Šta je novo?

Sta se desava kada pokusate da lazirate rezultate

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja cekam YT snimak ili cu te licno banovati.

Bice snimka ne brini uopste>A kad snimak pokaze suprotno od onoga sto vi pricate sta cemo tad da radimo,koga cemo tad banovati kUdtiHaEX.Evo vi kazite sta sve treba da uradim prilikom snimanja tog reza da posle ne dodje do zabune znaci igramo kako vi kazete.Ali posto je kUdtiHaEX postavio uslov kaze ako nema snimka ban.Moze OK ,ali ako ima snimka i ako snimak dokaze da sam bio u pravu ocu ivinjenje od svih koji su me napadali a moderator koji je rekao da ce da me banuje i direktno me napao i klevetao da lazem da umesto mene nestane sa foruma kao nerelevantna osoba za ovakve stvari.Ja mislim da je to OK.:type::banana:
 
Bice snimka ne brini uopste>A kad snimak pokaze suprotno od onoga sto vi pricate sta cemo tad da radimo,koga cemo tad banovati kUdtiHaEX.Evo vi kazite sta sve treba da uradim prilikom snimanja tog reza da posle ne dodje do zabune znaci igramo kako vi kazete.Ali posto je kUdtiHaEX postavio uslov kaze ako nema snimka ban.Moze OK ,ali ako ima snimka i ako snimak dokaze da sam bio u pravu ocu ivinjenje od svih koji su me napadali a moderator koji je rekao da ce da me banuje i direktno me napao i klevetao da lazem da umesto mene nestane sa foruma kao nerelevantna osoba za ovakve stvari.Ja mislim da je to OK.:type::banana:

Ti si bash uporan :trust:

Umesto shto davish ovde uzmi polako kreni da pravish snimak, kreni od kucishta, da se vidi da je jedna karta, pa lepo cpu-z se otvori ... Pa onda vrtenje marka i bash me zanima da vidim taj rez, evo od mene birash komponentu koju cu da ti dam ako si sa tvojom makinom iz potpisa napravio 18000 ;)


:wave:
 
Joooo nemoj to da pricas reci ce i neko drugi sta cu sa tolkim komponentama posle,moracu prodavnicu komijutera da otvorim.Bice snimak obavesticu vas.
 
Bice snimka ne brini uopste>A kad snimak pokaze suprotno od onoga sto vi pricate sta cemo tad da radimo,koga cemo tad banovati kUdtiHaEX.Evo vi kazite sta sve treba da uradim prilikom snimanja tog reza da posle ne dodje do zabune znaci igramo kako vi kazete.Ali posto je kUdtiHaEX postavio uslov kaze ako nema snimka ban.Moze OK ,ali ako ima snimka i ako snimak dokaze da sam bio u pravu ocu ivinjenje od svih koji su me napadali a moderator koji je rekao da ce da me banuje i direktno me napao i klevetao da lazem da umesto mene nestane sa foruma kao nerelevantna osoba za ovakve stvari.Ja mislim da je to OK.:type::banana:

A mi ostali smo sisali vesla jel' ?? :trust: Kako mozesh da budesh toliko uporan ??
Sigurno ostalima na netu shto imaju kombinaciju X4 @ 3.2GHz i 4870 overclockovanu do maximuma nevalja neshto do mashine kad imaju "samo" 14 - 14.5k na 1280x1024 a ti dodjesh sa rezom od skoro 17k u 1680x1050 i sa procesorom na 2.8GHz... Ma da svi mi smo ovde kreteni...

Bili su pravu: istorija se ponavlja...

Zalosno...
 
Poslednja izmena:
Naravno da snimka nece biti, pa nisu ovo jaslice i cekanje deda mraza da sidje niz dimnjak.
Ban iz topa, istog momenta.
 
Ja se samo nadam da mu neko od nadleznih nece pruziti josh jednu shansu... Dobio je i drugu ali je je prokockao...
 
ogledalce, ogledalce, ko je najlepsi na svetu :d
Steta st0 je tema k0ju je Nedj0 zalepi0 skinuta, ali nek0 0cigledn0 misli da je iskustv0m b0gatiji 0d Nedje :( :whip:
:wave:
 
Zadesio me dobar primerak!Gpu Cpu pa je sve to proisteklo iz toga a ako se sa tvog stanovista istorija ponavlja onda si zakasnio<sta ce biti sa buducnosscu>Skontaces valjda<Bice reza!!!
 
Poslednja izmena:
Tema je zalepljena i promenjen joj je naziv. Svi koji pokusaju da laziraju rezultat i da prave budale od korisnika foruma ce proci isto kao i Kosta!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno