Šta je novo?

Jedno pitanje... [mrtvi pikseli, koliko često]

conestef

Slavan
Učlanjen(a)
10.12.2008
Poruke
26
Poena
304
Ljudi zanima me koliko su česta pojava ti mrtvi pixeli? planiram sad da uzmem neki ekran pa me zanima pošto skoro u svakom postu i za svaki ekran ljudi pričaju o tim mrtvim pixelima a ja imam već 5-u godinu (proizveden Sep 2003) Acer AL1712 TFT koji je prošao kroz sve i svašta (i dan danas izgleda kao da je juče kupljen) i nikada nije imao ni jedan mrtav pixel....
 
Ljudi zanima me koliko su česta pojava ti mrtvi pixeli? planiram sad da uzmem neki ekran pa me zanima pošto skoro u svakom postu i za svaki ekran ljudi pričaju o tim mrtvim pixelima a ja imam već 5-u godinu (proizveden Sep 2003) Acer AL1712 TFT koji je prošao kroz sve i svašta (i dan danas izgleda kao da je juče kupljen) i nikada nije imao ni jedan mrtav pixel....


Pa proveris gde kupis, tj proveris pre kupovine(ISPROBAS GA)
A uglavnom u "šlj" radnjama mozes naci takve modele (ZATO SU I JEFTINIJI)
 
Uzmes monitor koji daje garanciju i na 1 mrtvi pixel i ne mislis o tome
 
what weasel said...
najbolje je da uzmes monitor koji ima zero dot bright garanciju (ili kako god da je formulisana ta stvar kod razlicitih proizvodjaca) i ne mislis o tome.
 
ma to je naziv politike Philips-a - ne vazi u srbiji.
 
mislim da asus uvazava zero bright dot garanciju i kod nas. treba proveriti, ali nisam ni na jednom asus monitoru naleteo na mrtav pixel, a video sam ih dosta (asus monitora)
 
mislim da asus uvazava zero bright dot garanciju i kod nas. treba proveriti, ali nisam ni na jednom asus monitoru naleteo na mrtav pixel, a video sam ih dosta (asus monitora)


E vidis,ja bash imam totalno drugacije iskusvo!!!!Ako nisu imali odamh mrtve piksele,isti su se pojavili za par dana!!!
Ali,mozda sam ja samo lose srece!!
 
+1

Meni se desilo na Samsungu - bright-dot pixel je u pitanju.
 
Nazad
Vrh Dno