Šta je novo?

Šta slušate dok sedite/radite za kompom?

daj, brate, ti si lud... stomak me boli opasno... :D hahahah

btw, od kako sam uzeo novi cd Laure Pausini samo nju... topla preporuka svima koji vole tu vrstu mjuze... vrhunski je cd :)
 
Ух Минусе! Кад сам био млађи и почињао са хопом (91-92) није било ЦД-ова и мп3-а... Доста тога ми је на касетама а немам дек... Имаш на тој листи свашта... Недавно сам тек ставио бежични па торентујем читаве дискографијe, преслушавам и враћам се у младос'. Ево неки дан скидох P.E. а тренутно ми стижу B.D.P. и KRS-ONE... У праву си кад кажеш да је то игра без граница, не можеш имати све ал' ајде бар оно што ми остало у глави од раније...
Поздрав!
 
Neko od kad je postao mod vise nije na klupi na Tasu :)
 
Bench svim modovima uz titulu dodeljuje i petosoban stan. :d
 
Blues is a healer
It healed me, it can heal you ;)
 
Ti jarca, ja uvek mislio da simfonije svira orkestar... Kad ono, sviraju ih dva Poljaka i jedan Hrvat.

BTW, koje su to Šopenove simfonije, možeš li da navedeš bar jednu?

ih, sad si me nashao, pogreshi chovek ...

opusi, sonate, koncerto, poloneze, nokturne, etide, valceri, balade, biraj. :) na to sam mislio. nemo se ljutish. :)

Gde me nadje............sad moram da pustim U tem Somboru / Zec, Lisica... / Kada padne prvi sneg, cesto ga snimam...covek je faca i po.

heh, meni drago sad shto se sa njegovim imenom nisam izblamirao (jedini) :p
 
Poslednja izmena:
Justice, Dmitry Fyodrov, Au Revoir Simone, Rich Boy, Mos Def, Clipse (!!!), i bilo sta sa Pharrell ili Neptunes!
 
Dr Alban
 
Prvo 4-5 slusanja Focusa od Cynica, a onda Human od Deatha.
 
Uglavnom instrumentale ili neke laganice da me mnogo ne remete u radu... osim kad osvanem pa grunem u sluške neki metal da me razbudi/prodrma :)
 
Massive Attack - Teardrop
Iron & Wine - Passing Afternoon.
 
Poslednja izmena:
Iron & Wine - Passing Afternoon.

Heh, nisi svestan kolko mi je drago shto neko josh ovo ima na kompu pored mene! :)

pesma je jedna od najboljih balada, tekst je slozen, a lik ima jako lep glas :)

inache, za pesmu sam saznao u Finalu 4te sezone House MD-a :)
 
E (ponovo) sam otkrio OVOG lika
Znaci, razbivanje.
 
The Cult - Black Angel

meni najbolja pesma
 
Skinny puppy i Fields of the nephilim. Kad hocu da slusam muziku idu nesto laganije stvari.
 
heh, meni drago sad shto se sa njegovim imenom nisam izblamirao (jedini) :p

Sto bi se izblamirao njegovim imenom? Ja sam bas ponosan na njega...em je suboticanin vec par decenija, em na svakom nastupu i pored svojih godina peva 2 i vise sati bez prestanka i to sa kakvim glasom bato...to ne moze niko.


@wiz011
Ako ne volis Zvonka Bogdana da slusas dok radis, probaj da igras Warhead uz Haj Dji Haj DJe...HAJ DJI HAJ DJI HAJ DJE!....NEVIDJEN DOZIVLJAJ!
 
Uglavnom slusam Frontier :(

A kada pustim neku muziku to izgleda odprilike ovako:
 

Prilozi

  • PL.JPG
    PL.JPG
    66.6 KB · Pregleda: 197
dobio sve albume depeche mode u flacu pa to trenutno slusam
pored depeche, massive attack, bjork, coldplay, ub40, kraftwerk i td al sve to redje
uglavnom slusam minimal tech mixeve...malo mracnije
 
Nazad
Vrh Dno