Šta je novo?

IKOM - generalna rasprava

sad stvarno ne znam da li da uzimam ovaj kablovski preko ikoma ili wireless maksnet.
inace sam iz zemuna. ako neko moze da pomogne neka se javi. hvala unapred
 
Opet su snizili cene u ikomu, sada je 2mbita + pay kanali + kablovska = 2800 dinara
 
sad stvarno ne znam da li da uzimam ovaj kablovski preko ikoma ili wireless maksnet.
inace sam iz zemuna. ako neko moze da pomogne neka se javi. hvala unapred

Kakav crni ikom...Na maksnetu sam vec 4 godine (i par meseci:)) i stvarno nemam ama bas ni jednu zamerku.
 
Kakav crni ikom...

A jesi li bio na IKOM-u pa imas losa iskustva?

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Samim tim sto su sve teme o IKOM-u zamrle, dovoljno govori u prilog cinjenici da su postali sasvim korektan provajder.

pozd.
 
Treba sacekati navodno povecanje brzine od strane Telekoma pa videti sta ce IKOM da uradi povodom toga :)
 
Ne koristim njihov internet...televizija mi je dovoljna da ne ponovim gresku.
 
Opet su snizili cene u ikomu, sada je 2mbita + pay kanali + kablovska = 2800 dinara

Ništa nisu snizili,ta cena stoji još uvek,tako je bilo i u novembru kada su najavljivali povećanje,ali su kao i drugi samo povećali brzinu za istu cenu.
2mbita + pay kanali + kablovska =3400 sa PDV-om
 

Prilozi

  • sshot-1.jpg
    sshot-1.jpg
    99.1 KB · Pregleda: 110
Ništa nisu snizili,ta cena stoji još uvek,tako je bilo i u novembru kada su najavljivali povećanje,ali su kao i drugi samo povećali brzinu za istu cenu.
2mbita + pay kanali + kablovska =3400 sa PDV-om

Na sajtu je stara cena, na racunima koje sam dobio juce stoji nova cena :
2048 kbps 2800dinara
3072 kbps 3900dinara

1024 je ostao na istoj ceni od 2200 dinara

Paket od 1.5mbit ne postoji vise u cenovniku.
 
Poslednja izmena:
bravo za ikom...

bravo za ikom!!! prelazim na 2 mbita :)

sta mislite hoce li biti onda povecanja brzine na sve ovo??? ja se nadam da kad telekom poveca brzinu da ce i ikom.... verovatno ce to biti uduplano!
 
Ikom je zapanjujuce brzo reagovao prosli put kod proslog povecanja brzine, ali mislim da ce i ovaj put sacekati SBB da uvede vece pakete.
 
Ja sam na Ikom-u nekih mesec ipo dana i mogu reci da sam prezadovoljan.
Brzina mi je odlicna,preko news-a mi ide od 360-385 KB/s.
Rapidshare ide oko 360 KB/s.
Upload mi je do 60 KB/s
 
koliko vidim niko se ne zali na ikomov net znaci da ga treba uvesti.samo mi recite koji su se to paketi promenili od 1 novembra. recimo ovaj flat 3 koji je bio 512/128 koliki je sad sa isti kes..
 
Poslednja izmena:
recimo ovaj flat 3 koji je bio 512/128 koliki je sad sa isti kes..

Taj sto vidis SADA na racunu da je FLAT3 i 512/128... malo si sad zakomplikovao :p Pre 1. novembra bio je FLAT4 (taj sam koristio) i bio je brzine 512/256, da bi posle 1. novembra on ostao isto FLAT4 (zamisli :D) ali ovog puta 1024/256... a FLAT3 je ostao i dalje FLAT3 ali sa udvostrucenim DL-om :D (bio 256/128, a sada je 512/128). I tako... a vi, kako 'te :D

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Ma IKOM je meni super, stvarno nemam nikakvih zamerki otkad ih koristim (vise od godinu dana), ali sam morao da prokomentarisem tu stamparsku gresku :d
 
No frx ;)

E, al meni je ovo smesno sa druge strane - poslali su racun sa ponudom novih paketa i standardnim "promena paketa je do 15og u mesecu za sledeci mesec"... a racun mi stigao 24og :D I da hocu, ne mogu da pokrenem novi paket od januara... tek od februara. Isto tako su i pre (cini mi se) dve godine uradili kada je bilo ubacivanje novih, brzih paketa :p

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Uzas, a uz to nigde u ponudi ne postoji upload, u fazonu - nije bitno...

Sve detalje imas na njihovom sajtu. E sad da li je to ozbiljno ili ne, mislim da to nije bitno u ovom slucaju, IKOM jednostavno radi posao, link je kvalitetan, ping ka veratu je od 15 - 20ms, download je konstantan za 1mbit 118 - 120k, upload takodje od 28 - 30k.
 
Sve detalje imas na njihovom sajtu.
Ajde malo da se uozbiljimo. Vidi sliku i uporedi sa slikom poslatog racuna. "Nidje veze", ne znam na koje detalje mislis.
Mozda im net lepo radi, al` ako je takav izlog, zamisli kakve su im gaće.
 

Prilozi

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    46.7 KB · Pregleda: 142
Poslednja izmena:
Ajde malo da se uozbiljimo. Vidi sliku i uporedi sa slikom poslatog racuna. "Nidje veze", ne znam na koje detalje mislis, ako pominjes sajt na kojem jos uvek pise da nas od 01.11.2008. ceka povecanje brzina,
512->768...bla,bla,truch,truch...
Mozda im net lepo radi, al` ako je takav izlog, zamisli kakve su im gaće.

O kakvoj ozbiljnosti ti pricas, ovaj racun su dobili korisnici njihovih usluga i pojeftinjenje se odnosi na februar, tj. tek od februara ce biti moguce uzeti po novom cenovniku, to je razlog sto nije okaceno na sajtu, a bice.
Mozes da vidis kakav je odnos na sajtu za DL/UL.
Ako ti to govori o izlogu i gacama, onda definitivno uzmi nesto drugo, covek je pitao za ocene ljudi koji ga koriste a svako komentarisanje preko izgleda racuna je krajnje neozbiljno.
 
...al` ako je takav izlog, zamisli kakve su im gaće.

TI moras da zamisljas jer nisi nikada probao, ali mi koji smo na IKOM-u ne moramo da zamisljamo - mi znamo ;) I hocemo li onda vise verovati onima koji samo zamisljaju... ili onima koji znaju ;)

Nas narod mnogo voli da kritikuje besmislenim stvarima i da forsira svoje misljenje zasnovano na nebitnim sitnicama a bez pravih & licnih iskustava.

Zbog toga bi bilo ok da se ne obraca paznja na negativne komentare spamera koji nisu ni probali kako radi IKOM-ov internet a umeju itekako dobro da ga kritikuju i da se vise usredsredimo na komentare onih koji JESU probali ono o cemu pricamo.

Hvala :)

Pozdrav!
MrBigJump.gif


P.S. O Boze, "flate" ili "flat" - od toga kako je napisano zavisi kvalitet provajdera. Da li je napisan jos uvek neaktuelan podatak ili ne... takodje govori o provajderu... OMFG! A i na sajtu i oni koji ga koriste uvek mogu da ti kazu da je odnos DL/UL = 4/1 (do skoro bilo 2/1).
 
Poslednja izmena:
Ok, radujem se zbog vas, uzivajte u svom flatEovanju:D
 
Interesantno, ali meni u kvalitetnom surfovanju, download/upload-u i uopste, u zivotu, nikakvu ulogu ne igra da li je flat ili flate :p (neka pisu i "флате рате", vala zabole me stojko sve dok su dobri). Nisam "najpametniji" i ne opterecujem se glupostima ;)

Smehotres :d

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Nazad
Vrh Dno