»RSS Benchmark sajt

Strana 1 od 33 1234511 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 1 do 15 od ukupno 491

Tema: Resenje za (skoro) sve ATI probleme (AGP, PCI-E & Mobility)

VIP member Avatar korisnika Jovyland
        Na forumu od
        Dec 2006
        Poruka
        6.203
      2. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 5 1600 @ 3.7 GHz / CM Hyper 212 Plus
        • MoBo: MSI B350M Mortar Arctic
        • RAM: CORSAIR 16GB Vengeance LED DDR4 3000MHz CL15
        • VGA: Inno3D GeForce GTX 1060 6GB @~∞
        • MON: Dell P2414H
        • HDD: Samsung 840 EVO 120 GB, Samsung F3 1 TB, Samsung F4 2 TB
        • Case: MS Industrial SPECTRUM powered by Seasonic M12II EVO 520W
        • SND: Logitech Z-4 Black
        • LAP: Lenovo S205
        • TV: Sony KDL-40W605B
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: MS Wireless Optical Desktop 2000 + CM Alcor
      3. Cool Resenje za (skoro) sve ATI probleme (AGP, PCI-E & Mobility)

Ako imate problem sa ATI Radeon grafickom kartom pocev od serije 9xxx (AGP), pa sve do najnovije 4xxx, predlazem da prvo bacite pogled na moguca resenja, pre kidanja zivaca i reklamiranja (mozda ispravne) karte. Takodje, da ne bi uzaludno trosili dragoceno vreme u otklanjanju problema, prvo pogledajte da li se vasa graficka karta nalazi na listi problematicnih.

Najcesci problemi:

- BSOD (pucanje fajla ati2dvag.dll, ati3duag.dll,...)
        - Zakucavanje u igrama (zamrzavanje slike, restart, gasenje i paljenje monitora uz odmrzavanje igre)
        - Crn ekran nakon instalacije drajvera pri ulasku u Windows (Stand by, No Signal)
        - Graficke anomalije u igrama (gubljenje i treperenje textura, raznobojni trouglovi, linije, kvadrati,...)

Preventiva:

- Proverite da li je vase napajanje dovoljno jako za graficku kartu koju imate.
        - Budite sigurni da ste kartu lepo ubacili u slot i da je povezana na dodatno napajanje (ako je potrebno).
        - Proverite da li je kabal graficka-monitor dobro povezan.
        - Oborite clock graficke i procesora ako su overklokovani.
        - Testirajte RAM memoriju programom MemTest.
        - Ako ste imali neku drugu graficku kartu (nVidia npr.) obavezno ocistite drajvere programom DriverCleaner iz Safe Mod-a. (preporucujem format i instalaciju novog operativnog sistema)

Pre primenjivanja bilo kog od dole navedenih postupaka obavezno instalirati sledece:

- Najnoviji verziju DirectX 9 (Samo za Windows XP)
        - NET Framework Version 1.1
        - NET Framework Version 2.0 (isporucuje se i uz Catalyst drajvere)
        - Najnovije drajvere za chipset i zvucnu kartu (skinuti sa sajta proizvodjaca)
        - Najnovije drajvere za graficku kartu

Problematicne ATI Radeon karte sa domaceg trzista:

* Felericne karte koje su iz fabrike izasle sa nekim nedostatkom/bagom koji nije moguce resiti i koje obavezno treba reklamirati
        * Felericne karte koje su iz fabrike izasle sa nekim nedostatkom/bagom koji je moguce resiti hardversko/softverskim intervencijama
        * Karte koje karakterisu neke osobine vredne spomena koji je moguce promeniti hardversko/softverskim intervencijama (velika buka, visoka temperatura, lose hladjenje,...)
        * Ispravne karte sa kojima clanovi foruma imaju odredjene probleme/zamerke

