Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Не тражим позивницу, само молим савет.
Које трекере треба да пратим, у смислу да понекад примају нове чланове, а да имају:

1. аудикоњиге на енглеском, интересује ме класична литература деветнаестог и двадесетог века, као и савремена британска литература. И европска. Не инстант кримићи и љубићи, него на пимер писци типа Ник Хорнби (од њега имам све, само наводим као пример).

2. Бибиси Еартх (то бих и плаћао, кад бих имао пара колико ми се чине добрим)

Ју Кеј Хаос и Гикс трекери не нуде ово.

п.с. Стално нешто тражим овде, слабо дајем. Дајем негде другде на интернету у области у којој се разумем, за ИТ сам дудук.

rutracker ima sve što ti treba, plus ne treba pozivnica
 
Da li je neko član na forumu Рок Восточной Европы? Treba mi invitation code pošto se ne može bez toga registrovati. Unaprijed Hvala.
 
Drugari, hoce li Waffles da se vrati ili je ugasen zauvek? Ne radi vec dve nedelje. Imate li neku informaciju?
 
Za audio knjige baci pogled na audiobookbay.nl
Ja tamo skoro sve sto me zanima nalazim.


Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
Kako koristiš privatne trackere u SE, preko VPN, ili direktno? Ja izbegavam torente već par godina, ali nekad mi puno toga nedostaje na legalnim servisima, pa razmišljam da se registrujem na neki all-rounder privatni tracker da imam kao dodatni izvor.
 
Dosta godina sam koristio torente bez zaštite, posle sam počeo da mešam , koju godinu, mesec vpn, koju ovako.
Od privatnih trekera već 3-4 godine koristim samo IPT i zadovoljava moje potrebe za 4K materijalom i ostalim.
Mislim da je veća šansa da se provali ako se skida sa javnih trekera. Selio sam se par puta i uvek sam se držao istog ISP-a ( comhem ).
Ako te zanima pozivnica pusti mi mail.

Jednom mi je ISP pustio mail da proverim računare od virusa jer sam navodno širio spam po mreži.Stvarno sam imao par virusa u lapropu koji mi služi kao torrent mašina i nikad se ne gasi godinama. Nisu ništa rekli o torentovanju.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Šta da kažemo za Pedro´s,mesecima se "remontuju".
 
Ima li neko pozivnicu za neki tracker sa kvalitetnom muzikom?

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
 
Da li si probao rutracker?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pozz ljudi, imam 3 pozivnice za iptorrents, pa ako neko zeli nek se javi[emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobri ljudi zamolio bih vas za uslugu, moze provera da li negde postoji "IRender nXt", to je plugin za Google Sketchup tj. software. Nadjoh ga samo na warez-bb, ali mrka kapa jer otpakivanje dodje do kraja i trazi jos fajlova :p. Bilo koja verzija bi vrsila posao od 2012 pa na vamo.. :wave:
 
Potrebna mi je pozivnica za neki dobar treker za serije. Imam odlican ratio na IPT, FL i Crnoj Berzi.

Nudim pozivnice za IPT i Crnu Berzu.
 
Ima li neko pozivnicu za e-rock.ru? Bio bih zahvalan, jer sam tamo nasao stvari koje nema na nigde. :)

U zamenu mogu dati crnaberza, torrentday.
 
ivanbass1 dobio pozivnicu za Nebulance, imam jos jednu. Dao bih u zamenu ako neko ima revolution tt, hvala unapred.
 
Da li neko ima pozivnicu za SportHD.org ili SportsCult.org? Neka se javi i neko ko ima nalog ne nekom od tih trackera (a ne zeli da salje pozivnice) ukoliko zeli da mi da neke informacije u vezi sa video materijalom koji je dostupan tamo. Hvala unapred.
 
šta je bilo sa onim nemačkim trackerima i pozivnicama.. ima li neko ko se razume u nemačku warez scenu.. mene prvenstveno interesuju njihovi filmovi, serije, muzika i stripovi ali ne prevedeno već proizvedeno u nemačkoj, za njihovo tržište... Ima li dobrih trackera sa puno usera i seedera.. ja ove neke što sam našao su uglavnom otvoreni za registraciju ali imaju malo korisnika i uglavnom preživljavaju zahvaljujući entuzijazmu osnivača koji sami uploaduju i seeduju većinu materijala, skoro da nema nikog da učestvuje u tome... shodno tome, i ponuda je mršava...

dajte neke preporuke, još bolje ako imate pozivnice.. ako ne želite javno, javite mi se u PM :)
 
Znam za neke nemačke forume tog tipa. Ako si zainteresovan javi pa ću ti napisati koji su.
 
Može to i na neki drugi način da se napiše, ne treba ti ta reč, jer na forumu nije dozvoljena piraterija.

IPT, FL, RuTracker(otvoren za reg uvek)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nema ulaska na FL za sada.

I TL je OK opcija od kada imaju bonus sistem.
 
Nazad
Vrh Dno