Šta je novo?

Kurirske službe

Kako da tumačim ovo dole za reklamaciju?
Bex je u pitanju. Kurir se nije javljao.
Da li je bilo realno očekivati je da stigne danas kad je tek jutros prispela u Beograd?

8ce47e5f820d23359f05ed91e7adf25b.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Imao sam takav status pošiljke pre par nedelja, zvao call centar, kažu to su neke njihove interne prepiske i da ne obraćam pažnju na to, šta god to značilo. Uglavnom paket mi je stigao sa dva dana kašnjenja.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
salje neko kauce i koliko to izadje u dinarima?
 
To je pošiljka van redovnih gabarita i većina kurirskih službi to neće transportovati.
Ako ćeš imati više takvih pošiljki, izmeri dimenzije i masu, pa traži ponudu od kurirske službe.
Dimenzije, da bi ti rekli da li uopšte imaju vozila za to, masa za cenu. Dimenzije mogu da utiču na cenu ako kurirska služba računa volumetrijsku masu.
 
^ hvala cheers
 
Juče (subota) su pakete isporučivali i Daily i City.
Izgleda da subotom nadoknadjuju nagomilane pakete.
 
Мени је пакет који сам послао у петак, поштар однео примаоцу у суботу,
а пост-нет (откпунина) ми је стигао данас јер пошта ради до 11:00, па поштар јуче није стигао
да се раздужи, а носио је у друго село.

HRV2x6x.png
 
Jel City prima pakete od fizickih, na sajtu vidim da traze naziv firme
 
Slao ja preko CE pre dve nedelje otprilike, bio do njihovog lokalnog magacina, sve uredno.
 
Evo da i ja pohvalim City Express [emoji15]
bf79b419b1527c458f001f6b270d2d9d.jpg
 
ja sam danas odneo pošiljku u city magacin, pošto su mi rekli da ne preuzimaju.

ide bez otkupa, čovek nije vrednost hteo da napiše (vraćam mikrotik), tako mi sve delovalo dezorganizovano... još mi naplatio za 1kg, odmerio rukom :( no, ako to stigne gde treba, ja ću da budem zaista prijatno iznenađen (onda još samo povraćaj novca da dočekam)

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Sjutra saljem post expressom tablet, nemam u sta da ga zavijem mimo nekih novina, ima li sto u postu ili na putu do iste da mogu kupit da zastitim malo bolje. Oni ono imaju one pojacane koverte iznutra jel? No opet kad u kamion zafrljace paket..
 
City Express od utorka radi normalno, a trebalo bi i ostali
 
Poslednja izmena:
^verovatno zbog toga što je sreda prvi radni dan posle praznika po crkvenom kalendaru.
9a7d187b71b76a3cace4e00e1b1c499b.jpg
 
AKS će deliti pakete i u subotu (valjda će da budete kod kuće? :d), ali džaba kada neki paketi u najavi kasne nekoliko dana.
Prethodnih dana je tek po neki paket išao sa dan zakašnjenja. Videćemo haos nakon Uskrsa.

Objavljeno dana 14.04.2020.
Poštovani korisnici,

Za vreme predstojećih praznika obaveštavamo Vas:

Petak 17.04.2020god. ne radi se
Subota 18.04.2020god. se isporučuju pošiljke
Ponedeljak 20.04.2020god. ne radi se
Utorak 21.04.2020g. redovno radno vreme
Srećne praznike želi Vam AKS Express Kurir.

Objavljeno u kategoriji Obavestenja

Objavljeno dana 15.04.2020.
Poštovani,

Zbog povećanog broja pošiljaka ka fizičkim licima, produženog vremena
preuzimanja i isporuke radi zaštite zdravlja zaposlenih i korisnika usluga,
skraćenih radnih vremena firmi, rok isporuke nekih pošiljki se eventualno
može produžiti na 3-5 radnih dana.

Zahvaljujemo na razumevanju.

Vaš AKS EXPRESS KURIR

Objavljeno u kategoriji Obavestenja
 
BEX
09.04.2020
USKRS - RADNO VREME

Poštovani korinici, podovom predstojećih uskršnjih praznika želimo da vas obavestimo da su neradni dani petak 17.04. i ponedeljak 20.04.

Paketi preuzeti u četvrtak 16.04. će se isporučivati u subotu 18.04.
 
Danas city doneo pošiljku i uredno tražili 200 dinara preko otkupne cene za poštarinu. Prodavnica kaže da ne plaćam ja poštarinu za pošiljke preko 2k dinara. Žena podigla paket i platila. Realno, obično ih častim 100-200 dinara, ali bezobrazluk ne podnosim.
 
Nisam imao ovakva iskustva ni s jednim kuririma,mada verovatno je odredjeno za kurira ne za firmu tj kurirsku sluzbu,u svakom slucaju ja bih ga prijavio,nek izgubi radno mesto zbog 200din.
 
Nece izgubiti radno mesto zbog toga, svi tamo znaju sta rade kuriri, ponekad i u dogovoru sa sefovima prave kombinacije. Drugacije receno manjak je kurira svugde i takve stvari im se tolerisu, bukvalno u svakoj kurirskoj sluzbi.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Evo da i ja pohvalim City Express [emoji15]
bf79b419b1527c458f001f6b270d2d9d.jpg
To je sasvim normalno za njih. Ako budeš imao sreće možda ti i isporuče na kraju.
Telefoni, žalbe, mejlovi. To ne koriste.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Zdravo,

Je l ima mozda neko ugovor sa bexom odnosno neke povlascene cene preko njih. Zanima me koje cene nude za koju kolicinu paketa? Po meni je skroz apsurdno da oni uzmu 50 din za uplatu novca meni na racun od svakog paketa a onda dodju i uplate sve odjednom...
 
Kakva su iskustva sa Bex statusima, da li ovo vredi ocekivati danas ili da idem u magacin da traze?
b952c99dab9d31b2bcd6b410da9d7138.jpg


Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
D Express standardno najgori. Cekam paket narucen proslog petka, paket im u magacinu stoji 4 dana
 
Meni juce poslat paket Dexpressom, jutros mi isporucili.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Svi su njagori sada.
Čekao sam preko AKS-a otkup pošiljke 12 dana, PostExpres ne mogu da nahvatam 2-3 dana, pošto sam na poslu u njima nezgodno vreme, Beks zaboravi da mi javi da imam paket pošto su promašili grad i otišli u susedni da završe do pol.časa ..... itd... itd....
 
Bex ne vredi čekati. Čekao sam ih nedelju dana, svaki dan zvao i dopisivao se sa supportom na sajtu. I svaki put ista priča, stiže kolega u toku dana. Zvao i magacin, ali se niko nije javljao. Posle 3 dana nisu odgovarali na poruke, a kao da su mi broj stavili na black listu jer me odmah izbacivao čim okrenem neki njihov broj. Posle nedelju dana su obrisali tracking broj.



Sent from Honor 20
 
Nazad
Vrh Dno