*Gainward HD 4850 512MB Golden Sample (GS) - neispravna serija karti koje su proizvedene do 18. septembra sa bakarnim hladnjakom moguce je zameniti novim sa niklovanim hladnjakom
        *Sapphire HD 4870 512MB - karte sa serijskim brojem 188-01E85-001SA, SKU#11133-00 izazviju razne probleme (uglavnom visoke temperature) zbog bagovitog BIOS-a i potrebno je flesovati NOVI BIOS koji resava problem
        * Gigabyte HD 4850 512MB Zalman - karta sa bucnim Zalman kulerom koji trenutno nije moguce stisati (osim zamenom kulera)
        * Gigabyte HD 4670 512MB (GV-R467D3-512I) - previse bucan kuler ciji broj obrtaja trenutno nije moguce smanjiti (osim zamenom kulera)
        * Gainward HD 4870 512MB Golden Sample (GS) - karta ima dva kulera od kojih je jedan 70mm i vrti se na max br. obrtaja i pritom je dosta bucan. U dobro provetrenom kucisti, moguce je iskljuciti ovaj kuler uz minimalan rast temperature (memorije) i znatno smanjenje buke.
        * Powercolor 4870 PCS+ 512MB - konstantno ubrzavanje i usporavanje kulera na karti u 2D modu i najnoviji bios karte ne resava problem (prijavio user zerbah)

- Crn ekran nakon instalacije drajvera pri ulasku u Windows (Stand by, No Signal)

- Iz Safe Mod-a izbrisite stare drajvere programom DriverCleaner
        - Skinite i instalirajte poslednje Catalyst drajvere ukljucujuci i Catalyst Control Center (CCC). (Ne restartujte kompjuter!)
        - Podesite rezoluciju na 640x480 u 32-bit paletu boja.
        - Restartujte masinu i problem bi trebao da bude resen. (ako nije pogledajte *)
        - Otvorite CCC idite na Advanced -> Properties -> Attributes.
        - U Monitor Attributes iskljucite (uncheck) 'Use Extended Display Identification Data (EDID)
        - Stavite maksimalnu rezoluciju koju vas monitor podrzava (npr. 19" 1280x1024 na 60Hz).
        - Problem resen!

*: Ako nakon ovog i dalja imate problem, butujte pc u VGA modu. Ovaj mod koristi drajvere graficke karte (za razliku od Safe Mod-a), ali koristi najniza moguca setovanja razolucije i boja. Ako iz ovog moda ne uspete da udjete u CCC -> Advanced i podesite navedene parametre, probajte iz istog moda da reinstalirate samo drajvere (bez CCC-a) i restartujte i butujte Windows normalno. Sada bi trebalo da imate sliku na ekranu u niskoj rezoluciji (640x800 ili 800x600) uz par gasenja monitora u prvih 30-ak sekundi.

- Graficke anomalije u igrama (gubljenje i treperenje textura, raznobojni trouglovi, linije, kvadrati,...)

Problem se najcesce javlja pregrevanjem GPU-a ili memorije graficke karte, a ako sledeci postupak ne resi problem, karta je najverovatnije neispravna.

Proverite da se vasa karta ne pregreva pokretanjem CCC-a -> ATI Overdrive -> kliknite na ikonu kljuca -> cekirajte "Enable manuel fan control" -> prevucite slajder na skali do kraja (100%) -> kliknite na dugme Applay, a zatim na OK i ponovo isprobajte igru(e) sa kojom imate problema.

- BSOD (pucanje fajla ati2dvag.dll, ati3duag.dll,...uz gresku 0x000000EA, 0x0000008E,...)

Ako vam se ikad desilo da vam masina zakuca uz plavi ekran sa bagom u ati2dvag.dll fajlu i greskom tipa 0x000000EA...znajte da niste jedini. Ovaj problem se zadaje glavobolju mnogim ljudima sirom sveta a pravi uzrok i sigurno resenje jos uvek nisu poznati. Problem se u 90% slucajeva javlja Intel chipset + ATI Radeon kombinaciji. Problem je kulminirao poslednjim Intel-ovim chipsetom (P45 i P43) i mnogo ljudi se upravo zali na pomenute simptome sa ovom kombinacijom. I ATI i Intel vec godinama cute ovim povodom, bez ikakvog obrazlozenja ili moguceg resenja.

Problem se manifestuje pucanjem ati2dvag.dll i ati3duag.dll fajlova koji izazivaju bsod, zakucavanje masine, gasenje i paljenje monitora, restart,... Ovaj problem se zapravo vuce jos sa pojavom Radeon 9xxx serije preko X8xx, X1xxx, HD2xxx, HD3xxx, pa do najnovije HD4xxx serije, a sigurno resenje postoji samo za karte sa AGP slotom.

