Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

treba mi pozivnica za BTN ako neko ima... imam sve osim tog sajta... ako nekom nesto treba u razmenu neka pita...?!
 
Ponudi šta imaš, a ako neko ima za BTN i hoće da da, javiće ti se.
Mada mrka kapa za BTN.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pozdrav drugari. Da li neko ima pozivnicu za CB? ili za mozda neki drugi torrent sa kog se mogu skidati nase nove serije i filmovi? Neka mi javi u PM. Hvala unapred
 
Delim pozivnice za CB...za yahoo mail znam da nema problema, sa gmail imao sam slucajeva da ljudima jednostavno ne stizu pozivnice.
 
Imam par torenta na FL koji su jako dugo leeching status, a nema sidera kako bih skinuo ceo. Sta mislite da li cu prekrsiti h&r ako ih obrisem?
 
Naravno da nećeš. Na FL su fleksibilni štonse tiče pravila. Ne pojedinim igrama sam nabio par TB suvog uploada, svlače ljudi godinama.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pozdrav drugari ima neko pozivnicu za CB
 
Jel moze neko da pusti pozivnicu za CB?
 
Poslednja izmena:
Ko je zainteresovan registration open za AvistaZ (torent sajt za azijske filmove i serije)
Kasno sam primetio da je dacha82 već javio za ovo :D
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko hdbits.org account da mi se javi na PM da vidim zasto su mi disable account cisto da proveri username i to ili neki mirc za pomoc da kontaktiram, 5 godina imam nalog bez greske i odjednom nesto se desilo,pa me zanima zelim objasnjenje zasto i da vratim account
 
Nisam,verovatno je neka glupost promene porta i hash fajla u pitanju,jer sam menjao NAS i port open,pa dok nije promenio brzo , kod njih istripovalo se,pokusacu na ircu cekam sto godina. Nema sta drugo da bude
 
Evo ovako, podelio sam preko 10 pozivnica za CB. i jos ima na cekanju...

Moram da kazem da retko ko postuje pravila. Dakle ljudi, kada skinete nesto, ostavite upaljen torrent klijent, ogranicite upload ako vam smeta ali sedujte barem nekoliko dana.

Za pocetak, da upozorim ljude da ne daju pozivnicu clanu:

@okram007 - covek skine torent i obrise, ima ratio 0.0008 - 2 bonus poena, znaci za sve torrente koje je skinuo ima seed 2 sata ukupno. Ako popravi to, editovacu post. Sutra cu da okacim drugog i tako svakog dana. Cisto da znate kome da ne dajete pozivnice!
 
Prvo, nisi ni trebao da mi daješ invite, ako ćeš posle da me prozivaš a drugo,ne razumeju se baš svi u torente. Ja npr, pojma nemam šta je to ratio i tako to...Ako nešto krivo radim, izvinjavam se. Torente ne skidam često, skinuo sam 2. Jedan sam obrisao zbog mesta na hardu, ssd od 128gb a drugi je i dalje tu. Opet kažem, izvinjavam se i mislim da nema potrebe za ovim...
 
Čuj ne znaš a tražiš pozivnicu za privatnu zajednicu. Najverovatnije sve to što ti treba imaš na javnim.
 
Ovo što mi treba, nije bilo...
 
Prvo, nisi ni trebao da mi daješ invite, ako ćeš posle da me prozivaš a drugo,ne razumeju se baš svi u torente. Ja npr, pojma nemam šta je to ratio i tako to...Ako nešto krivo radim, izvinjavam se. Torente ne skidam često, skinuo sam 2. Jedan sam obrisao zbog mesta na hardu, ssd od 128gb a drugi je i dalje tu. Opet kažem, izvinjavam se i mislim da nema potrebe za ovim...
Osnovno je kada se pristupi nekom sajtu tj.registruješ se je da se pročitaju pravila istog.Tamo je lepo objašnjeno sve.Ima posebna tema za početnike.Čisto savet za buduće sajteve itd.Poz.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Hvala na savetu, poslušaću. Pozdrav
 
dobra je zamunda al i ne radi upload track. Uploadovao preko 10 TB al se broj ne menja, a njih briga da to poprave...
 
Nudim pozivnice za IPT (3) i Crnu Berzu (imam dosta).

Imam i pozivnicu za File List, iskljucivo za starije clanove sa iskustvom na privatim trekerima.
 
@ivanbass1

Evo ja se javljam za pozivnicu za Crnu Berzu. Hvala unapred kolega.
Vidim da se dosta njih prijavilo zbog serije "senke" 2, ako sam dobro razumeo moći će i to da se odgleda?

Šaljem ti PP.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko pozivnicu za CB?
Ja imam za IPT i TL ako nekom treba
 
Ima li neko pozivnicu za yuwabits? U zamenu imam: IPT, Torrent HR, Crna berza, Sport cult...
 
Nazad
Vrh Dno