Šta je novo?

[split]Koji kapacitet plejera smatrate dovoljnim? - diskusije

za preziveti sa 2 gb
8 gb idealno :)
 
8gb je i vise nego dovoljno . MP3 plejer sa 30gb memorije, nije mp3 plejer nego hard disk koji ima mogucnost reprodukcije audio sadrzaja. Ipod-i od 30gb i vise su ogromni i neprakticni, to nikada ne bih kupio, bolje kupiti za iste pare acer aspire one, slicne je velicine a kacatitet 150gb.
 
Poslednja izmena:
Meni bi dovoljan bio neki Creative od 60GB, ali ih nema ovde...ovaj od 8GB sam napunio odavno, nista ne bih brisao, a imam gomilu da dodam...5ranje.
 
realno,16gb touch je najs resenje,ako si malo fensi,..jer je lepa masina,..,cak i onaj 30gb video zadovoljava ukuse,..jer mozes da ubacis i malo video materijala,plus igrice,i ima mesta za muzike koliko hoces.Sumnjam da mozes da preslusas sve,a opet ni ne vidim gde je problem da osvezis bazu novim pemama.Sve preko 30gb je stvar kesha u dzepu.:,,:
 
Poslednja izmena:
Sve preko 1GB je ok. Mada, mislim da je 16GB ipak prava mera. :p
 
Koristim Sansu e260 sa 4Gb interne + 4GB microSD, shto tje retji da je idealno 4GB koje se po potrebi mogu uvetjavati u zavisnosti kapaciteta ili broja kartice(a).
 
Poslednja izmena:
realno,16gb touch je najs resenje,ako si malo fensi,..jer je lepa masina,..,cak i onaj 30gb video zadovoljava ukuse,..jer mozes da ubacis i malo video materijala,plus igrice,i ima mesta za muzike koliko hoces.Sumnjam da mozes da preslusas sve,a opet ni ne vidim gde je problem da osvezis bazu novim pemama.Sve preko 30gb je stvar kesha u dzepu.:,,:

MP3 plejer je MP3 plejer i sluzi za reprodukciju MP3 sadržaja, zašto bi se video klipovi kopirali na mp3 plejer, stvarno nije mi jasno, zato postoje multifunkcionalni uređaji koji se nalaze u širokoj prodaji a još se nazivaju i mobilni telefoni, pa se oni mogu koristiti za skladištenje i reporodukciju video sadržaja između ostalog.
 
^ A zasto se ne bi kopirali video klipovi na plejer koji ima Video u imenu, samim tim je multifunkcionalni uredjaj... Da ne pominjem Touch koji moze maltene sve sem telefoniranja...
 
Imao 30GB ipod, presao na 80GB pa na 120. Svaki dodatni GB mi je znacio. Na nano i ostale igrackice se ne bih vratio nema sanse. Jedino bih voleo da je kvalitetniji zvuk, ali to je druga tema
Da se razumemo, da mi je potrebno 120gb za muziku naravno da nije i pored toga sto mi je dobar deo muzike u lossless formatima, ali s obzirom da je player skoro uvek sa mnom, odlicno dodje kao prenosni disk. 20-30GB mi je uvek slobodno a to je dovoljno za sve sto mi treba da prenesem.
 
Ima dve varijante, ili da kopletnu muziku koju imas smaestis na iPod od preko 100gb i da znas da di je sve tu i da se ne zezas sa stalim uploadovanjem ili da drzis na kompu sve (kao ja kad mi je prso taj hard pa osto bez 500gb mp3) i da po potrebi punis neki mali do 2 gb.
Bolje ovo prvo za one koji su imali vremena da naprave takvo suzenje izbora na stotitak gb.
 
Skockaj neki headampić za bolji zvuk. :)

Sta ce mu to, osim ako ne sljaka neke super slushke....?....i to na ipod-u:p:d:D
Da ima nesto ozbiljnije, npr. neku sansu ili sony, onda i boz' pomozi, ali na ipod-u!!! To bi bila promashena investicija.
I pored tog amp-a, trebaju mu neke neke skuplje grado ili akg, mozda neke sennhaiser-ice.........da bi sve to lepo chuo.......ali opet, na ipod-u.........totalna promashena investicija.....
Mladene, ako hoces bolji zvuk, isprsi se za grado sr-60 slushke(njih moze da napaja ipod, ne treba nikakav amp za njih), ako ti je to veliko, onda sennheiser px100, ako ti ne odgovara taj old skul vokmeni dizajn, onda uzmi sennheiser cx300....ako ti je to mnogo para za slushke(ortak, u Americi ih je uzeo za 12$, kod nas su, mislim 57 evra!!!), onda uzmi Denon AH-C252(2000 din, technomax).
Slabi su im visoki tonovi, ali bashchine razvaljuju.
Nego, da se vratim na temu.

Trenutno imam ipod 30gb i to mi radi posao, ali u poslednje vreme primecujem da mi treba vishe.......ne zbog muzike, nego zbog gluposti koje nosim na njemu, kada ga koristim kao usb hard.
Sto znaci, da u principu mi ne treba veci mp3 player, nego mi treba externi hdd:D:);)
 
Heh, kakav promasaj :) Koristim odavno mnogo skupljie, trenutno na ipodu shure se 530. Tako da mozda i ima smisla raditi to, samo mi treba pomoc :)
 
Najvažnija stvar kod plejera je da ima radio! ;)

A što se tiče kapaciteta? Šta ja znam, 1-2GB je sasvim dovoljno. Nemam mp3 plejer, ali na telefonu imam 2GB karticu, na kojoj ima i nešto muzike, koja zauzima smešno malo prostora, jer je u AAC/mp4 formatu na 32kbps :)
 
Meni je iPod od 80 GB pun do vrha i fali mi jos koji GB :)
 
Najvažnija stvar kod plejera je da ima radio! ;)

A što se tiče kapaciteta? Šta ja znam, 1-2GB je sasvim dovoljno. Nemam mp3 plejer, ali na telefonu imam 2GB karticu, na kojoj ima i nešto muzike, koja zauzima smešno malo prostora, jer je u AAC/mp4 formatu na 32kbps :)

Kome najvaznija, kad najprodavaniji playeri na svetu nemaju radio :D
 
I bas bih se usrecio sa nasim radio stanicama, ne zna se koja je tuznija od koje.
Uostalom mene vise zanima Internet Radio nego klasican radio :)
 
Aj to, nego u temi o mp3 playerima se javi Zoni koji sluza muziku u 32kbps :D
 
Aj to, nego u temi o mp3 playerima se javi Zoni koji sluza muziku u 32kbps :D
Tema je o plejerima, ne samo mp3, zar ne? Bezveze je nipodaštavati bilo čije mišljenje... Eto, meni je bitan radio (i preko Neta najčešće slušam naše stanice), a AAC u 32kbps uopšte ne zvuči loše! U svakom slučaju, meni je to sasvim OK, a ovde nije pitanje šta je najbolje ili najgore, već šta ko koristi...
 
Ne zvuci lose samo u slucaju da si totalno gluv, imas ocajne sluske ili nisi prao usi bar 2 godine. :D
 
Nazad
Vrh Dno