Šta je novo?

Ko je pravi proizvodjac vaseg napajanja?

Моје је Е199529 ,али га нема на списку. Напајање је из профила.
 
Chieftec APS-750C , E320351 , SIRFA (DONGGUAN) ELECTRONIC CO LTD,

"Jun.2008 Sirtec International (Hong Kong) Co., Ltd sold out 100% shares of Sirfa (Dongguan) Electronics Co., Ltd." :(
 
Ko proizvodi ovo

Mozda neko zna ili bar da otkomentarise ovo napajanje
 

Prilozi

  • USP 7630.JPG
    USP 7630.JPG
    54.9 KB · Pregleda: 180
Chieftec APS-750C , E320351 , SIRFA (DONGGUAN) ELECTRONIC CO LTD,

"Jun.2008 Sirtec International (Hong Kong) Co., Ltd sold out 100% shares of Sirfa (Dongguan) Electronics Co., Ltd." :(

Shto ne uze CFT (CWT)?
 
Za moje TT napajanje od 470w pise da je proizvedeno by channel well, kakva je to kompanija, posto nisam do sada cuo za nju?
 
Poslednja izmena:
Hm...

Andyson? A na slici je LC6560 Titan?

Pa zar ovo uopste lici na vec ispricanu pricu o Titanima? Pa napajanje je pre svega modularno sto se vidi sa slike.

Meni lici na neko AXP simple power, ali nisam siguran... Imas ga?

Nije AXP; tek treba da dobijem sample. Ali sam mislio da moze da se pronadje fabrika na osnovu slike.. Ili bar slicnost sa nekim napajanjem
 
Poslednja izmena:
Pametno si postupio. :)
M600 je bolji od tog OCZ-a.
Generalno Enhance vazi za boljeg OEM-a od AcBel-a...
 
Poslednja izmena:
hvala na odgovoru :wave:
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se, nisam obratio paznju :). Jedino sto ovako vidim na papiru je da moje ima max output 700W sa 620 "standardnih" dok ovo ima 720 max sa 600 :). Ovo silent ima veci fan. Mada iskren da ti budem, zivo me interesuje koliko to moze da bude tise od ovoga, jer ovo je vrlo vrlo blizu granice cujnosti :). Mada je i predimenzionisano za moj racunar, pa ga verovatno opterecuje k'o digitron akumulator :d .
 

Prilozi

  • USP7600.JPG
    USP7600.JPG
    281.3 KB · Pregleda: 147
Vidim veliki Capxon (tzv. Crapxon) kond u primaru. Lici na Deerova napajanja. Deer je inace poznat po generickim kung fu napajanjima, kao i HEC...
 
Proizvodjac mog napajanja OCZ ModXStream 600W je OCZ TECHNOLOGY. :D
 
Poslednja izmena:
Nece biti. Ako je od ovih novih ModXStream Pro napajanja onda je OEM Sirtec bez obzira sto je UL broj OCZ-ov... Procitaj malo pazljivije pocetak teme. OCZ ne proizvodi napajanja.
 
Proizvodjac mog napajanja OCZ ModXStream 600W je OCZ TECHNOLOGY. :D

Nije bas tako kako mislis.

OCZ TECHNOLOGY ima svoj UL broj.

Tvoje napajanje je ili FSP Group made platforma epsilon, ili je OEM Sirtec (od avgusta 2008).

Imas recimo review na HardOCP doduse za ModXStream 700W ali ta napajanja su ista.

Pretece me 9r33n_3y3z :p
 
Moje cooler master neko starije od 430w proizvodi CHICONY POWER TECHNOLOGY CO LTD
 
Kada sam ukucao serijski mog Chieftec-a 550W izbacio mi je:

DELTA ELECTRONICS INC E131881
3 TUNG YUAN RD
CHUNGLI INDUSTRIAL ZONE
TAOYUAN HSIEN, 320 TAIWAN

Ocekivao sam neku drugu drzavu ali sta je tu je:)
 
Nazad
Vrh Dno