Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

"malo diskusije" - eh kad bi ti drug znao kol'ko samokontrole je potrebno da bih ja MALO diskutovao, ne bi mi stajao na muku ;)

A da se ne lažemo lepo je videti i sve vas stare prave torentaše kako obilazite temu i kad vam ništa ne treba. Tu ste jer možda nekome možete da se nađete. Sjajno! :)
 
Konkurišu dugogodišnji članovi koji mi na PM napišu o kom se trekeru radi i daju dokaz o velikom prometu na rutrackeru koji je propraćen pozitivnim ratiom.
Ово ти је добра идеја, ако неко на практично јавном трекеру има добар рејтинг, онда је он сасвим ОК за нешто а не као неки који скину и побегну. ;)
Мислим, не знам о чему је реч, шта нудиш и не конкуришем јер ме торентовање не занима као спорт.
 
Pozdrav. Trebala bi mi pozivnica za neki tracker koji prvenstvo ima 4k sadržaj, a nije težak za održavanje, ima freeleach. Uzeo sam seedbox pa bih pre selidbe i uzimanja novog tv nabio ok ratio za ubuduće. Mogu da pošaljem dokaze sa IPT, PTP i BTN

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Imam uhdclub ako te zanima? Ima povremeno fl na određenim naslovima, lak za održavanje.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Apollo.rip ima neke probleme i trenutno je down. Jel ima neko invite za neki drugi treker za muziku, recimo PTH ako je on jos uvek glavni.
Nudim inv za RevolutionTT ili Pro Audio Torrents.
 
"malo diskusije" - eh kad bi ti drug znao kol'ko samokontrole je potrebno da bih ja MALO diskutovao, ne bi mi stajao na muku ;)

A da se ne lažemo lepo je videti i sve vas stare prave torentaše kako obilazite temu i kad vam ništa ne treba. Tu ste jer možda nekome možete da se nađete. Sjajno! :)

Marks je moj drug:Klanjanje
 
Momci,ja imam 35 godina. Interesovanju u ovim godina odu na drugu stranu tako da ocigledno nisam vodio racuna o tim pravilima.

Kao sto sam vec napisao,mesecno skinem plafon 2 filma i to je to. Mislio sam da je ovo smesno za download.
Kad sam bio mladji stalno mi je bio upaljen emule i torent... U ovim godinama kad radim po 12 sati dnevno stvarno nemam kad da se citam i gledam pravila.
Sad bas gledam taj filelist. Mislm da sam pre 45 dana skinuo neki film Arival HD,ukljucio uvece da se skida,ustao sutra dan oko 10,ugasio racunar,otisao da radim drugu smenu kad sam dosao pogledao sam taj film i od tad nista nije skidano.
Pokusam prekljuce kad tamo neka poruka na rumunskom crvene boje.

Da li danas postoji nesto kao onaj torrentz sto je bio aktivan prosle godine?
Imas, samo se zove torrentz2
 
Ajde opet moram da pitam....
Neko je gore spomenuo rutracker,registrovao sam se tamo i skinuo hobite koje sam spominjao. 3 filma su teska 90gb.
Torent mi je upaljen stalno u poslednja 3 dana,gasio sam ga samo po par sati kad nesto gledam po netu.
Upload je stavljen na maksimum.
Za ta tri dana je sam poslao samo 1.4gb!!! Znam da mi je uplaod brzina neta jadna ali koliko vidim retko ko i vuce nesto od mene? Kako sad to,ja sam mislio da ce neko isto da vuce moju maksimalnu brzinu posto je meni brzina skidanja isla do maksimuma,oko 850kb?
Gde sad ja da vidim taj ratio?
 
Pa tu ti ništa ne možeš jer logično uploaduješ nešto ako neko skida od tebe. Hobiti jesu popularni svakako ali nisu baš nešto ekstra novi torent pa je verovatno i opala potražnja za njima u odnosu na period kad su odmah izašli :)

Ti sa kućnom konekcijom svkako nećeš procvetati što se tiče ratia, ok zavisi i od trakera tao gde ima ima freeleech (skidaš a ne računa ti se download samo upload) naravno da je lakše, ali sa kućne konekcije torent ostaviš duže čisto da ako se neko naiđe da skida za koji dan to isto ti pripomogneš ništa više. Ja i ovako ratio kad sam nabijao na raznim trakerima to nije bilo preko kućne konekcije nego seedboxa. Ostavljao sam ja torent i po 2,3 meseca u klijentu, ali džaba kad nam je upload bedan. :D


Za ratio na RUtrackeru mislim da se ide u tvoj profil pa tamo imaju ti podaci. Jedino ako nisu menjali nešto, pošto odavno nisam posećivao njega.
 
Ajde opet moram da pitam....
Neko je gore spomenuo rutracker,registrovao sam se tamo i skinuo hobite koje sam spominjao. 3 filma su teska 90gb.
Torent mi je upaljen stalno u poslednja 3 dana,gasio sam ga samo po par sati kad nesto gledam po netu.
Upload je stavljen na maksimum.
Za ta tri dana je sam poslao samo 1.4gb!!! Znam da mi je uplaod brzina neta jadna ali koliko vidim retko ko i vuce nesto od mene? Kako sad to,ja sam mislio da ce neko isto da vuce moju maksimalnu brzinu posto je meni brzina skidanja isla do maksimuma,oko 850kb?
Gde sad ja da vidim taj ratio?
Svakako je. Problem tog konkretnog torrenta, pored toga što više nije skidam svakodnevno, i to što ima veliki broj seedera, pa svakako ne ide ceo seed od tebe.

Ja trenutno imam najgore uslove za torrentovanje u životu, 10/1 net, a na sve to koristim d3i, jer nemam uslove za kablovsku, pa se snalazim da održim status na sajtovima koji sam stekao. Najviše uz pomoć seedboxa, ali i manjeg skidanja sa PTP, a više sa IPT, gde imam mnogo veći upload sadrzaja

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Рутрекер је одавно укинуо било какве услове а више нема ни информације о рејтингу, углавном пише колико си им "дао" и ништа више. Уз то, према неким писањима је забрањен у Русији па корисници иду около а то прилично смањује број оних који деле или узимају.
Мени је и даље најсигурнији извор музике и понеког филма.
 
A na koji nacin sam trebao da se ponasam na ona dva sajta gde su me banovali? Isto ovako kao sad ili? Da li treba da bude egal kolicina podataka koja je skinuta i poslata? Ja na papiru imam 10/1 net ali kad se upali iptv to pada znatno nize.
 
Na svakom trackeru imaš pravila. Pročitaš, poštuješ i ne boli te glava.
 
A na koji nacin sam trebao da se ponasam na ona dva sajta gde su me banovali? Isto ovako kao sad ili? Da li treba da bude egal kolicina podataka koja je skinuta i poslata? Ja na papiru imam 10/1 net ali kad se upali iptv to pada znatno nize.

Piše ti na svakom sajtu, upload/download 1:1 ili neki nude min seed time, ispuniš to i možeš da brišeš torrent ali ti i dalje ostaje loš ratio pa nećeš moći dalje da skidaš.

Zar je toliko teško da shvatiš da sve što skineš moraš da vratiš? Ako ti to ne odgovara pravac gusari.
 
Jos nisam dobio, hvala.

Javljam kad stigne. Ja ima za TD ako treba.
 
Da li neko ima pozivnicu za crnu berzu? Unapred zahvaljujem
 
BTN je offline cele večeri :(
Edit: ponovo online
 
Poslednja izmena:
Ja sam odavno na rutrackeru. Medjutim sta god da skinem, upload ne ide. Tako da ono, skinem i obrisem.
 
pozivnica za sajt crna berza

Da li neko ima pozivnicu za crnu berzu? Unapred zahvalan.
 
I meni bi trebala Crna Berza, ako neko ima slobodnu pozivnicu.
Hvala.
 
@forum1nick dobio Crnu Berzu + 500 poena za pocetak.
 
Poslednja izmena:
Koji tracker je dobar za Full HD serije, konkretno me zanima Ozark, na običnim torrent-ima samo neki WEBRip-ovi, jel moguće naći negde uopšte Netflix-ove serije u boljem kvalitetu, da nije WEBRip?
 
Ozark.S01.1080p.NF.WEBRip.DD5.1.x264-NTb je najbolja FHD verzija, iznad toga je samo 4K webrip, takođe NTb. Osim na BTN-u ima je i na MTV-u, Filelist-u, IPT-u ...
 
Šta znači Full HD ?
Ja sam odgledao Ozark.S01.1080p.NF.WEBRip.DD5.1.x264-NTb , 20gb, ne vidim šta to fali WEBRip-u >= 720p
 
Nazad
Vrh Dno