Šta je novo?

Ko je pravi proizvodjac vaseg napajanja?

u je...lepu ti masinu teras na tom LC-u :) nadam se da kad je vec LC da je od barem 600-700w:D

metatron arkangel 850w (nazalost, od 850w nema drugog brenda u tuznoj nam cg), i, gledajuci kroz otvor za vent, uocih zeleni transformator, koji je, po hardware secrets-u, znak da je CWT-ov
 
Poslednja izmena:
metatron arkangel 850w (nazalost, od 850w nema drugog brenda u tuznoj nam cg), i, gledajuci kroz otvor za vent, uocih zeleni transformator, koji je, po hardware secrets-u, znak da je CWT-ov

+12V grane imaju ukupno 60A sto odgovara dobrom napajanju od 750W. Dakle, imas napajanje od 750W ciji je OEM CWT.
 
+12V grane imaju ukupno 60A sto odgovara dobrom napajanju od 750W. Dakle, imas napajanje od 750W ciji je OEM CWT.

..znam, znam, reklamiraju se na peak performance, mamicu im ..al kad sam na jednom forumu cuo da je CWT, a sad se i uvjerio, lakse mi je
 
Pa odavno se zna da je to CWT (PSH), taj model cak nije ni relativno nov. Model od 700W je takodje CWT.;)
 
THERMALTAKE PUREPOWER RX 600W E161451 CWT
 
Videh temu pa sam se setio necega sto me do sada nije kopkalo a sad me bas zanima. Na racunu i na samoj kutiji su mi drugacije oznake. Ne znam sad gde je kako, ali recimo da na racunu pise CFT-750-14C (Chieftec je u pitanju naravno), a na kutiji je markerom "tackirano" polje kod CFT-750-14CS. U cemu je razlika i da li postoji nalepnica na chieftec napajanjima da vidim koji je model? Posto je ja odavde na boku ne vidim, tj. nema je.

Vadio sam sve komponente par puta ali uvek u guzvi pa ga nisam zagledao :p.
 
Postoji... na mom cft650w pise to na gornjoj strani! [model no : cft-650-14cs]
p.s. mog cheiftecha prozivodi chieftech... sad sam proverio. :d
 
Postoji... na mom cft650w pise to na gornjoj strani! [model no : cft-650-14cs]
p.s. mog cheiftecha prozivodi chieftech... sad sam proverio. :d

Nece da bude :)

Proizvodi ga CWT (Channel Well Tech). Chieftec samo ima registrovan taj UL broj ili kako to vec funkcionise...
 
Kad sam kucaio onaj broj, pisalo mi je chieftech u oba reda!
Nikakva druga firma, tako da mislim da oce da bude. ;)
 
UL number u zadnje vreme "ne funkcionise", tj. vecina iole jacih firmi imaju registrovan UL number. Ja sam recimo pre koju godinu sa ASUS 360W napajanja preko UL broja saznao da je unutra Enhance, mada tada je ASUS tek krenuo u biznis sa napajanjima.
 
U vezi UL oznake kod Chiefteca mi je najbolje sto su su CFT (CWT) tagovani kao Chieftec dok su ostale serije markirane pod Sirtec
 
Poslednja izmena:
LC POWER
Power Silent Giant LC6550GP2 [550W]
Super radi posao:)
 
I ko je,recimo,najbolji OEM proizvodjac? CWT? Seasonic?

Mozda je glupo pitanje ali eto... :S:
 
Steta,a bas sam hteo sebi da uprostim buduci izbor napajanja :d
 
Konkretno moj licni izbor je Corsair HX650 ali... No money,no problem :S:
 
MS Industrial 400W

Imam, doduse, slabu masinu ali sljaka vec 2-3 godine kao zmaj. Nisam imao kinte za bolje pa sam uzeo sta sam mogao, ali se ispostavilo da je pun pogodak.
 
E166947 Cooler Master Real Power Pro 1250W

Jeste da je Enhance, jeste da sad stoji kao rezerva , ali jedno od napajanja kojim sam bio najzadovoljniji ikada (da je modularno, bilo bi savrseno) :) :guitar::beer:
 
CM Silent Pro 600W = Enhance
Ovaj gore nije rekao ko proizvodi njegov MS 400W :D
 
Poslednja izmena:
good ol' AcBEL

AcBel... neko ne tako davno rece "osrednji bili, osrednji ostali " ... U sustini, najbolje je reci dobar i pouzdan proizvodjac napajanja. Imao sam AcBel PS2 450W ATX 12V Model: API4PC02 i mogu reci da bih kad bi ih bilo u prodaji, rado pazario .
 
Seasonic S12D - bby Seasonic :D
 
AcBel je negde između boljih FSP i lošijih Enhance jedinica... Osrednji u svemu, ali ni u čemu naročito loš. Doduše, konačan kvalitet proizvoda zavisi isključivo od krajnjeg proizvođača, Cooler Master i Gigabyte vole da koriste AcBel kao OEM-a. Nisu jedini, ali su ovde prisutni, zato njih navodim...
 
E166947 Cooler Master Real Power Pro 1250W

Jeste da je Enhance, jeste da sad stoji kao rezerva , ali jedno od napajanja kojim sam bio najzadovoljniji ikada (da je modularno, bilo bi savrseno) :) :guitar::beer:

osim u dijelu u zagradi, ne znam kako mozes bit zadovoljan napajanjem, posebno tim koje ima toliko snage ..tj., ako ne drzis unimjer non-stop u rukama
 
Nazad
Vrh Dno