Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Moze li jedna pozivnica za filelist?
Saljem dokaze o seed-u sa crne berze i IPT...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Izgleda se i Pedros vraća sledećeg vikenda.Skoro godinu dana ih nema:guitar:
 
Nudim: Crnu Berzu,IPT Torrents,HD Space,HD Torrents,Torrents Day.
 
Kolega @nikolaxxx na izričit zahtev dobio invite za FL;)
Sad video ima i tri komata za HDT.Zainteresovani a s ozbiljnim namerama neka se jave na temi.Znači ovde:d
 
Poslednja izmena:
Ima li kakvih novih vesti za torviet ? Jel se vracaju ?
 
Hvala kolegi @paradizo na pozivnici

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
imam pozivnicu za HD torrents ako je nekom potrebna, dali ima neko pozivnicu za Beyond hd?
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, trazim preporuku za neki tracker koji ima dobre serije, mislim dobar kvalitet snimka. Pokusavao sam ranije da odrzavam ratio ali upload mi je bio bas slab tako da sam se drzao AreneBG, sada mislim da bih mogao da upadnem na neki privatni tracker i da odrzavam kako treba, pa ako neko ima viska pozivnica i voljan je da podeli.. hvala!
 
Partis.si za pocetak ce ti skroz raditi posao, ne treba pozivnica

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ima li neko pozivnicu za filelist?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Vidim da je IPT poceo da emituje IPTV kanale. Moze li mi neko reci kako ovo funkcionise? Da li je ovo besplatno za clanove ili se placa nesto. Ne pise nigde cena, pominju nesto donacije ,ali nisam skontao kako to funkcionise?
 
Izgleda se mora biti donator, a koliko vidim za 5$ si 2 nedelje donator pa i nije neki deal ako ti trebaju samo iptv kanali.
 
Da, Lazendicu, malopre sam malo detaljnije pogledao, mora se biti donor. Ima ova opcija 10$ za mesec dana sto nije preskupo ako je slika dobra. Meni je ovo zanimljivo zato sto bih koristio onda IPT za elementum. Moram posle probati da nadjem neki komentar na netu, kakav je kvalitet slike.
 
@veljkoka
ako ti treba neki treker za Elementum reci ja ću ti dati.
 
Ja imam od privatnih IPT, filelist, PTP. Za elementum korustim pomalo filelist, rutor i rarbg. Razmisljam se da uzmem ovaj IPTV pa da koristim IPT za elementum, posto kada doniras novac onda sibzasticwn od H&R. Duze vreme pokusavam da nadjem BTN, ali retke su bas pozivnice.

Na kojw si to trackere mislio?
 
Ja iću ti se na pp večeras.
 
Nazad
Vrh Dno