Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Mnogo vam hvala za pomoc. Upravo sam poslao mail i nadam se da cu uspeti resiti
 
Pogledajte prilog 285806
Jel moze neko da mi objasni staova crvena poruka znaci?
Ostavio sam crtace sto je clan bandovic uplodovao da se skidaju ali ne ceo paket vec samo 130GB da nije mozda zbog toga poruka?
Upload ide i vec sam 80GB vratio.
 
To znači da imaš neki problem u podešavanjima utorrenta, možda si iza CG NAT-a, nemaš nikakve posledice na EUCu po tom pitanju, to je do tvog provajdera.

utorrent nisam podesavao samo skinuo i instalirao mroacu malod a sepodsetim oko podesavanja posto godinama nisam nista cackao a sto se tice provajdera koristim EXE net.
Bitno je da mogu drugi da uzimaju od mene da im pristup nije ogranicen
 
utorrent nisam podesavao samo skinuo i instalirao mroacu malod a sepodsetim oko podesavanja posto godinama nisam nista cackao a sto se tice provajdera koristim EXE net.
Bitno je da mogu drugi da uzimaju od mene da im pristup nije ogranicen

kad si "not connectable" znaci da ti je torrent port zatvoren i ne mozes da sidujes sa tog porta te ga moras otvoriti u podesavanjima rutera.

proveri port koji ti torent koristi na:

https://www.canyouseeme.org
 
Meni u rtorrentu stoji da sam seedovao crtaće skoro 1TB, na EUC pobrljavelo nešto i pokazuje smešno malo.
Nemam pojma šta je i ne zanima me mnogo, neka se seeduje, ali rekoh da napišem kao primer, možda je i do njih, a ne do provajdera.
 
Secam se ranije da sam podesavao portove kada je trebalo sidovati ali pre podesavanja porta tj. otvaranja nisam mogao da sidujem a sada seed radi
 
Port moraš u ruteru da vežeš za fiksnu IP adresu, a pošto ruter svaki put tebi u lokalu dodeljuje drugu adresu moraš da vežeš određeni port sa lokalnom IP adresom

Local area connection>properties>tcp/ipv4>properties>use the following IP address pa dodaj neku koju si dao uz port
 
Drugari, treba mi dečja enciklopedija u pdf-u, ako neko zna gde ima ili neko o vas ima, neka mi pusti na pm.
Hvala.
 
Od juče mi prikazuje ovu poruku na Filelist i ne mogu da se ulogujem...


Login esuat!
User sau parola gresite.
Incearca din nou aici. Clear cookies daca eroarea persista!
 
Probaj login any ip ili izbriši cookies u pretraživaču.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Jesam, obrisao kolačiće ali tek posle restarta compa proradilo.

Послато са Mi 9T
 
Ako nekom treba pozivnica za cartoonchaos, bitspyder ili za e-rock neka mi se javi.
 
Poslednja izmena:
Znamo to svi iz teme. :)

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Za pozivnicu na btn-u je potrebno potrošiti okvirno 120 miliona poena i to nisam siguran da uvek može da se kupi ili je potrbno čekati da bude "mesta". Poeni se regularnim putem sporo skupljaju naročito za nove članove koji nemaju množioce za broj meseci na seed-u. Requestovima se može doći do velikog broja poena ali se treba potruditi i pronaći sadržaj za koji je neko spreman da dà nagradu. Ako ste član na nekim holandskim trekerima potražite recimo ovo. Verovatno imate nekoga ko je već član da ispuni request i pozive vas.
6a6727de70bc77381c96440110d1ed09.jpg


Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Juče primetim da su mi svi torrenti u qBT prebačeni u Stalled Uploading.
Port je otvoren (zelena ikona). Download radi normalno.
Ima li neko ideju šta bi moglo biti?

Sry za mali off.
 
Jel ima neko pozivnicu za IPTorrents? Pokusao sam sa privatnim porukama i neki su odgovorili neki se nisu ni udostojili da odgovore ali nema veze.

Jedini koji je hteo da posalje pozivnicu je veljadj ali ne znam zasto mi pozivnica nikada nije stigla na email. Prvi put je moja greska i reko sam coveku/momku da mi ne salje drugu ali je ipak uradio ali ta druga nikada nije stigla na email. Gledao sam u junk i jel sve ok ali pozivnice ni dan danas nema.

Pa ako neko ima i hoce da je posalje neka se javi da mu posaljem email na PM. Hvala
 
Ja ću ti poslati ponovo,vratili su mi pozivnicu koju nisi iskoristio.Samo pošalji ispravan mail.
 
@bbK1ng
Da ti nije uključen Torrent Queuing? Radi kako treba samo dok se program ne restartuje, a onda torenti pokazuju stalled.
 
Nazad
Vrh Dno