Šta je novo?

Ko je pravi proizvodjac vaseg napajanja?

Zasto

Koje moje informacije?:trust:
OK, daj mi vise od 5 napajanja koja su andyson built by a da su jaca od 1kW.:) Znaci, mislim na napajanja drugih brendova.

Opet nisi nista dokazao sa tom slikom.;)

Pa ja nikad nisam tebi nista ni pokusavao da dokazem... Ni tebi niti drugima. Ako malo odvojis vremena da pogledas videces da sam samo davao informacije. Pri tome ne zeleci da uopste ispravljam krive Drine i da menjam niti tvoje niti misljenja drugih.. Svaki put moram nesto da ti dokazujem... Cemu, valjda treba da kazes hvala za informaciju koju sam dao i koja je tacna.. A ovakve polemike ne vode nicemu. Jer jednostavno pojedince ovde nemozes da ubedis da nesto valja.. Za tvoju informaciju Andylson pravi vrhunska napajanja.. I to je jedan od razloga zasto je LC Power seriju od 1050 i 1200W dao da se izradjuje u Andylsonu a ne u CWT. A kvalitetu Andylson napajanja...
Naravno to je o MALO poznatom napajanju BFGTech ES-800
http://www.hardocp.com/article.html?art=MTQ2NywxLCxodW50aHVzaWFzdA==
 
Novi es-800 je inace prvi model koji je izasao u BFG-u kako je Jon Gerow poceo da radi tamo ;)
 
Pa ja nikad nisam tebi nista ni pokusavao da dokazem... Ni tebi niti drugima. Ako malo odvojis vremena da pogledas videces da sam samo davao informacije. Pri tome ne zeleci da uopste ispravljam krive Drine i da menjam niti tvoje niti misljenja drugih.. Svaki put moram nesto da ti dokazujem... Cemu, valjda treba da kazes hvala za informaciju koju sam dao i koja je tacna.. A ovakve polemike ne vode nicemu. Jer jednostavno pojedince ovde nemozes da ubedis da nesto valja.. Za tvoju informaciju Andylson pravi vrhunska napajanja.. I to je jedan od razloga zasto je LC Power seriju od 1050 i 1200W dao da se izradjuje u Andylsonu a ne u CWT. A kvalitetu Andylson napajanja...
Naravno to je o MALO poznatom napajanju BFGTech ES-800
http://www.hardocp.com/article.html?art=MTQ2NywxLCxodW50aHVzaWFzdA==

A dozvojavas sebi da sudis o znanju drugih i kolicini informacija koje poseduju?:smash:
Za moju informaciju?:trust: Ispade da nisam cuo za Andyson.:d Odavno sam citao review doticnog BFGa.;)
BFG 800 je slabije od 1kW, a pricali smo o jacim napajanjima.
Ima Andyson i prosecnih napajanja kao i ostali proizvodjaci.;)
 
E131881
Pise DELTA ELECTRONICS INC. What a hack is this? :d
Ae nek mi neko samo pojasni jel ja sa svojim Chieftec-om sam se zaHebo ili jok? :D
 
E131881
Pise DELTA ELECTRONICS INC. What a hack is this? :d
Ae nek mi neko samo pojasni jel ja sa svojim Chieftec-om sam se zaHebo ili jok? :D

Chieftec ne pravi svoja napajanja, uzima ih od Delte, Sirteca, CWTa.;) Eto, tvoje je Delta.:)
 
^ understood, but- interesovalo me je kakva je Delta Electronics? :D
 
A, ko je OEM Cooler Master Silent Pro serije ? Preciznije, M600 model-a ? Osedeh tražeći.
 
Ostavio sam link na prethodnoj stranici. Dok ne osedis skroz, proveri tamo :)
 
Druže, " UL sertifikacioni broj " ili kako već, ne postoji na sticker-ima dotičnog PSU-a, tj. nije naznačen. :)
 
Poslednja izmena:
Čitajući " uvod " teme, pretpostavio sam da je Acbel Polytech, ako ne, onda Enhance Electronics. Međutim, ostatak thread-a sam površno pregledao, bolje reći, preleteo, te propustih taj famozni link. :)

Hvala.
 
Poslednja izmena:
Da li to sto Chieftec uzima napajanja od Sirteca znaci da ih uzima kompletna? Odnosno da li Chieftec proizvodi metalne kutije ili ne? Zna li neko?
 
Sve se to pakuje u fabrici porizvodjaca, odaber kuciste, ventilator, boju oni to sklope, zalepe nelepnice i stavljaju u kutije po izboru narucilaca.
 
Imao sam problem sa obicnim kineskim napajanjem, jer dok mi je radio komp, imao sam smetnje na radio uredjaju. Kada sam ''namerno'' prespoi'jo USB, explodirao je i tako sam resio da uzmem MS-ovo napajanje i radi vrhumski. Ima dva coolera, a ne cuje se da radi. Smanjio mi je buku za 90%.
 
Za moj stari CM Real power 550w (model RS-550-ACLY) pise ACBEL POLYTECH INC...
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da ova tema unosi vise konfuzije nego rasvetljavanja stvari oko PSU.
Konkretno mislim na neke od proizvodjaca koji su u prvom postu nabrojani pod "dobri proizvodjaci", a imaju 3 dobra i 33 krsh modela. Chieftec Delta su krsh napajanja, tik malo bolja od codegen-a, naponi osciliraju brutalno, ripple je uzasan, deklarisana snaga je mazanje ociju. GPS-450 ako izgura 420W sa riplom u granicama normale bi bio uspeh milenijuma...O 12V grani da ne pricam.
Isto vazi i za low end enhance modele.
A bogami ni onaj 1100W Andyson ne izgleda sretno bez hladnjaka...Ja bi se zabrinuo da mi samo ventilator hladi nesto sto "gura" preko 90A... :( (ok, ne kazem da je to nekvalitetno, ali pre bi uzeo tagana od 1KW koji ima 2kg hladnjakla u sebi.

Ovo vazi i za jos neke marke. CWT takodje ima low end/entry seriju koja je krsh naspram PSH serije recimo...

OCZ 500 od FSP Group isto nije bas slavan, ok je pogotovo zbog cene, ali kako to moze da stoji na listi na kojoj se nalaze Enermax, Seasonic, CWT i zippy? :zgran: To je skroz druga klasa.
Sortirajte to nekako.

PS. Za pisanje ovoga me je inspirisalo pitanje usera (ne znam sad napamet koga od vas) "da li sa se zahebao sa GPS-450".

Odgovor je: Zavisi za sta ti treba i sta si ocekivao. :p Da li je dobro? Jes, solidno/veoma dobro u toj klasi, ali krsh naspram Zippy-ja i Seasonica :S: Ima Delta mnogo bolje "radove" od tog, al to ne znaci da su svi "vrh", naprotiv. Retko koji OEM nema krsh seriju. Iz ovog razloga je ipak najbolje proveriti sa iskusnijim clanovima foruma "sta valja" (za koju namenu i cenu) pre same kupovine.

Ovo ne znaci da ne podrzavam temu, samo kazem da treba da postoje neki disclameri i eventualno grupisanje u klase (cena+kvalitet) od strane nekog ko se razume, pa ko se ne slaze - nema veze, nijanse ce biti u pitanju kod neslaganja. Imali smo to za graficke karte ranije (graficke karte rangirane po snazi) i bio je vise nego solidan orijentir.
:wave:
 
Jel mozhe neko na brzaka da reshi misteriju zvanu LC POWER Titan LC6560T V2.0

Jedino shto sam nashao jeste : Titan LC6560T ~NG

shta je NG : )))))

Da chuknem u drvo niti se grejalo niti je crvchalo-pishtalo ..gruva 14-ica ne chuje se, al tog broja ja na nalpenici josh ne videh al ako ceo internet bruji da je Huntkey..neka bude Huntkey :/
 
Poslednja izmena:
OEM: Huntkey
Super Silent LC6350 ~15A
Super Silent LC6420 ~20A
Super Silent LC6550 ~24A
Silent Giant LC6420G ~NG
Silent Giant LC6420GP ~NG
Silent Giant LC6420GP V2.0 ~28A
Silent Giant LC6550G ~NG
Silent Giant LC6550GP ~31A
Crown LC6550C ~19A
Titan LC6560T ~NG

imas na linku koji je mitarus ostavio ;)
 
Ma video sam to ali sam se zeznuo jer je 4 ujutro .. na poslu sam..ne vidim lol

zanima me shta je to NG za amperazhu ?!
 
"Those units would most likely all be listed here as NG for Not Given anyway. "
 
Ja npr na mom napajanju (LC Power 6550 V2.0) nemam taj broj:S:
Ima li negde neko da je video da pisu nesto o ovom napajanju,ovom modelu?Verovatno je Huntkey,ali me prvenstveno interesuje koliko realno daje ampera.
Mada,verovatno je isto kao i ovo obicno 6550 sa onog linka koji je postovao Mitarus.
 
Poslednja izmena:
OCZ TECHNOLOGY

Power Supplies, Information Technology Equipment Including Electrical Business Equipment - Component

Dobro je :)
 
Moje je Chiftech 550AB-A. Nemam pojma ko ga je napravio.
Ne opterecujem se tim stvarima.
 
kad budes vadio 100e za PSU opterecivaces se. ;)
 
Pa zar ta misterija nije resena

Jel mozhe neko na brzaka da reshi misteriju zvanu LC POWER Titan LC6560T V2.0

Jedino shto sam nashao jeste : Titan LC6560T ~NG

shta je NG : )))))

Da chuknem u drvo niti se grejalo niti je crvchalo-pishtalo ..gruva 14-ica ne chuje se, al tog broja ja na nalpenici josh ne videh al ako ceo internet bruji da je Huntkey..neka bude Huntkey :/

Znaci tvoj Titan nije Huntkey, nego Andylson... I tog broja nema ni na jednom LC napajanju.. Cisto da ti bude lakse :)
 
http://www.hard-h2o.com/review/fuentes/lcpower-titan560_2.html

12.jpg


Ovo izgleda ok, ne lici na huntkey...
 
A bogami ni onaj 1100W Andyson ne izgleda sretno bez hladnjaka...Ja bi se zabrinuo da mi samo ventilator hladi nesto sto "gura" preko 90A... :( (ok, ne kazem da je to nekvalitetno, ali pre bi uzeo tagana od 1KW koji ima 2kg hladnjakla u sebi.
Pazi da ovo ne vidi laca12.:d
OCZ TECHNOLOGY

Power Supplies, Information Technology Equipment Including Electrical Business Equipment - Component

Dobro je :)
OCZ ne pravi napajanja ali ima svoj UL number. ;)
Ovo jeste huntkey, nova verzija titana je neki stariji (da ne kazem low end :p) andyson.
 
Nazad
Vrh Dno