Googlajte malo i videcete da su svi forumi preplavljeni slicnim problemima.

http://www.modernstreet.com/general/ati2dvag-problem/

Resenje za AGP karte

Desni klik na My Computer
        Properties
        Hardware (Tab)
        Device Manager (dugme)
        Klik na [+] pored System devices
        Desni klik na CPU to AGP Controller (ovo se razlikuje na razlicitim masinama (npr. SiS AGP)
        Update Driver (dugme)

Select Install from a list or specific location (Advanced)
        Next (dugme)
        Selektovati Don't search. I will choose the driver to install.
        Next (dugme)
        Selektovati PCI standard PCI-to-PCI bridge
        Next (dugme)
        Finish (dugme)
        Restart.

Resenje za ATI Mobility Radeon.

- Skinite i instalirajte Microsoft MSXML 6.0
        - Skinite i instalirajte program ModTool (program je namenjen za ATI Mobylity Radeon kartama i sluzi za modifikaciju drajvera, ali moze da resi problem i na desktop masinama)
        - Iz Safe Mod-a izbrisite stare drajvere programom DriverCleaner
        - Nakon restarta rapakujte nove drajvere na npr. "C: \ ATI \", ali nikako nemojte da instalirajte drajvere, vec prekinite instalaciju.
        - Pokrenite program ModTool, kliknite na Browse i selektujte folder raspakovanih drajvera (npr. "C: \ ATI \ SUPPORT \ 8-10_xp32_dd_ccc_wdm_enu_...), a zatim na dugme Modify. Sacekajte da zavrsi sa modifikacijom drajvera.
        - Pokrenite modifikovane drajvere i restartujte masinu.

Resenje za PCI-E (nece vam se svideti)

1. Instalirajte najnovije ATI Catalyst drajvere (prethodno ocistite stare programom DriverCleaner iz Safe Mod-a)

2. Fleshujte najnoviji BIOS maticne ploce

3. Ako nijedan od prethodna dva postupka ne pomogne, probajte kartu na drugoj masini (pozeljno AMD) i ako nema problema zamenite ili maticnu plocu ili graficku kartu. Ako se slicni ili identicni simptomi javljaju i na drugoj masini karta je verovatno neispravna.

Zakljucak: 99% neslaganje karte i ploce, koliko god glupo zvucalo.

--------------------------------
        Potrudicu se da temu azuriram novim stvarima u cilju smanjenja otvaranja onih slicne tematike.

Menjao Jovyland : 12.11.2008. u 19:44

Member Avatar korisnika CuBe-O
        Na forumu od
        Oct 2004
        Poruka
        679
      5. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i5-6500
        • MoBo: Asus Z170-A
        • RAM: 2x8GB DDR4 Patriot Viper 2800
        • VGA: Asus GTX960 2GB Strix
        • MON: Dell U2312HM
        • HDD: Samsung 850 EVO 250GB
        • Case: Cooler Master Sileo 500
      6. Svaka cast Jovyland, vrlo lepo sastavljeno i veoma korisno

Banned
        Na forumu od
        Jan 2008
        Poruka
        1.069
      8. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon x2 7750 @ 3.1 GHz
        • MoBo: GIGABYTE GA-MA770-DS3
        • RAM: 2x1GB Geil DDR2 800 + 2x1GB Kingmax DDR2 1066 sve @ 1000
        • VGA: GIGABYTE 4850 512mb @ 700/2100
        • MON: Samsung T220 22" WIDE
        • HDD: WD 320 GB AAKS + WD 500 GB ABYS
        • OPT: Pioneer DWD-RW DVR 215
        • Case: Cooler Master Elite 332 + LC Power Silent Giant LC6550 V2.0
        • SND: Altec Lansing 221 2.1 (I think)
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech MX510 Gaming Mouse
      9. Sjajan post. shteta shto nema malo vishe o novijim kartama

