Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ja sam na BTN-u i tamo niko nema pozivnice jer je dostignut maximalan broj korisnika,barem je tako bilo jedno vreme.
 
Može se kupiti do dve pozivnice, ali na žalost ne mogu se poslati...

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Freeleech krenuo na FL. Traje jos 5 dana. Nema na cemu :)
 
ima li neka dobra duša spremna da podeli neku pozivnicu za IPTorrents. Na ovoj strani neko ko nikada nije koristio privatne trakere al' sam skonto da mi fali izvora za pronalaženje nekih manje popularnih filmova.
Pogledajte prilog 290614
 
Imam ja pozivnicu,pošalji mail na PP.
 
Sprema li se to Xbtmusic.org da proradi?Skoro dve godine?
 
Ima li neko pozivnicu za privatni tracker gde ima NFL utakmica u 1080p ili 4K? Sportsclub org ima sve u 720p...

edit: imam i ja ipt dusko ako hoces
 
Eh nemam ni ja zato sam ovde :)
 
Ja sam na Berzi dugo ali moram pogledati da li imam pozivnicu i pravo da saljem. Bilo je nesto da ko valjda nije VIP ne moze da salje

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
Sad sam provalio da neće na SBBu da mi učita yuwu, a na mobilnom hoće, još nekom tako?
 
Jel zna neko u cemu je fora sa domacim serijama i kacenjem istih na torrent tracker-e? Od kad je to za pojedine zabranjeno ili kako vec? Npr nema Drzavnog Sluzbenika S02 na Crnojberzi...
 
Jel moze biti neki problem ako samo torrent fajl skidam na jednom racunaru, a sam taj ceo torrent skidam na drugom racunaru?
 
Jel moze biti neki problem ako samo torrent fajl skidam na jednom racunaru, a sam taj ceo torrent skidam na drugom racunaru?

Zavisi od trackera do trackera, moraš da pročitaš pravila trackera gde to želiš da radiš. Postoje trackeri koji podržavaju da se kačiš samo sa jedne IP adrese a kod drugih nije bitno.
 
Da li neko ima pozivnicu za dobar traker sa serijama i filmovima u boljem kvalitetu? Hvala!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno