Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ima li neko pozivnicu za e-rock? I usput da pitam ponovo na li neko ima li se jos gde skinuti Galileo nemacki tv show https://www.imdb.com/title/tt4628832/ Video sam da ga ima na TorrentHR-u,ali nedovoljno seedera,cak ni zahtev za re-seed nije pomogao,pa me zanima ima li ga na jos nekom trekeru,ako neko moze da pogleda bio bih mu zahvalan.
 
Sry sto pisem dupli post ne mogu da editujem prethodni,hvala clanu andrejbc na pozivnici za e rock.
 
Da li mi neko moze dati pozivnicu za e rock?
Hvala

Javi mi se preko privatne poruke za pozivnicu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IDontExist (IDE) je otvorio intervju za prijem novih članova. Ovo je treker sa video tutorijalima za mađioničare.

IRC Interview Channel: #ide-interviews @ irc.p2p-network.net
or connect via your browser @ kiwiirc.com/client/irc.p2p-network.net/?nick=kiwiIDE?#ide-interviews
 
Poslednja izmena:
Imam dva pitanja, ako nije problem.

1. IPT. Jasno mi je da moram da budem odgovoran zbog drugih. Pa pitam, šta posle 15ak dana seeda, ako ne bih baš da držim komp 24 sata upaljen:
a) potpuno odstraniti ono što sam uzeo iz klijenta, da mi ne resetuju odsidovano vreme tj. nametnu mi obavezu još 14 dana
b) mogu li na kraće periode kasnije da sidujem, što mi je draže
Štagod je bolje po sigurnost naloga, prihvatiću.

2. Imao sam jako star i povredljiv klijent, sam sam toga svestan, međutim, nikad nisam video fake ut 6.4.1.0, pritom mi se čini (?) da se jedan vratio na 0% malo kasnije, da li da se brinem da mi je neko odradio "stack based buffer overflow", štagod to značilo? Sad sam promenio klijent. Da ne bude zabune, nije IPT u pitanju, jeste jedan privatni koji drži frilič.

Pogledajte prilog 278636
 
Poslednja izmena:
Ja posle 15 dana seeda izbrišem torent iz qbitta,nekad ostavim i dalje ako nije veliki fajl,skupljam pojene
 
@dembelija

Za IPT.

Koristi uTorrent 2.2.1, na sajtu imas objasnjeno kako da podesis (iskljucis DHT, local peers, itd.). Kad jedan torrent seedujes 14 dana (336 sati), mozes s njim raditi sta zelis, nece ti zahtevati dalje seedovanje.

Za bonus poene, koliko vidim kod njih velicina torrenta nije bitna, samo broj, poskidaj 15 malih FreeLeech torrenta i drzi na seedu.
 
Bio bih veoma zahvalan ako neko moze da mi posalje jednu pozivnicu za Crnu Berzu. Hvala unapred.
 
@alex035 i ivanbass1,
hvala obojici.

Koristio sam prastari utorrent paralelno sa qbitom, ubaciću sve u jedan klijent čim odradim ovih petnaest dana na IPT-u. Nisam uspeo da nađem šta je ono sa printscreena, klijent fake utorrent 6. 1. 4. 0, znam da je fake utorrent 2.2.1 bilo nešto za veštačko nabacivanje ratia, ovo ne znam da li je isto ili nešto za hakovanje, kako god, to je sa slovenačkog trackera gde puštaju sve i svašta.
 
Ima li neko problema da se loguje na crnu berzu?
 
Ne znam da li je neko vec pominjao, ali scenetime.com je otvoren za registraciju.
 
@Djus

Preporuka... dao sam mu pozivnicu za CB - clan odlicno drzi ratio u debelom plusu sto i nije toliko tesko ali eto kome potrazi za druge trakere, slobodno mu dajte pozivnicu.

nastavicu, idem redom. Drzite seed - 20 pozivnica sam podelio, svi cete da se nadjete ovde...
 
Ako ima neko za Crnu Berzu bio bih zahvalan. Ukoliko je potreban ratio sa ostalih trackera saljem naravno.
 
Da, rekao mi je isto to kolega.
Zašto?
To zna samo moderacija, pošto ne vidim da sam prekršio ijedno pravilo trackera, osim što sam ih iskritikovao jer sam na prečac dobio warn posle 24h od skidanja prvog torenta, ratio mi je debelo preko 1.
 
Kolko vidim iz tvojih postova tamo, skinuo si nešto, niko nije skidao od tebe, pa je ratio bio 0, i dobio si leech status? Posle su ti kolege poklonile bonus poene i ratio ti je došao preko 1, a kolko vidim i držao si seed ali nije skinuto upozorenje.
 
Otprilike tako.
Rezultat: ban.
Super odluka.
 
Nisi čitao pravila. U delu sa odredbama koje se odnose na download stoji ovo: "Pristup najnovijim torentima samo u slučaju kada imate dobar ratio! (Pogledajte FAQ za detalje)".
Pretpostavljam da je zbog toga.
 
Free leech na HDBitsu do 25.12.
 
Na Awesome-HD takodje free leech.
 
Jel može pozivnica za Orpheus ako ima neko? Ili za neki drugi dobar tracker za muziku u flac formatu?

Trenutno sam član TorrentLeach-a, održavam dobar ratio, mogu da pošaljem dokaz ako treba. Može i razmena pozivnica, TL za Orpheus.
 
Danas sam banovan sa Crne berze. Ne znam zašto, mada nije ni važno. Nikakva poruka, mail... Ništa.
 
Nešto se čudno dešava sa Crnom Berzom. Prilikom logovanja izbacuje kao da ukucavam pogrešnu lozinku, a broj pokušaja ostaje isti umesto da se smanjuje ako je pogrešan unos. Pokušao sam sa resetovanjem lozinke i po novom unosu opet ista situacija.
 
Nazad
Vrh Dno