Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Koristis koji klijent? qBitTorrent?
 
Па да, написао сам да га од скоро користим јер претходни није знао да унакрсно дели, овај то добро ради па сам се прешалтовао.
 
Mislim da zauzeće RAM-a zavisi od veličine samih torenata i da li su aktivni ili ne.
 
waffles недоступан већ пар дана.
Јел има нека препорука за музички трекер, Apollo и RED отпадају јер је тешко доћи до њих ?
FL укинуо регистрације или само добијање нових позивница ? Пошто мислим да имам једну па не знам је ли може то да се искористи.
 
Вафли су најавили хард посао за викенд па је изгледа било мало теже него што су очекивали али најављују скори повратак. Аполо не постоји, сада се (наследник) зове orpheus. Мени је рутрекер и даље солидан музички извор, тамо налазим већину онога што ме занима а на осталим поменутим само кад на рутр нема и само кад је нека акција. Последњих дана никако не раде, вафли угасили, ред и орфеус ни да мрдну.
 
Тако сам и мислио, знам за аполо/орф него навикао пошто их дуже време јурим :d
Срећа па тај рутрекер ради иначе нема где lossless да нађеш.

За сада ми qt обавља посао јер немам пуно торената, али колико се сећам 1.8.5 ut је била једна од бољих верзија само не знам колико једе рам.
 
Poslednja izmena:
Domaću muziku sa download foruma. Na domaćim trackerima su slabi po tom pitanju.
 
1xIPT
1xTL
1xTD

Za proverene clanove ;)

Usput da nema neko invite za inmac.org ?
 
Ima li neko pozivnicu za BTN? Koristim PTP, filelist, IPT, mogu poslati dokaze.
Treba mi za serije, znam da su retke pozivnice i da se teze ulazi, ali eto, ako ima neko...?
 
Ubacih i ja, podesio na brzinu, dok proveri trebace mu vremena.

Ne znam sta je sa qBitTorrent-om, u pocetku skida nesto maksimalnom brzinom, pa brzina opadne, pa onda krene opet posle 10ak minuta maksimalnom brzinom. To i zauzece memorije od 500-600MB me je oteralo, ne moze klijent za torrent trositi vise resursa od anti-virusa (koji sam takodje prestao da koristim :D).
 
Zasto ista drugo koristiti pored 2.2.1 verzije, podrzana na svim trackerima, cak na dosta mesta i recommend verzija.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Build 25302, konkretno?
 
Poslednja izmena:
Radice sigurno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Zasto ista drugo koristiti pored 2.2.1 verzije, podrzana na svim trackerima, cak na dosta mesta i recommend verzija.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Koristim istu, ali provereno stabilan i svuda podržan build 22967. Da se ne lažemo, remote pristup mu je loš, magnet linkove ne skida.
 
Tako je, bilo je ranije. Ali moras biti power user.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Klijent utorrent 2.2.1 25110 radi perfektno, FL tracker je bio izbirljiv, ali sa ovim klijentom nema problema cak ni tamo.
 
40 puta manje zauzece memorije na uTorrent 2.2.1 nego na poslednjoj verziji qBitTorrenta, wow :D
 
uTorrent 2.0.4 build 22967 Svuda sljaka, vuce i magnet linkove, samo sto ne kuva kafu hehe ;)
 
Zdravo svima,

potrebna mi je pozivnica za bilo koji sajt gde mogu naci Nemacku muziku,filmove,serije...

Hvala unapred
 
Nazad
Vrh Dno