Member Avatar korisnika Typhoon.X
        Na forumu od
        Apr 2004
        Poruka
        1.069
      11. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i7-4790 w/ Corsair H70 Core + 2x Noctua NFP121300 PP
        • MoBo: Gigabyte Z97X-UD5H
        • RAM: 4x4GB Transcend AXERam DDR3 2133Mhz CL10
        • VGA: MSI GTX970 Gaming 4G
        • MON: DeLL UltraSharp UP2716D
        • HDD: Samsung SSD 840 EVO 250GB + Samsung MZNTE256HMHP + Samsung MZVLV256HCHP + Hitachi HDS721010CLA330
        • OPT: Xternal LG GP08NU6W
        • Case: CoolerMaster 690 II Advanced | CM 800W Silent Pro Gold (RS-800-80GA-D3)
        • SND: FX-AUDIO DAC-X6
        • LAP: Dell Latitude E5570
        • TV: LG 50UH635V | LG 32LH6047
        • Ostalo: Logitech K800 | Performance MX | Nexus 6P | ASUS RT-AC1200G+ | Sennheiser HD518
      12. Svaka cast za trud i koristan post !

P.S. : Sad ce da se pojavi neko i da za ovo "Problem se manifestuje pucanjem ati2dvag.dll i ati3duag.dll fajlova koji izazivaju bsod, zakucavanje masine, gasenje i paljenje monitora, restart,... Ovaj problem se zapravo vuce jos sa pojavom Radeon 9xxx serije preko X8xx, X1xxx, HD2xxx, HD3xxx, pa do najnovije HD4xxx serije, a sigurno resenje postoji samo za karte sa AGP slotom." kaze "meni se to nikad nije desilo, shta lupetash" , kao shto to obicno biva...
        THOU SHALL NOT BE LAME !!!

Na forumu od
        Dec 2006
        Poruka
        6.203
      14. Moja mašina
      15. Hvala svima!

Citat Citiram korisnika: Typhoon.X Pogledaj poruku
        Svaka cast za trud i koristan post !

P.S. : Sad ce da se pojavi neko i da za ovo "Problem se manifestuje pucanjem ati2dvag.dll i ati3duag.dll fajlova koji izazivaju bsod, zakucavanje masine, gasenje i paljenje monitora, restart,... Ovaj problem se zapravo vuce jos sa pojavom Radeon 9xxx serije preko X8xx, X1xxx, HD2xxx, HD3xxx, pa do najnovije HD4xxx serije, a sigurno resenje postoji samo za karte sa AGP slotom." kaze "meni se to nikad nije desilo, shta lupetash" , kao shto to obicno biva...
        Tog cu da banujem dozivotno.

Banned Avatar korisnika Lucko
        Na forumu od
        May 2006
        Poruka
        1.491
      17. Moja mašina
        • Ostalo: ASUS G73Jh / HTC HD2 Gngbrd
      18. Svaka chast Jovy, pravi primer korisnog i potpuno kompletiranog posta koji ce sluziti mnogima nadam se u korisne svrhe, bilo ko da napise nilo sta vezano za nV u ovom postu brishi odmaaaa

Member Avatar korisnika activated1
        Na forumu od
        Dec 2004
        Poruka
        3.037
      20. Moja mašina
        • CPU: Intel Pentium Dual Core E5200 @ Thermalright Ultra120A
        • MoBo: Biostar GF7100P-M7S
        • RAM: 2x2Gb GeIL Black Dragon
        • VGA: Gigabyte HD4850
        • MON: acer X223wQ
        • HDD: WD 3200AAKS & WD 3200AAJS & Hitachi Deskstar 750Gb
        • OPT: Optiarc AD7200S
        • Case: NZXT Tempest / Thermaltake Toughpower 700W Modular
        • SND: Realtek HD Audio
        • Ostalo: Windows 7
      21. Ja mislim da bi ovo moglo u sticky

Banned
        Na forumu od
        Feb 2004
        Poruka
        11.950
        resenje za pucanje ati2dvg.dll je kod mene:

1. iskljuci ati overdrive
        2. skini riva tjuner i podesi low level overkloking, tj overklokuj kartu iz njega. Ako neces da overklokujes, digni frekvencije za makar 1-2mhz. Ovo ce ugasiti atipower play i njegovo perverzno menjanje klokova sa 2D u 3D mod svakih 0.5sec i spreciti zapucavanje karte, drajvera, windowsa ili neceg treceg.

