Šta je novo?

Sta se desava kada pokusate da lazirate rezultate

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
No problemo shefe cek ide rez na 1680*1050 samo za tebe!! Budi strpljiv

To su mi pesmice za klinca! A sta sta im fali!!!! Ti si odrastao na Bori Drljaci!!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Evo za sve vas na forumu ,po specijalnoj zelji,trazili ste gledajte!!!Za sve neverne Tome!!!!
Ajde sad da vas cujem hihihihiihihi!!!Ajde komentarisite malo!!!Zar se ne stidite onoga sto ste rekli.Ja se vise nikad ne bi pojavio na forumu!!Hahahaha!!
 
E aj sad neka postavi pitanje neko!!
 
A da li si ti decace spreman da se opkladimo u masine da to sto ti pricas uopste nije merodavno.Ja sam za da pred tobom odradim test pa da vids cisto da se uveris!!! Da je Phenom cudo!!
 
Ma pogledajte na slici da broj 7 u sm2 skoru nije isti broj tj font 7 kao u CPU skoru. BUSTED!!!! ahahhaha

EDIT: Kada bolje pogledam ni ostali se ne slažu :)
 
Poslednja izmena:
A da li si ti decace spreman da se opkladimo u masine da to sto ti pricas uopste nije merodavno.Ja sam za da pred tobom odradim test pa da vids cisto da se uveris!!! Da je Phenom cudo!!

Hvala,ti prijatelju,sto mi dao kompliment za ono decace.Ovaj decak ima 47 godina i odradio je rezova u 3D markovima vise nego 90% usera sa foruma.

Jos uvek cekam tvoje izvinjenje,a nije mi jasno sta modovi rade.:mad:
 
Ma cini ti se to je mrtav piksel!!!!A svaka cast bices postavljen za istrazitelja iz majamija!!Provalio si me care!I nemoj molim te kako moze da u programu 3dmark06 da bude promenjen font ! O cemu ti pricas majke ti?
 
Ovo je za ban bez warna.
Nije cak ni smesno, vec jadno i bezobrazno.
 
Evo izvinjavam ti se javno pred svima ako ti to toliko znaci meni ne evo izvini Nikolas,ali mi ne rece da li prihvatas opkladu?
 
Phenom II će biti čudo, ali ovaj stari je ipak za glavu i ramena iza Q9xxx, i po brzini i po potrošnji i po overklokabilnosti... ma po svemu bre!

Inače, sad sam lično proverio taj kalkulator sa mojom Gigabyte 4870 1GB i kalkulator je ispravan. Moram priznati da mi deluje prilično sumnjivo da si dobio isti skor sa Phenomom na 3.2GHz kao i ja sa 4GHz Q9650 i GPU/mem na 850/975MHz... Ili je posredi neki 3dMark06 bug... jel ti ponovljivo tih 18k+?

P.S. Mogu ja da nategnem skoro 19k ali samo ako mašinu izbacim napolje na ovu hladnoću...
 

Prilozi

  • 3dMark06-4870-new.jpg
    3dMark06-4870-new.jpg
    295.2 KB · Pregleda: 177
Poslednja izmena:
Ponovljivo je sto da ne ali vidim da mi niko ne veruje pa necu da se trudim uopste!
 
baltazar is back :)
 
Izgleda MS Paint ne nudi veliki izbor fontova :D
malidjokicainjegovpaintgc8.jpg
 
Ja sam lepo pitao jel ko prihvata opkladu,da se opkladimo u masine a ja cu licno pred njim da odradim test u peintu ! Hahahahaha!!!
 
Rezultat ti se ne poklapa, u mrtav piksel ne zelim ni da ulazim ..
Ako je tebi na satisfakciju, super :) imas bolji score od druga i rekord u kategoriji 4870+Phenom 9550.

Nema potrebe vise da se ovde prepucavamo.

P.S Za ovakve stvari se bez problema moze dobiti ban. Ovo je ozbiljan forum kome ovakvi postovi i zezancije nisu potrebne.
 
Poslednja izmena:
Kosta...

Ovo je najozbiljniji IT forum u regionu, i ne prilici da na njemu radis ovakve stvari. Jednom Veljku Potocanu smo videli ledja... Ja te razumem, mlad si, zeljan si da se dokazes, da pokazes sta mozes sa konfom, i to je lepo... Ali ne preko photoshopa, paint-a, gimp-a ili neke druge aplikacije. Hajde lepo sada uzmi klokuj proc, i okaci realne rezultate. Ako hoces da se izvinis, izvini se, ako ne... Tebi ide na cast.

Sto se tice opklade. Ja sam spreman. Ali obojica znamo da ces izgubiti!

P.S Pripazi malo na ton svojih postova, da nehotice ne popijes neki warn!

Svi ostali, pre nego sto krenete da prozivate klinca i da vredjate, setite se da postoji i warn za to!
 
Poslednja izmena:
@kostavr
Druze, nije smeshno ako si hteo da napravish foru...OCz i CooLa su ti sve rekli...
Da si barem to okachio u bench clubbing pa da si ostavio "fore" ostalim korisnicima da provale da je rech o neslanoj shali...
Verujem da se niko ne ljuti, samo nemoj vishe leba ti :)
 
Evo i ja cu da se kladim u svoju masinu, bas bih to voleo da vidim Paint Masteru :)
 
Ocu i ja :D

@ CooLa za ovo ide ban nehotice a ne warn ;)

:wave:
 
E pozdrav svima i evo jos jedno izvinjenje kompletnom forumu od mene ako se nekom nisam izvinio slobodno nek kaze nemoj da se ustrucava izvinicu se i njemu i ako ga nisam nista uvredio ali nema veze...A sad da predjemo na stvar EVO REZA !!!!!!!
:wave:
 
Ponovljivo je sto da ne ali vidim da mi niko ne veruje pa necu da se trudim uopste!

Pa kako sad, jel ponovljivo ili nije? Mi smo fer i dajemo ti traženu šansu... Dakle hocemo li dolaziti da vidimo to čudo? Iz petnih zila se trudiš da nas ubediš da je 18k+ moguce na tvojoj konfi, a sada se izvinjavaš i postuješ 16k8 rezultat, sada na 2.8GHz? Na 3.2GHz bi se sigurno tik preko 17k izguralo, ali opet, nema šanse da doteraš do 18k2, daleko je to...

P.S. Niko ovde nije uvređen, ali prazno izvinjenje jednostavno ne ide.

P.P.S. Možda glupo pitanje, a da nemaš slučajno physix karticu u računaru?
 
Poslednja izmena:
E to je to,a vi ako sumnjate u mene i moje sposobnosti,ja sam spreman i put da vam platim da vidite jedno od 7 svetskih cuda!A izvinjenje ne mora da bude prazno mozemo id apopijemo nesto nije problem!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno