Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da li moze neko da mi preporuci tracker gde mogu da nadjem kvalitetne ripove sinhronizovanih crtanih filmove novijeg datuma? Gledao sam na jednom slovenackom trackeru (partis), oni su bas azurni sto se tice toga, jedino tamo ako ubodem neki multisinh. Na crnoj berzi ima ali slabo dosta.
Hvala
 
Poklanjam 3 pozivnice za HD Torrents ,samo ozbiljni clanovi neka se jave na pp.
 
Nisam odavno ulazio na ruski rutor is. sad vidim "Visiting this website may harm your computer". Da nije hakovan ili sl?
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko pozivnicu za crnu berzu? Vidim da je zatvorena i da moze jedino preko pozivnice,ako ima neko, neka mi posalje bio bih mu zahvalan.
 
Preporuka za neki privatni/javni Tracker sa video tutorijalima? Web programiranje primarna oblast.

Može pozivnica ako neko ima slobodnu?
 
Yuwa proradila ali nece stari login.. Jel probao neko?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Pozdrav.

Na kojim trackerima ima PDF ili EPUB knjiga na srpskom o menadžmentu, na primer "Menadžment ljudskih resursa", "Upravljanje ljudskim resursima", "Osnove menadžmenta ljudskih resursa" i slično?

Pretražio sam Google i našao nekoliko knjiga sa državnih i privatnih fakulteta ali ipak ako neko može da proveri da li postoji neka veća baza knjiga na trackerima.

:wave:
 
Šta ima novo sa Yuwom, već dva meseca ne mogu da se ulogujem?
Jako dugo sam kod njih i dešavalo se i pre nešto slično ali nikad ovako dugo.
 
To odbrojavanje se već par puta ponovilo, taman se ponadam i primakne nuli oni ponovo pokrenu, sad vidim ponovo kuca dva dana do početka.
 
Treba meni, ako moze... Moj ratio nikad nije ispod 2-2.5, tako da nece ispod biti ni tamo.
Hvala unapred
 
Ako neko ima pozivnicu za crnu berzu, imam 2 pozivnice za torrentleech, ne skidam previse stvari ali drzim uvek dobar ratio..
 
Yuwa otvoren za registracije.. Pa ko želi neka se reg..

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno