, you agree and understand all applicable rules and regulations as outlined in our invite rules. You agree and understand broken rules by those you invite will put your own account at risk. This is illegally binding. Staff reserve all rights without question.

Sam zaključi da li bezrazložno "paranoišemo". Skrivanje teme je najbolje rešenje a uz to je dobro i načelo da se javno ne oglašava onaj koji daje nego samo onaj koji traži.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ajde da razjasnimo neke stvari, čisto da ne bude zabune. Dakle i kad neko ima pozivnicu za neki jači treker, nije poželjno nuditi je ovde javno, već nekako šifrovano? Tj, nije poželjno uopšte spominjati naziv trekera, pa ni skraćenicu? Isto pretpostavljam važi i za tražnju, ako nekome treba, mora da se nekako šifruje naziv? I kako da znam koji su jači a koji manje jaki trekeri? Ja koristim svega par komada, ali eto imao sam sreće da upadnem u zlatno vreme na beteen, koristim još i hadetorents i ipetorents, tu je uglavnom sve što mi treba, naravno i svemoćni ruskitreker. Njih savesno održavam, ponudim pozivnicu kad imam, tako da ne pratim baš sva dešavanja, povremeno svratim ovde da vidim šta ima novo i to je to. Možda i da se izmeni prvi post sa pravilima, nekako da se hintuje šta je poželjno a šta ne?
Na tt sam trenutno, imaš sajt torrent tracker levels, guglaj
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Samo ne treba da koristite isto korisničko ime ovde i na trekeru. (Važi i za pozivaoca i za pozvanog)
 
Poslednja izmena:
Sam zaključi da li bezrazložno "paranoišemo". Skrivanje teme je najbolje rešenje a uz to je dobro i načelo da se javno ne oglašava onaj koji daje nego samo onaj koji traži.

Pretpostavljam da ovo nije meni upućeno? Nisam nigde spominjao nikakvo paranoisanje.

@aca našao sam neke liste ali sve nešto iz 2005. Svakako od sad koristim šifre na ovoj temi.
 
И ја ћу на ћирилици овај пут. Решење је да затражиш позивницу на неки високорангиран тракер а онда је и добијеш од некога ко је има без неке најаве преко поруке или имејла после пар месеци где нема директне везе са потражњом. што се тиче листе ово је најновије што сам нашао из 2015.

Kod:
http://torrentinvitez.com/showthread.php?642-Trackers-Levels-(-2015-Updated-)
 
Ево листе трагача по нивоима која се редовно ажурира. На том форуму можете и да тражите и мењате позивнице. Тамо се саветује да имате различито корисничко име од оног које користите на трагачима. Већ сам објаснио због чега. И на овом се деле позивинце као и на многим другим и изгледа да то ником не смета.
 
И ја ћу на ћирилици овај пут. Решење је да затражиш позивницу на неки високорангиран тракер а онда је и добијеш од некога ко је има без неке најаве преко поруке или имејла после пар месеци где нема директне везе са потражњом. што се тиче листе ово је најновије што сам нашао из 2015.

Kod:
http://torrentinvitez.com/showthread.php?642-Trackers-Levels-(-2015-Updated-)

Ma typo, i mislio sam na tu iz 2015. :) Svakako hvala i tebi i letaču. Pozdrav.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Lista se ne azurira redovno jer se na njoj nalaze trackeri koji su odavno ugaseni. Takodje su ocene nekih trackera vise nego smesne jer su nivoi u nekim slucajevima promaseni za 3, 4 a mozda i 5 nivoa. A oni koji se tamo igraju razmene se vrlo verovatno igraju i sa nedozvoljenim klijentima i prodajom pozivnica i naloga. U to ime HDME i TVV korisnicima za koje ocenim da nisu rizicni i ne uzimaju ili daju pozivnice riskantnim clanovima sa ove teme.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
ako neko hoce iptorrents pozivnice, imam 3 komada
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Da li ima neko ko je već registrovan na Falkonu pa da kaže iz prve ruke kakav je treker?
 
Da li ima neko ko je već registrovan na Falkonu pa da kaže iz prve ruke kakav je treker?

Погледај ово:
falkon-vision-team_stats_12-16-2017.png

falkon-vision-team_12-16-2017.png

falkon-vision-team_top_12-16-2017.png
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
Pitanje za gejmere,

Koji trekeri su najbolji za igre: PC, PS, Xbox...?

Nije bitno da li se teško održava, bitno je da se ima u bukmarku :p

Ne igram igre već nekoliko godina, niti imam mašinu, nego čisto da imam u kolekciji trekera pored filmova i serija.
 
Pitanje za gejmere,

Koji trekeri su najbolji za igre: PC, PS, Xbox...?

Nije bitno da li se teško održava, bitno je da se ima u bukmarku [emoji14]

Ne igram igre već nekoliko godina, niti imam mašinu, nego čisto da imam u kolekciji trekera pored filmova i serija.
Mislim da je za igre najbolji Gazelle Games. Registruj se na playbits.org i pogledaj šta oni imaju.
 
Poslednja izmena:
Samo treba napomenuti da ko ima box može otići u minus ako se zaleti, pošto se kod sb-a računa dl.
 
Moze varijanta kucni download pa up na box? Onda nema sta da se racuna?

Prođe određeno vreme dok uradiš up na box jer su nam uglavnom kućne konekcije nikakve pa onda niko kasnije i ne skida...
 
Bolja ti je opcija sa box-om da skineš sa nekog ratioless trekera i uradiš cross seed i to sve radiš velikom brzinom bez kućne konekcije i čekanja.
 
WOP отворен за регистрацију. Слободно преузимање до 2. јануара.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Čega ima tamo? :)
 
Ima li mogucnosti za crosss(s)eed? ili oni sve uploaduju jako brzo?

Ima ali sve je to slabo, jedino kada izađe veći torrent kao fl (par stotina GB) i onda se uradi CS i tada možeš već pristojno da napraviš ratio. Ali moraš posle ponoći da ostaneš za kompom da bi naleteo na novi torrent jer tada izbacuju (valjda svako 7 dana, tako nešto, ispraviće me neko ko je upućeniji).
 
Društvo,

Imao sam ranije FL i preko 15TB uploada i poklonio nalog. Nisam ga nešto ni koristio, više sam se igrao nego što je trebao.

Sada mi treba samo za programe pa ko je voljan da pošalje pozivnicu neka se javi na PP. Imam Seedbox tako da ratio nije problem.

Mislio sam da ostavim za programe TL i uzeo sam zbog njega box ali je spor upload, može da se napravi i sredio sam autodl ali idem na jednostavniju varijantu.
 
Nazad
Vrh Dno