Šta je novo?

Kuda sa nokautiranim monitorom?

yugo

Slavan
Učlanjen(a)
12.05.2007
Poruke
463
Poena
319
Tja...brat malo popio,pa se iznervirao zbog decijih ocena pa mu ispade PC kriv...udari pesnicom 19' asusa TFT od napred,onda ga sutnuo od pozadi...

Nije bilo varnjicenja,bio je ugasen...nema vidljivih fizickih ostecenja na ekranu,malo ima na ivici plastike,mislim od pada ali dovoljno da se ne prizna garancija...

Kada se upali,zuta lampica normalno predje u plavu ali nema slike,takodje nema ni onoga "no signal" kada se izvadi kabl iz graficke...

Sta raditi,lici li da moze da se popravi ili da se baci...ako moze na PP neki servis u Bg...hvala!
 
Hm, ne znam sta da ti kazem, to sto nema fizickih (vidljivih ostecenja) ne mora da znaci da unutra nije razvaljen, a takodje i panel... ja ne bih gubio vreme sa njim da sam na vasem mestu, i naravno manje boxa sledeci put :)
 
Ne moze da skodi da ga odneses u servis, ali i ne previse iskusan serviser moze lako da provali o cemu se radi. Neka bolje krene da skuplja pare za novi. Mozda je nekim cudom vise isplativo da se popravlja, ali sumnjam.
 
yugo

Odnesi ga ako je u garanciji ti reci stao sam od sebe,a ovo ostecenje je od ranije :p
 
A ispao je gluplji nego sto sam ocekivao,jos ne razgovaram sa njim skroz,ali mene ko i vas bash boli jer strasno volim HW a njega sam neki dan pola sata ucio da pusti film i nije islo...a zato po 3-4 dana na pecanju sa sve razbijanjem leda kao eskimi a za jednu pecaljku da po 200EU...tako da nije frka, kupice novi ali mi smeta sto se ne sekira i zao me deteta...vec se vadio kod cerke pa dao 60EU za karte za to neko klizanje sto je bilo neki dan u areni...a rekao sam mu da cu sledeci put da mu polomom pecaljku istog momenta...nije da pliva u parama ali brzo preboli gubitak...nije ni alkoholicar nego mu tako dodje,a kako ga bas ne interesuje HW nekako mu bash bode oci...a mala 10 godina i sve zna sa kompom,upija sve sto joj pokazem ali hebi ga,stvarno,na pitanje ko zivi u Srbiji ona pored Srba napise indijanci...:D...mi pitamo odakle joj ta glupost,ona kaze videla je da u gradu sviraju leti...(oni Peruanci stvarno)...kao secer je...
Istina je da je popustila u skoli od kada sam ga jedva ubedio da joj kupi komp ali sam 100 puta rekao da ga iskljuci kada misli da je on razlog ne ucenja...

Elem,malo sam oduzio da ne mislite da je brat neki ****** ali ima nevidjeni otpor prema kompu...kaze zavolece ga kad mu nadjem da igramo one on one kao sto smo igrali na comodoru 64...ja mu pustim nba 2k9 kaze komplikovano...

U stvari zato sam i pitao jer nema udubljenja a ne znam sta se sve nalazi unutra,nije ga udario najjace sto moze pa ne znam da li bi mogla da se isplati popravka...do 4-5000din...sutra ga nosim da probam na garanciju,pa javljam...dobio sam na PP i servis pa cu i tamo a njega cu sada da ubedim da uzme 24'...
 
Prestanite sa offom i komentarisanjem ljudi vec se vratite na temu odnosno monitor
 
za monitor, ni ne pokusavaj, sem ako serviseri nisu presisali za vikend pa danas ne vide dalje od nosa...
 
Poslednja izmena od urednika:
shto ne bi probao sa servisom, nishta ga ne koshta da proba, a ako uspe moze da plati popravku :)
 
Samo da javim da je asus jos uvek na reklamaciji a prijatelj iznutra mi rece da je asus zajeban za reklamacije i da budem srecan ako za 3-4 meseca tek dobijem odgovor...
Burazer uzeo danas samsung t240hd sa tv-om...zbog 19x12 mislim da ce sada morati da menja i 9600GT...:D
 
Sad ga ti odvali pesnicom, pa da lepo uzmete Samsung 305T i završio si posao :)
 
Nazad
Vrh Dno