Šta je novo?

Sta se desava kada pokusate da lazirate rezultate

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa kako sad, jel ponovljivo ili nije? Mi smo fer i dajemo ti traženu šansu... Dakle hocemo li dolaziti da vidimo to čudo? Iz petnih zila se trudiš da nas ubediš da je 18k+ moguce na tvojoj konfi, a sada se izvinjavaš i postuješ 16k8 rezultat, sada na 2.8GHz? Na 3.2GHz bi se sigurno tik preko 17k izguralo, ali opet, nema šanse da doteraš do 18k2, daleko je to...

P.S. Niko ovde nije uvređen, ali prazno izvinjenje jednostavno ne ide.

P.P.S. Možda glupo pitanje, a da nemaš slučajno physix karticu u računaru?
Zezao se nishta vishe ;)
Samo nije mogao da pretpostavi da to moze biit uvredljivo za ostale korisnike :)
Josh je nov na forumu, a verujem da mu se nece ponoviti...Tako da nema razloga da se vishe vracamo na to ;)
:wave:

@kostavr
To je vec ok rez :)
:wave:
 
Poslednja izmena:
E i pogledajte dobro sliku test je radjen u rezoluciju 1680 x 1050,da je raddjen u 1280 x 1024 sigurno bi bio preko 18000 hiljada.Pozdrav!!:wave::banana:
 
Probaj u 1280x1024 pa okači rez... Mogao bi poslednji minut testiranja da snimiš kamericom mobilnog, da vidimo da taj rezultat zaista i izbaci. Pritom, kad izbaci razultat, pokreni i GPUZ i CPUZ da vidimo da je to to (phenom + single 4870)...

Sve to onda nakači na yutube i pošalji link.
 
Kad ce neko vise da banuje ovog klovna, ladno je nacrtao 9302 SM3.0 score, to je jednostavno nemoguce sa tom kartom i CPU-om, pogotovo u toj rezoluciji. Ajde sto laze, nego nas pravi sve majmunima od pocetka teme.
 
Poslednja izmena:
Kad ce neko vise da banuje ovog klovna, ladno je nacrtao 9302 SM3.0 score, to je jednostavno nemoguce sa tom kartom i CPU-om, pogotovo u toj rezoluciji. Ajde sto laze, nego nas pravi sve majmunima od pocetka teme.

Znam kakav je osecaj ali to je to,sta ja tu mogu.:wave:
 
Ma verovatno ima crossfire i gasi ga! A zatim gasi jednu karticu u Device Menageru :)
Nemoguce je da se ima takav rez! U atachu se imaju rezultati sa matorim CCC:
-Skulltrail 8 x @3400+HD4870 Single @default
-E8400 @3800+HD4870 crossfire @ default, rez0lucija: 1600x1200
-Tabela sa rezovima u 3D Mark; 03, 05 i 06. Testirano na Skulltrail+HD4870 Single i Skulltrail+GTx280!

:wave:
 

Prilozi

  • 3D 06 default.JPG
    3D 06 default.JPG
    155.3 KB · Pregleda: 181
  • 3DMark rezultati.rar
    1.9 KB · Pregleda: 118
  • 1600x1200.JPG
    1600x1200.JPG
    308.1 KB · Pregleda: 163
Poslednja izmena:
Ma nije bitno sta se vi toliko opterecujete oko mog rezultata,I ko si ti da pricas ko ce dobiti ban ili ne ,ja ne vidim zastoo bi dobio ban!Zato sto sam napravio dobar rez ovo su moje poslednje reci u ovoj temi.|Pozdrav! Ja sam svoje reko ovim skorom!
 
Ma nije bitno sta se vi toliko opterecujete oko mog rezultata,I ko si ti da pricas ko ce dobiti ban ili ne ,ja ne vidim zastoo bi dobio ban!Zato sto sam napravio dobar rez ovo su moje poslednje reci u ovoj temi.|Pozdrav! Ja sam svoje reko ovim skorom!

Ruzno je praviti od ljudi budale ;)

Neki prosto predju preko toga, neki nece tek tako :)

I treba da popijesh ban jer LAZESH!

P.S. Ili ga banujte ili zakljucajte temu kao shto je vec bila zakljucana, ovo je smeshno, provocira bezveze ...

:wave:
 
Evo i moj rez na brzaka. Svakako moze i bolje ali me mrzelo da gasim tonu procesa u pozadini i da se cimam. Sistem je Windows 2008 Enterprise Edition.

Cisto poredjenja radi :)
 

Prilozi

  • 3dmrak.jpg
    3dmrak.jpg
    392.5 KB · Pregleda: 414
Poslednja izmena:
Evo mog rezultata, ko je brzi od mene? :wave:
Imam 800FSB, DDR4 memoriju, 4870 x 4 :D:D
 

Prilozi

  • 3dmark 06 2.JPG
    3dmark 06 2.JPG
    217.9 KB · Pregleda: 413
@kutija:
Jel se meni to cini il ti je ta grafa neklokovana?

Jel vazi onaj trip da bi u XP-u 3d mark izbacio vise poena nego li u Visti?
 
Poslednja izmena:
Ljudi pa vama je krivo zbog mog reza,Hahahaha!!Stvarno ste mi ono .... da skinem onu sliku ako nekako moze da ne gledate vise u nju i ne patite toliko.Vidim da sam bas popularan jednostavno ne mozete da se ostavite praznih prica i krenete da nesto pametno uraditesa svojim masinama!!:banana::banana::-devil-:
 
u sta se pretvorio ovaj forum ... steta stvarno
 
evo ja imam 7300GS,kako da napravim 30000 u 3d marku 2006? molim vas pomozite mi !!!
Kakav procesor treba da kupim? :trust:
 
45584 bodova, novi rekord! Nece ploca da izvuce vise.
 

Prilozi

  • 3dmark 06 ludo.JPG
    3dmark 06 ludo.JPG
    218 KB · Pregleda: 258
Poslednja izmena:
Ljudi pa vama je krivo zbog mog reza,Hahahaha!!Stvarno ste mi ono .... da skinem onu sliku ako nekako moze da ne gledate vise u nju i ne patite toliko.Vidim da sam bas popularan jednostavno ne mozete da se ostavite praznih prica i krenete da nesto pametno uraditesa svojim masinama!!:banana::banana::-devil-:

Ja cekam YT snimak ili cu te licno banovati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno