Šta je novo?

Kurirske službe

Skype konferencijski poziv sa kurirskom sluzbom? Pa ovaj je lud isto kao onaj sto je trazio da mu se uzivo prenosi predaja paketa kuriru... Ne treba trositi vreme na takve slucajeve.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja bi njemu rekao da nađe nekog drugog da zajebava.


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Zar nije bio neki lik odavde što je tražio video poziv da se vidi kako pakuje telefon i bez prekida da vidi kako se predaje taj paket kuriru? Zaobidji tog lika, ne treba ti posao sa takvim likovima.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Zar nije bio neki lik odavde što je tražio video poziv da se vidi kako pakuje telefon i bez prekida da vidi kako se predaje taj paket kuriru? Zaobidji tog lika, ne treba ti posao sa takvim likovima.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Da, bio je i banovan je. To je isti, garant.

Ja mu ne bih slao i radio "skajp sesije", rekao bih mu da dođe i lično preuzme ili bih tražio drugog kupca.
 
Bolje preskoci takvog kupca,da te ne izadje skuplja prodaja nego zarada...

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Znam za slucaj kada je "kupac" zavrnuo nekog ili neku firmu za 2xip6 sa kurirom iz bexa.Salji telefone samo postexspresom.

Sent from my m2 using Tapatalk
 
ma iskulirao sam ga, necu da saljem jer setio sam se slucaja koji sam imao sa BEX-om kad sam slao telefon, dosao kurir i kao ja sam iz BEX-a imate paket za slanje, ja rekoh da evo ga ovde, on uzo i kao hvala dovidjenja, ja rekoh druze papir, potvrda, nesto, ne dajem ti stvar od 20 eur nego od 700. kaze e **** ga sad moram do kombija da uzimam potvrdu, sto kao nisi naglasio!!! rekoh izvini nisam znao da treba da se naglasi. Uglavnom tada je sve proslo OK, ali sad nisam hteo da rizikujem
 
Juče je PostExpress-ov kurir oko 13:30 pokušao dostavu paketa za čiju je dostavu naglašeno i plaćeno da stigne do 12h. Danas sam zbog toga proveo u pošti skoro sat vremena da bih preuzeo paket. Tetke sede kao ovce, red se razvukao do vrata...sve bih te botove najurio!
 
valjda onda imas pravo tamo da se zalis i lepo da uzmes odstetu za kasnjenje
 
A evo upravo sam i ja imao slucaj da covek hoce preko kurira da mu posaljem dvokrilne prozore i roletne...

Naravno da mi ne pada na pamet, niti je to njemu isplativo
 
Malopre sam nesto poslao preko Post Express-a, ali je radnik pogresno prepisao moje prezime. Posto ima otkupnine a stavio sam da mi se novac uplati na tekuci racun, da li je problem sto je pogresno prezime ili nema veze?
 
Posto je uplata na T.R. ne bi trebalo da bude problema. Bitno je samo da broj T.R. bude dobar.
Da je uplata isla preko Post Net-a, tu bi vec mogli da te zezaju.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja sam imao slucaj u postexpressu da je ime primaoca otkucano Ighor umesto Igor, i kada je coveku stigao paket nije mogao da preuzme jer je u licnoj karti ime bilo Igor :), morao sam da intervenisem da je doslo do njihove greske pri kucanju, na kraju se sve resilo.
 
zar ozbiljno postexpress trazi licnu kartu?
meni nikada nisu trazili ni kada saljem ni kada primam

inace, prodao sam neki telefon i poslao ga prekjuce bexom osobi, posto joj iz nekog razloga nije odgovarao post express
mogu samo da kazem da je postexpress za bex elitna organizacija... sto se tice novca, umesto da sam ga dobio isti dan na racun ili eventualno sutra kao sto bi bio slucaj sa postexpressom, mogu da budem srecan ako ga dobijem u ponedeljak, a deluju mi isto tako neorganizovano
sa postexpressom ne moram da imam nikakav kontakt sa kurirom, samo dobardan dovidjenja
ovde kurir zivka mene, pa ja treba da zivkam njega, pa ovo, pa ono

edit: sad vidim ono za skype poziv

da se to ne radi opet o aphex twinu?

on je prvi krenuo sa tim pricama o konferencijskim pozivima i da mu se salje licna karta i da to sve ide lajv na pozivu
 
Poslednja izmena:
zar ozbiljno postexpress trazi licnu kartu?
meni nikada nisu trazili ni kada saljem ni kada primam

inace, prodao sam neki telefon i poslao ga prekjuce bexom osobi, posto joj iz nekog razloga nije odgovarao post express
mogu samo da kazem da je postexpress za bex elitna organizacija... sto se tice novca, umesto da sam ga dobio isti dan na racun ili eventualno sutra kao sto bi bio slucaj sa postexpressom, mogu da budem srecan ako ga dobijem u ponedeljak, a deluju mi isto tako neorganizovano
sa postexpressom ne moram da imam nikakav kontakt sa kurirom, samo dobardan dovidjenja
ovde kurir zivka mene, pa ja treba da zivkam njega, pa ovo, pa ono

edit: sad vidim ono za skype poziv

da se to ne radi opet o aphex twinu?

on je prvi krenuo sa tim pricama o konferencijskim pozivima i da mu se salje licna karta i da to sve ide lajv na pozivu
U pravu si za postexpres nema sanse da se zezam sa raznim indijancima tipa bex, aks... Da cekam svoj novac danima da me smaraju na telefon.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Nevezano za novce i isplatu, PostExpress je najgora kurirska služba sa kojom sam ja kod nas poslovao. Evo već tačno 6-ti put zaredom mi donose paket sa čitavim danom zakašnjenja, u odnosu na to kad je pisalo u SMS-u da će biti dostavljeno. Samo jednom od tih 6 puta sam čekao čak četiri dana. Od sad pa nadalje ću od svakog ko mi bude slao preko PE-a tražiti da otkači onaj "Post Retard" (tako mi je bukvalno službenica pošte jutros rekla da se usluga zove) i da sam kupim te pakete, da ne čekam više da se ovi što voze smiluju.
 
Post ekspres ne šalje SMS, to koliko znam šalje samo Aks
Ali PE ne vrši svaki dan isporuke u manja mesta možda je to u pitanju?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Postexpress posalje sms da ti je stigla posiljka u tvoju postu i da ce biti dostavljena tog dana.
I pise koliki je otkup.
 
Meni ne...

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
@vladimirdowla

"Post restant", ne "Post retard". :) To pošiljalac upisuje umesto adrese, bitno je samo dostavnu poštu ili poštanski broj da navede (uz ostale podatke, naravno). Slao sam više puta u NS pakete po PE-u, po raznim krajevima NS-a i uvek sam dobijao sms oko 14-15h da mi je novac pristigao i da ga podignem u pošti. Ne znam što tebe PE kuriri ne vole. :p

@tema

I šalje PE sms da će doći pošiljka u toku dana i koliki je iznos koji treba da se plati kuriru.
 
Poslednja izmena:
@vladimirdowla

"Post restant", ne "Post retard". :) To pošiljalac upisuje umesto adrese, bitno je samo dostavnu poštu ili poštanski broj da navede (uz ostale podatke, naravno). Slao sam više puta u NS pakete po PE-u, po raznim krajevima NS-a i uvek sam dobijao sms oko 14-15h da mi je novac pristigao i da ga podignem u pošti. Ne znam što tebe PE kuriri ne vole. :p

@tema

I šalje PE sms da će doći pošiljka u toku dana i koliki je iznos koji treba da se plati kuriru.

Znam, i tražio sam da mi žena ponovi još jednom :D, reko ajd Retarda ćemo ubuduće koristiti :D :D
 
zar ozbiljno postexpress trazi licnu kartu?
meni nikada nisu trazili ni kada saljem ni kada primam

inace, prodao sam neki telefon i poslao ga prekjuce bexom osobi, posto joj iz nekog razloga nije odgovarao post express
mogu samo da kazem da je postexpress za bex elitna organizacija... sto se tice novca, umesto da sam ga dobio isti dan na racun ili eventualno sutra kao sto bi bio slucaj sa postexpressom, mogu da budem srecan ako ga dobijem u ponedeljak, a deluju mi isto tako neorganizovano
sa postexpressom ne moram da imam nikakav kontakt sa kurirom, samo dobardan dovidjenja
ovde kurir zivka mene, pa ja treba da zivkam njega, pa ovo, pa ono

edit: sad vidim ono za skype poziv

da se to ne radi opet o aphex twinu?

on je prvi krenuo sa tim pricama o konferencijskim pozivima i da mu se salje licna karta i da to sve ide lajv na pozivu

Kod mene traze licnu kartu kada se paket preuzima u posti, dok kurir nikada ne trazi, samo potpis i cao...
 
Postexpress je dobar po posiljaoca ali los po primaoca (kupca) fee je oko 2.5% od vrednosti posiljke + standardna postarina. Na vece sume ispadnu apsurdne cifre postarine it o niko ne zeli (normalan) da placa.
 
Ili se uplati na racun i nema toga

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno