Šta je novo?

Šta slušate dok sedite/radite za kompom?

 
Slusam Parrish "PMD" Smith-one, al vidim da nema na netu, pa evo originala..
 
Ma od njih samo ona stvar....za privodjenje.[emoji14]
E Sale... neće da se odlepi od Bojz 2 Men nikako, voli čovek melodramske 'stiskavce' i eto... a ja baš volim da poslušam tvoj izbor muzike, zato što je raznolik :) I onda šok doživim na Bojz 2 Men :D
Voli čovek mister bejbifejsa, mada će pre da bude nostalgija za filmom bumerang i veselim devedesetim, kad smo svi bili mladi. Iz njegovog opusa poslušaj After7 - ready or not npr. Bolje prilično.
Jeste, lepo si to ukliopio, film, bejbifejs etc... moguće :) Poslušala sam After7 - ready or not, joooj... pa ne znam šta je gore Bojz 2 Men ili to... :zgran: meni je sve to užašno, plitko i melodramatično... :sceptic:

Meni je blizak potpuno dgručaiji izliv emocija... npr... evo ovo... naravno, ovim songom dajem ekstremni opozit onim melodramskim mometntima gore navedenim... treba imati u vidu da je ovaj song Džoni Lajdon napisao posle smrti svoje majke i posvećen je njoj, obratite pažnju na tekst....meni je recimo, ovo veoma emotivno...

Public Image Limited - Death Disco

 
Sale83, kad već pričamo o... kako si ih nazvao... 'hičinama' za privođenje ili jednostavno 'hičinama' sa emocijom, evo ovo je meni ta hipi hard rok 'hičina' sa emociojom. :D

Led Zeppelin - Baby, I'm gonna leave you 1969

 
Haha, jes hicina, al vise za sut kartu.:D
Mada sam je izlizao od previse slusanja, sad mi se vise svidja ranija verzija od Dzoan Baez.
A kad te vec sutne ide ova faza.:d


Evo jedne emotivne
 
Haha, jes hicina, al vise za sut kartu.:D Mada sam je izlizao od previse slusanja, sad mi se vise svidja ranija verzija od Dzoan Baez. A kad te vec sutne ide ova faza.:d Evo jedne emotivne
Jeste šut karta, ali zar nisu najemotivniji songovi šut karte, da li on njoj ili ona njemu, nebitno... :)
Znači... N m kit pa... u tom si fazonu... sa onih stiskavaca na francuske šansone... :eyebrows: ili na metal gitar solo šansone :) (šalim se, obe su super)... sve ja to znam ali ne bih nikad odabrala...
imaš taj mekan senz za emociju... od Bojza, preko šansona do metala balada... ti verovatno ne kapiraš punk ili garage rock emociju... pa da, ne voliš ni gotičarke... ,)
OK, tražiš 'hičine za privođenje'? a da nisu šut karte već baš ono 'privođenje'? :smoke:
evo ovako na prvu loptu:

1. ona njemu (već sam postala ovaj song, ali ovde je u drugom kontekstu (pazi teksta! I komplet senza):

Akua Naru - Poetry: How Does It Feel Now???

 
.
nastavak... teme: 'Saletove hičine za privođenje'

2. on njoj, mačo privođenje... Patton ... ko bi drugi :) (takodje pazi tekst i sve, malo direktnije, prva je suptilnija):

Lovage (Mike Patton) - Sex (I´m A)

 
.
nastavak... teme: 'Saletove hičine za privođenje'

3. oni zajedno, šansona za privođenje - e Sale... ovo je... la šanson, just for you... :D

Jane Birkin et Serge Gainsbourg - Je T'aime,...Moi Non Plus



I šta kažeš na moje predloge 'hičina za privođenje' za svaki senzibilitet??? ...
mada za moj senz nije nijedna... ja volim hičine za privođenje više u stilu ... ne tako direktne i malo više neki hard core punk rock dark trash garage rep hip-hop i tako to... ma sve, samo da nije ljigavo i melodramatično :)
a pošto to nije tvoj senz, ne stavljam...
no, shvatio si do sada da sve pozajem od muzike, te tako samo kaži iz kog žanra želiš hičinu za privođenje ili za šta god :)
 
Fino fino, exploited... bolji ritam...
Japansko? Evo ti najluđe japansko biće u rokenrolu :)

CAN - Oh Yeah

 
Svi su ludi.


СЛЕЈЕР НА ЈАПАНСКИ НАЧИН!!!!!!!!!!!!!!
ШО НО МРСИИИИИИ
 
Yes, svi su looody 200 %
Aj sad malo Arapi... Oni su još ludji, i odlicni su...
Evo ja počinjem sa savršenim arapskim jazzom... uz miris hašiša... :) A ko će bolje nego Arapi da opiše opijat u pesmi...

Ibrahim Maalouf - Hashish :)

 
Jeste, lepo si to ukliopio, film, bejbifejs etc... moguće :) Poslušala sam After7 - ready or not, joooj... pa ne znam šta je gore Bojz 2 Men ili to... :zgran: meni je sve to užašno, plitko i melodramatično... :sceptic:

Meni je blizak potpuno dgručaiji izliv emocija...

to što ne registruješ crnački senzibilitet ne govori o kvalitetu bejbifejsa (koji je genije, bdv) nego o tvom odrastanju i socijalnom miljeu.

poneki muškarci imaju emocije , i neki ih izlivaju kroz nju džek sving,a neki kroz tvrdoglavu depresiju, kao robert smit (poslušaj small hours obradu od džon martina) i ekipa.
neki kroz depresivnu agresiju kao roten, a neki kroz čisti satanizam kao bojd rajs. belci su uglavnom otišli u tri lepe.

doduše, mogu i crnci da budu padavičari.



PS -sale, bravo za mejz ;)
 
 
alal vera. uživo je još bolja.

aj da nastavimo u istom fazonu... (pokro ih je lično tom jork, par godina kasnije, i nazvao pesmu jigsaw falling into place)

 
Poslednja izmena:
 
  • Like
Reagovanja: M J
Poslastica za metalhead Benčovce :D



 
Nazad
Vrh Dno