Šta je novo?

Industrija igara

Kamo sreće da ista stvar bude i sa Blizzardom.
 
I Bioware sa EA. (Mada ti nije isti Biow, al svejedno)
 
Blizzard kad bi se oslobodio, mozda bi se i oni vratili na pravi put.. mada oni okrecu tonu love, tesko da ce se razici..
 


:D

Fenomenalan kanal.
 
^ au videh par puta taj klip, iskakao kao sugestija ali reko necu da palim, ne mora svakakvim thrash-om da ubijam i ovo malo preostalih sivih celija... :d
 
Sto trash? Odlican humor, odlicni komentari
 
prva asocijacija je neki zemski forum i diskusija o "da li decko treba da igra igrice"... :)
 
Mani asosijacije i komentarisanje bez gledanja :D . Jes da ima odaje tako neki utisak ali nije bas tako. Pogledaj ovaj ili Fallout4 video, nece te ubiti. Ili nemoj, sta znam, ja samo preporucujem, vi kolege forumasi kako ocete :type:
 
Mani asosijacije i komentarisanje bez gledanja :D . Jes da ima odaje tako neki utisak ali nije bas tako. Pogledaj ovaj ili Fallout4 video, nece te ubiti. Ili nemoj, sta znam, ja samo preporucujem, vi kolege forumasi kako ocete :type:
Dobar klip, hvala na preporuci. :D
Ja jedinog koga pratim/gledam, sto se tice gaminga je videogamedunkey. Lik je po meni odlican, drugaciji od klasicnih recenzenata i gejmera. Jednostavno lik ima humora, i zna o igrama.
 
+1 za Ahoy, hvala za videogamedunkey preporuku, pogledace se
 
Apsolutno, mada jos nisam ni trojku odigrao. Doduse cuo sam da je najmanje horor od sva tri dela.
 
Meni je dvojka bila bas dobra. Jeste da je taj horror element bio nesto slabiji, ali sam gameplay mislim da mi je bio cak bolji nego u kecu.
 
 


Cak sta vise mislim da i zele da je izgube jer nije njihov IP pa samim tim i ne mogu da ga cede sa LB i mikrotransakcijama (i voze sve na Frostbyte endzinu, bez SP kampanje) koliko bi zeleli.

Bilo je spominjanja da su (EA) sklopili ugovor sa Diznijem za ekskluzivna prava na 10 godina, kada je Dizni preuzeo tj otkupio od Lukasa prava na SW.

Od tada su izbacili 2 poluproizvoda u vidu BF igara (koji nisu dobro prosli kod gejmera i fanova) i otkazali 1-2 igre - od kojih je makar jedna mogla da bude odlicna tj "zicer" igra u vidu "Uncharted u SW univerzumu" i to od originalne producentkinje Uncharteda, jer trenutno na trzistu takvih nema a potraznja postoji...

Mozemo samo da se nadamo da Respawn izbaci jos nesto dobro dok i njih EA ne ugasi. Suska se o novoj SW Republic Commando igri ali mislim da Dizni povlaci licencu - jer je trenutno los dil i za Dizni kao i EA...

tl;dr
F*ck EA! :)

F-EA.jpg
 
Poslednja izmena:
Taj Republic Commando mi je i dan danas u top 3 fps naslova. Bukvalno samo remake da odrade bilo bi dosta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam gde se to suska za novi RC, EA ne tolerise nista sto ne moze da prenatrpa mikrotransakcijama; imam utisak da ce i taj Respawnov projekat da ukinu. Uopste mi ne bi smetao jedan remake RCa (mada bih vise voleo da vidim nastavak price), ali bih pre da EA izgubi licencu konacno. E sad problem je sto Dizniju nisu bas isti prioriteti kao nama, briga njih za reputaciju i kontroverze ako je zarada dobra, pa se tu pitanje postavlja koliko su oni ovaca osisali sa tim mikrotransakcijama.
 
Poslednja izmena:
Jos malo novosti o Epic-u.

https://twitter.com/galyonkin/status/1092174967402307587?s=19

https://twitter.com/galyonkin/status/1092199272664182784?s=19

Planiraju da support sistem na njivoj EG prodavnici bude "opt-in". Sto znaci da dev moze da podnese neku e-mail adresu za support (ili koriste postojecu) na koju ce korisnici da salju primedbe/support tickets (i kao takvo prolazi kod EGS-a, samim tim mogu da ucutkaju/ignorisu zalbe korisnika).

Ako zaista imaju na umu da im tako "funkcionise" platforma onda mi deluje da idu na potpunu cenzuru platforme i guranje svega (recenzije, podrske, ocena) "negde drugde" (korisnici ce verovatno morati da posezu na druge plaforme/forume) - sto opet odgovara devovima i EGS-u (nema review bombing-a recimo niti mogucnosti pregleda na potencijalne probleme sa klijentom/igrama/refundovima...).

Totalno neozbiljno, toliko love i potencijala da budu bolji od Steama/Valve-a a u stvari samo pokazuju pravo lice -> totalna im se *ebe za gejmere u svakom pogledu.

Ako neko stvarno ocekuje da ce od EGS-a da biti nesto dobro, osim zelja za jos gorim monopolom od Steama/Valve-a uz totalnu cenzuru i losijom uslugom/podrskom, grdno se vara... Ovo sto oni rade nije nikakva buduca konkurecija drugim platformama/klijentima, cak nece poput Ubija i EA da izbacuju svoje igre vec ce gurati ka ogranicenim ekskluzivama i samo stetiti trzistu i gejming industriji.

PS
@rAMA ako ti ovo sve deluje volje od "valveta" i njihovih praksi ja stvarno nemam reci... :D
 
Poslednja izmena:
Ma rama je na njihovoj platnoj listi :p

Ovi ne da sami sebi pucaju u koleno,već seču sami sebi obe noge :p
 
Nazad
Vrh Dno