Problem najverovatnije lezi u tome sto naponska sekcija ne moze da odreaguje dovoljno brzo da isprati promene takta. Ako je lose izvedena - puca ati2dvg.dll

IMO, ati ima opasnih problema sa drajverima koje vuce godinama. VPU recover i dalje zeza, ati2dvg krlja godinama, CCC naprosto nestaje posle nekog vremena odnosno nece da se uapli (resenje je opisano u jovy-jevom postu i veoma je dosadno i zamorno bakcati se time, u mom slucaju svake nedelje (posle instalacije fallout-a 3 prestao je opet da mi radi CCC i nemam nameru vise da se njakam))
        Menjao nickname : 11.11.2008. u 22:50 Razlog: Flame removed

Member Avatar korisnika dok
        Na forumu od
        Nov 2005
        Poruka
        842
      24. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon 64 5000+ 3.0 GHz
        • MoBo: Gigabyte GA-MA78G-DS3H
        • RAM: 2X1GB Kingston Hyper X 1066MHz
        • VGA: ATI HD4850 512MB DDR3,Zalman VF700Cu
        • MON: Acer AL2216W
        • HDD: Seagate 160GB i Hitachi 160GB
        • OPT: Pioneer 111DL
        • Case: Chieftec 400W
        • SND: AC 97 7,1
        • Ostalo: Sky Star 2, Logitech X530
      25. Promenio sam najmanje desetak ATI grafickih kartica u poslednjih 5-6 godina i nikakvih problema od gore navedenih nisam imao.Vece probleme sam imao sa Nvidia karticama koje su uvek bile sporije u igrama osim u zadnjih godinu dve kada su se najzad oporavili i pruzili performanse dostojne igranju.Tek od serije 7xxx su postali ono sto je Radeon bio godinama unazad.
        Ono sto je napisano za ATI Mobilty Radeon ne valja,jer sam time izgubio rezoluciju 8000X600 i 1024X768 i imao sam dve crne trake sa strane,slika mi je suzena,tako da sam morao da u svakoj igri namestam native rezoluciju tj 1280 X 800 i gubio na performansama.Jeste da je to nacin da se instaliraju najnoviji drajveri ali u praksi nije bas delovalo (pokusao sam da instaliram catalist 8.10).
        Menjao dok : 11.11.2008. u 20:39

Member Avatar korisnika alex303
        Na forumu od
        Apr 2005
        Poruka
        1.181
      27. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i5 2500K / Xigmatek Balder
        • MoBo: MSI P67A-GD65 (B3)
        • RAM: 2x4GB Mushkin BlackLine 2000mhz
        • VGA: MSI GeForce GTX660 Twin Frozr III OC 2GB
        • MON: Samsung SyncMaster BX2240W
        • HDD: Samsung 850 Pro 250GiB + Samsung 850 EVO 250GiB
        • OPT: LITE-ON DVDRW SH16A7S SATA
        • Case: Corsair Graphite 600T / Corsair HX520
        • SND: M-Audio Audiophile 2496 / Monitor Audio B4 on NAD C326bee
        • LAP: Dell Latitude E5450 / Samsung 850 EVO 250GiB
        • Ostalo: Roccat Kova [+] on Razer ExactMat + Razer Lycosa
      28. Svaka čast Jovy. Jako koristan info. Već sam spomenuo u drugoj temi da moj drugar ima apsolutno isti problem. Ovo ga je spasilo muke. Doduše, moraće da promeni ploču ali šta da se radi.

Hvala još jednom !!!

Member Avatar korisnika playerPA
        Na forumu od
        Dec 2003
        Poruka
        1.235
      30. Moja mašina
        • CPU: C2D E8400@3915Mhz on Hyper TX
        • MoBo: Asus P5Q Pro@435Mhz FSB
        • RAM: 4x1Gb Kingston HyperX DDR2 1066@1045Mhz
        • VGA: Gainward GeForce® GTX 460 1024MB GS
        • MON: 24" BENQ G2420HD@1920x1080
        • HDD: Samsung HD103SJ 1TB
        • OPT: Samsung SH-S183A SATA
        • Case: Chieftec BX 02B-B-SL, Corsair TX650W
        • SND: Sound Blaster Audigy, Microlab Solo 2
        • LAP: Dell Lattitude E6400
        • TV: 50" PDP Panasonic 50GT30E
        • Ostalo: Sony PS3, Logitech G25
      31. Citam i ne verujem ocima sta vidim - postove gde se pominje nV brisati, ukoliko se ne resi problem promeniti PLOCU, a ne karticu?!?! Ljudi, pa zar nije logicnije resenje ako nista od navedenog ne upali jednostavno promeniti grafiku nego cupati celu plocu??!?! I za kraj da napisem NE, nisam NVIDA fan. Imam jos jedan racunar u kome se nalazi 2600pro i na kojem nema nikakvih od gore navedenih problema (doduse taj racunar se uglavnom koristi za surf i gledanje filmova).
        Back on the track - 147

