Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ima li neko pozivnicu za Crnu Berzu?
 
Imam ja. Javi se na pm

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Imam pitanjce :D

Nedavno smo presli na SBB i od tad se desava sledece: µtorrent krene da seeduje, medjutim posle nekog vremena, tipa sat vremena, tracker prestane da "vidi" seed, program izgleda prestane da mu prijavljuje. Recimo pise seeding 0 iako ih drzim 12. Sto mi nije strasno, jer svakako tracker to prepozna na sledecem paljenju i doda te zaostale poene. Medjutim, vise me iritira ovo: sto u istom slucaju, znaci posle nekih sat vremena, za svaki novi torent koji dodam beskrajno dugo stoji Finding Peers i nece se pokrenuti dok ne restartujem program, a upload inace ide redovno i seed polje je zeleno. A tek kad restartujem, i download pocne bez problema i tracker opet prepozna torente na seedu i sve radi kako treba tih nekih sat vremena, kad se opet isto pocne desavati. Probah re-install, da vratim starije verzije, fabricka podesavanja µtorrenta i nista, zaglupi se i gotovo. A znam da ste pisali da NAT-ovanje moze da oteza vezu sa peer-ovima, pa mislim da je mozda to. Bug mislim da nije jer su mi te iste verzije programa radile najnormalnije kod drugog provajdera.
 
Najverovatnije Nat.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav svima nov sam na forumu i potrebna mi je pomoc.Imao sam nalog na IPT ali nisam dugo koristio i sada su me obrisali ako neko ima pozivnicu bio bih zahvalan za istu.
Hvala unapred:wave:
 
Procitaj prvi post u ovoj temi. Dosta ljudi je odavde pobrisalo naloge na IPT zbog sumnje da je vlasnik namerno ddos-ovao neke poznate suparnicke trakere ili na neki nacin potpomogao da se ugase. Takodje je fejkovao seedere na TD (licno se uverio) i jos masu drugih stvari. Na redditu je sa 10-tak naloga spustao karmu onima koji su govorili lose protiv IPT-a (takodje se licno uverio). Iako ne praktikujem ali moj TD nalog sa dooooobrim bufferom sam dao drugaru kojem je to bio prvi tracker i mislim da ga i dan danas koristi. Mozda je tema stara ali ja i dalje imam isto misljenje...
 
Poslednja izmena:
Ja sam super zadovoljan sa ipt vec godinama. Bole me sta vlasnik radi i kakvog je morala.

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena od urednika:
Odstiklirah da µtorrent startuje sa sistemom, podigoh ga rucno i evo danas ceo dan vrti bez zastoja. Mozda se neka druga, a kriticna verzija podizala sa sistemom, mozda su se dve sukobljavale ... nemam pojma. Ovako cu onda i ubuduce.

A ta prica o IPT i vlasnicima mi je bas dosadila ... sta nas to briga ako nas kao korisnike tracker dobro sluzi i ovi nas ne diraju.
 
Odstiklirah da µtorrent startuje sa sistemom, podigoh ga rucno i evo danas ceo dan vrti bez zastoja. Mozda se neka druga, a kriticna verzija podizala sa sistemom, mozda su se dve sukobljavale ... nemam pojma. Ovako cu onda i ubuduce.

A ta prica o IPT i vlasnicima mi je bas dosadila ... sta nas to briga ako nas kao korisnike tracker dobro sluzi i ovi nas ne diraju.

Tebi je dosadila prica o pozivnicima za odredjeni tracker a meni je bas super da u temi koja nije za software/hardware slusam o tome sta si odstiklirao, kog si provajdera promenio i da li koristis NAT ili ne? Moja poenta je da ko drugome jamu kopa... vezano za vlasnike trackera. A ti ulazi u nalog ako hoces. Dobronameran komentar. Toliko od mene.
 
Nisam ispratio, sta se desava sa AHD-om?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Hvala lepo

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Kako poboljsati ratio na sceneaccess
Vec nekoliko dana par stvari mi stoje aktivne za upload ali nista

Da se ispravim, prošli put sam napisao da je teško. Danas sam primetio da se bonusi kod njih zovu coins:

Welcome to SceneAccess's shop!
You have xxxx Coins to spend! You are currently seeding xxx torrent(s), and making xxx Coins / hour.

How do you earn Coins? It's very simple; you will earn Coins just by doing what you love! Yes just by seeding and being active in the forums.
1. For every torrent you seed you'll earn 0.1 Coins per hour (you must seed at least 10 torrents and be connectable to earn Coins. 10 = 1 Coin/hour, max 500 = 50 Coins/hour).
2. For every post you make in our forums you will receive 0.5 Coins (must contain minimum 15 words to earn Coins).

Tako da nagruvaj sitne torrente i neka čuče, sami će da nabiju coins, posle zameni za upload.
 
Nazad
Vrh Dno