Šta je novo?

Sta se desilo sa monitorom

vacko

Slavan
Učlanjen(a)
02.05.2007
Poruke
9
Poena
301
U pitanju je belinea 1905s1. Od pre par dana je poceo cudno da se ponasa. Gornja leva cetvtina ekrana(priblizno) vuce na crvenkasto, gornja desna na zelenkasto; slova, a i sve ostalo je malo mutnije u gornjoj polovini. Donja polovina i nije tako losa. Najgore je kad je svetla pozadina(sto je prakticno uvek). Takodje mi se cini da su se smanjili uglovi vidljivosti(mozda sam samo umislio), a i moja bela vise nije bela;).
Kontrast i brajtnes sam morao da smanjim jer mnogo sljasti(a, i ovako smanjeno smeta, kao da zraci gore od crt-a), moram da se odmaknem metar od monitora. Pokusavao sam opet da podesim boje i phase ali i dalje je uzasno nezgodno za koriscenje.
Ima li smisla nosenje u servis(jos uvek je pod garancijom, a i sad mi je komp potreban), da ne bude da ih cekam mesec dana da mi kazu da monitor super radi:mad:.
Bar me zanima, ako neko zna, sta se desilo sa monitorom.

Izvinjavam se na dugom postu
 
Verovatno se nesto pokvarilo sto se osvetljenja tice, za pocetak odnesi kod nekoga i probaj ga nekom drugom racunaru da bi bio siguran da nije do tvoje graficke karte, posle toga nosi u servis, reci da ti je hitno, da ti monitor treba hitno ispravan, zovi ih svaki dan pa ce ti srediti da bi im sisao sa grbace.
 
Nazad
Vrh Dno