Na forumu od
        Dec 2006
        Poruka
        6.203
      33. Moja mašina
      34. Citat Citiram korisnika: playerPA Pogledaj poruku
        Citam i ne verujem ocima sta vidim - postove gde se pominje nV brisati, ukoliko se ne resi problem promeniti PLOCU, a ne karticu?!?! Ljudi, pa zar nije logicnije resenje ako nista od navedenog ne upali jednostavno promeniti grafiku nego cupati celu plocu??!?! I za kraj da napisem NE, nisam NVIDA fan. Imam jos jedan racunar u kome se nalazi 2600pro i na kojem nema nikakvih od gore navedenih problema (doduse taj racunar se uglavnom koristi za surf i gledanje filmova).
        Jel sam ja napisao promeniti plocu a ne kartu ili promeniti plocu ili kartu?

Member Avatar korisnika playerPA
        Na forumu od
        Dec 2003
        Poruka
        1.235
      36. Moja mašina
        • CPU: C2D E8400@3915Mhz on Hyper TX
        • MoBo: Asus P5Q Pro@435Mhz FSB
        • RAM: 4x1Gb Kingston HyperX DDR2 1066@1045Mhz
        • VGA: Gainward GeForce® GTX 460 1024MB GS
        • MON: 24" BENQ G2420HD@1920x1080
        • HDD: Samsung HD103SJ 1TB
        • OPT: Samsung SH-S183A SATA
        • Case: Chieftec BX 02B-B-SL, Corsair TX650W
        • SND: Sound Blaster Audigy, Microlab Solo 2
        • LAP: Dell Lattitude E6400
        • TV: 50" PDP Panasonic 50GT30E
        • Ostalo: Sony PS3, Logitech G25
      37. Citat Citiram korisnika: Jovyland Pogledaj poruku
        Jel sam ja napisao promeniti plocu a ne kartu ili promeniti plocu ili kartu?
        Idemo u daleki offtopic, nigde nisam tebe licno prozvao vec se moj post odnosio globalno na ovaj tred ukljucujuci i komentare. Svaka cast na temi, zaista zasluzuje sticky - skidam kapu na ulozen trud. Konkretno za zamenu ploce komentar je bio na alex303-ov post (tik iznad mog).
        Back on the track - 147

Member
        Na forumu od
        Mar 2004
        Poruka
        3.651
      39. Moja mašina
        • CPU: i5 2400 @ 3.7 // LC Cosmo CC-120
        • MoBo: Gigabyte Z68AP-D3
        • RAM: 16 GB Kingston 1600Mhz
        • VGA: MSI GTX 660 Twin Frozr 2GB
        • MON: Dell Ultrasharp U2713HM
        • HDD: Samsung 840 EVO 120 GB // 2x Samsung 2.5" 1TB
        • Case: MS Industrial Black Widow // Chieftec 400W 80+
        • SND: Harman Kardon HK3250 // Tangband W5 TL
        • TV: LG 42" LN570S
        • Ostalo: Redragon Kumara + Logi MX Master
      40. Svaka čast, sjajan post!

Ako se još neko posle ovoga bude žalio, lifetime ban

Na forumu od
        Dec 2006
        Poruka
        6.203
      42. Moja mašina
      43. Citat Citiram korisnika: playerPA Pogledaj poruku
        Idemo u daleki offtopic, nigde nisam tebe licno prozvao vec se moj post odnosio globalno na ovaj tred ukljucujuci i komentare. Svaka cast na temi, zaista zasluzuje sticky - skidam kapu na ulozen trud. Konkretno za zamenu ploce komentar je bio na alex303-ov post (tik iznad mog).
        Moja greska, izvinjavam se.

Jos jednom hvala svima! Potrudicu se da bar na mesecnom nivou azuriram listu problema/resenja.

@gx-x
        Unecu tvoje resenje u listu.
        Menjao Jovyland : 12.11.2008. u 13:27

Strana 1 od 33 1234511 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •