Šta je novo?

Ko je pravi proizvodjac vaseg napajanja?

ja sam da svi napishu kod svog napajanja i ko ih pravi i da se napravi tema gde ce pisati koje napajanje koja firma pravi i da ta tema ode u sticky onda bi ljudi znali shta kupuju a ne vide 500w to mora da je dobro :) kao kada sam ishao sa ortakom da kupim napajanje trazim neko kvalitetno TT CM OCZ i sl. i on mi vadi CM 500w "imamo ovo ono je dosta kvalitetno ali ja nebi bacao pare na to imash codegen 500w(ili neko drugo uglavnom kinez od "500w") za 20e hahahahah
Dobra ideja. :) Takva tema postoji na jednom drugom (stranom) forumu, s tim sto na nasem trzistu postoji svega nekoliko dobrih brendova. U principu ja znam ko sta pravi, ali me iskreno mrzi da pisem, vec sam pisao slicnu temu na jednom drugom forumu, i tema je u najkracem roku bila zagadjena. :p
Sto se UL numbera tice, vec sam rekao, taj broje moze da znaci ali i ne mora, jer recimo Corsair ima svoj UL broj a ne pravi svoja napajanja.
 
Poslednja izmena:
Chieftec CFT-750-14CS

 
Poslednja izmena:
znam i ja ali ima ljudi koji ne znaju ;)
Nisam mislio u tom smislu (ja znam pa mi ne treba tema :p), vec u fazonu nema potrebe da ljudi pisu ja imam to i to napajanje, dovoljno je da jedan covek lepo napise sta ima na nasem trzistu. Da imam malo vise vremena ovih dana, rado bih sve lepo ispisao.:)
 
Poslednja izmena:
Dobro, ocigledno da ja nisam razumeo nesto, jer ja sam skapirao da je upravo to poenta ove teme, da taj broj moze da ti pokaze ko je u stvari pravi proizvodjac.
To je slucaj samo ponekad jer mnogi brendovi imaju svoj UL number. Dao sam primer Corsaira, oni imaju svoj UL number a njihova napajanja prave Seasonic i CWT.
 
Cisto da probam (sujeta gadna rabota :d ), elem Enermax EG701AX, star 4 godine i 2 meseca, radi 24/7, terao povremeno dosta vise od deklarisanih 600W i naravno proizvodjac Enermax, E134014.

Uzgred, cisto da pohvalim firmu (ako ih uopste treba hvaliti), pre mesec dana sam ponovo proveravao stepen iskoriscenja i sad je oko 77% dok je pri kupovini bio oko 79%. Neverovatno dobro za 4 godine staro napajanje, jedina zamerka je sto niko kod nas ne uvozi ozbiljno Enermax-a :D
 
Poslednja izmena:
Da ne bude pogrešno shvaćeno, ne tvrdim da je pomenuta tema prva ili jedina na netu koja se time bavi. :)
 
CM eXtreme Power Plus RS-460-PMSP-A3 460W
E131875
ACBEL POLYTECH INC
 
Ko je proizvodjac ovog napajanja?
 

Prilozi

  • 6.jpg
    6.jpg
    167 KB · Pregleda: 283
Tema je preuzeta odavde:

----

a prilično je ružno što niti je kontaktiran njen autor, niti je makar navedeno ime autora već samo inicijali.

Elem, sa autorom sam pricao i inicijali su stavljeni na njegovu ideju, ja sam mu predlozio da se stavi ceo nick, a njemu je bilo i ovako OK... proveri prvo nego sto optuzujes ;)
 
Poslednja izmena:
Retki Andyson-i preko

Jesi siguran? Retki su andysoni jaci od 1kw. Mada to opet nista ne znaci, ako je andyson ne znaci da je bolji od CWTa.:)

Tvoje informacije su vrlo stare ... A da li su bolji .. Pa to je upitan podatak obzirom na novu Andyson fabriku koja radi nepunih 2 godine ... Da napajanja dobro izgledaju... Izgledaju
 

Prilozi

  • Andyson.jpg
    Andyson.jpg
    117.3 KB · Pregleda: 158
  • Andyson1200.jpg
    Andyson1200.jpg
    113.4 KB · Pregleda: 229
Poslednja izmena:
Tvoje informacije su vrlo stare ... A da li su bolji .. Pa to je upitan podatak obzirom na novu Andyson fabriku koja radi nepunih 2 godine ... Da napajanja dobro izgledaju... Izgledaju
Koje moje informacije?:trust:
OK, daj mi vise od 5 napajanja koja su andyson built by a da su jaca od 1kW.:) Znaci, mislim na napajanja drugih brendova.

Opet nisi nista dokazao sa tom slikom.;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno