Šta je novo?

DELL Vostro A860 pitanje u vezi driver-a

Mr.Bungle

Slavan
Učlanjen(a)
05.11.2004
Poruke
214
Poena
319
Navedeni notebook dolazi bez operativnog sistema na koji bi trebalo postaviti WinXP. Na sajtu proizvođača moguće je download-ovati samo driver-e za Vistu 32bit. Moje pitanje je da li se ovi driver-i mogu iskoristiti za WinXP?
 
Poslednja izmena:
Snasao sam se pronasavsi neke driver-e za ovaj notebook tako da ove Vista driver-e nisam ni probao.
 
Moze li neko da mi posalje link ( moze i na PM ) gde na internetu mogu da nadjem komplet drajvere za ovaj model laptopa za Windows XP?
Ne ubacuje mi se vista , na oficijelnom sajtu za XP nema a drajveri koje sam ja nasao izgleda da nisu odgovarajuci.
Unapred hvala.
 
Hvala na odgovoru probacu pa cu javiti rezultate.
 
Interesuje me koji si Vostro uzeo, tj. koji procesor, koliko memorije...?

I naravno: kako sve fercera na makinici, tj. utisci? (imam FS sa T2370 procesorom i dosta dobro radi, ali bih malo promenio...) :)
 
Ako i dalje trebate drivere za ovaj model mogu da okačim na net. Sve može da se skine sa dellovog sajta samo treba malo strpljenja ;)
 
Ako bude problema sa drajverima - zapomagaću. :)
Mene više interesuju utisci - kako radi, da li se puno zagreva, da li je bučan vent (najradije bih da se ni ne pali :))...

Poz
 
Ja mogu samo da kažem da su zvučnici katastrofa :) Probijaju pri malo glasnijem zvuku, baš su me razočarali. Inače, ventilator se pali, naravno, ali ne tako često.
 
Ako bude problema sa drajverima - zapomagaću. :)
Mene više interesuju utisci - kako radi, da li se puno zagreva, da li je bučan vent (najradije bih da se ni ne pali :))...

Poz

Mislim da sa Dellom ne može biti nikakvih problema i mislim da u klasi bolje rade od konkurencije (osim Toshibe),tako da je svaki kupac Dell računara(notebooka) po meni pravi srećnik i ima da uživa i ne žali poveću sumu novca datu za isti.To su moji višegodišnji utisci,a čist kao suza dokaz je garancija od 36 meseci.Eventualno malo truda treba oko drajvera.To nije isključeno.
 
Na Vostra A860 sa 1 giga rama sam stavio XP Pro, fercera odlicno. Drajveri mogu svi da se nadju na dellovom sajtu (malo obilaznim putem :) ).
E sada da ne bude zabune, ovo je low end Dellov laptop (pa nemojte ocekivati chuda), zato je i cena jako povoljna. Od dobrih stvari istakao bih ekran (wide 16:9 15,6", mat), kojim sam stvarno zadovoljan. Kvalitet plastike je losiji nego na Inspiron modelima, ali ipak najvece mane su losi zvucnici i tastatura koja dosta ugiba. I pored ovoga mislim da se isplati posto se cene (sa dual core t1500 cpu-om) krecu oko 38k din, i dobije se lepa garancija od 36 meseci. Uvoznik ovih dellova je Pin, mislim da su i same konfiguracije specijalno sklapane za nase trziste.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno