Šta je novo?

IKOM - generalna rasprava

Uzasno radi preko dana. Tek posle pola 1, 1 nocu radi ok.

pozd.
 
Nocu stvarno 1 mbit skida oko 100k :). Znaci problem je sa linkom, dali su vise nego sto mogu da izguraju :)
 
Merio sam sada.



348059503.png
 
Merio sam sada.



348059503.png

Ti testovi i meni daju skoro iste rezultate kao kod tebe, ali oni nisu pravo merilo. Problem je sto je preko dana gubitak paketa ogroman (3-10%). Takodje ako preko dana krenes da skidas neki fajl sa npr. microsoft sajta, on ga skida brzinom od oko 90 kb/s, a trebalo bi da je ~120 kb/s na kablu kod paketa 1 mbit. Jednostavno nemaju dovoljno jak link da izguraju ovo dupliranje, i zato se sve ovo desava :)
 
I meni (da chuknem vo drvo)! Evo, upravo sam sa jednog stabilnog servera svlacio 806MB. Download sam poceo u 8:49:43, zavrsio u 10:48:54... dva sata za 806MB. U proseku izadje 114.63Kb/s. Surfovao sam normalno uz sve to, pa je zbog toga malo nize, ali inace kad nisam surfovao, gledao sam u protok i isao je 118-122Kb/s. Extra, to je to :banana:

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Takodje. Od subote naveche radi super. Na 100 paketa ni jedan izgubljeni, ping prema google.de 60-70 ms, a download sa MS sajta je zakucan na 120 kb/s.
 
Mislim da je to do RS. Meni se i na adsl desava da mi sa rapida skida 55 kb/s, pa padne na 0, pa opet ubrza do 55, pa opet 0...i tako dalje.
 
LJUDI JER ZNA NEKO OD VAS KAKO DA DODJEM DO INFORMACIJE O POTROSENIM MEGABAJTIMA.IMAM KORISNICKO IME I SIFRU I LEPO SE MOGU ULOGOVATI NA WEB MAIL ALI TO MI JE ZA SLANJE MAIL-A A KAD POSLE KUCANJA KORISNICKOG IMENA I SIFRE ODEM NA MOJ NALOG ON MI IZBACI NJIHOVU PONUDU PROGRAMA.STA DA RADIM...??????????????????????:wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::
 
Da prestanes da kucas velikim slovima za pocetak i da instaliras neki program za merenje protoka :)
 
LJUDI JER ZNA NEKO OD VAS KAKO DA DODJEM DO INFORMACIJE O POTROSENIM MEGABAJTIMA.IMAM KORISNICKO IME I SIFRU I LEPO SE MOGU ULOGOVATI NA WEB MAIL ALI TO MI JE ZA SLANJE MAIL-A A KAD POSLE KUCANJA KORISNICKOG IMENA I SIFRE ODEM NA MOJ NALOG ON MI IZBACI NJIHOVU PONUDU PROGRAMA.STA DA RADIM...??????????????????????:wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::

idi na ovaj link (i iskljuci caps :D):

http://www.ikomline.net/cgi-bin/useradmin/usta
 
retardiram od pogleda na kurire, pravde i ostale ... :)
Inace je Ikom ovih dana fluktuirao dotok mojih torrenata ... izgleda da se tu nesto sprema..smrdi mi neko filterisanje da isprobavaju
 
Meni stvarno radi dosta dobro od subote, download je 120k na 1Mbit linku
 
352407091.png


Meni sve radi super (da kucnem u drvo :)).
 
Pa i upload je slab za deklarisanih 384 "a na kablu nema gubitaka" :d
 
Ja sam uploadovoa nesto kad sam testirao pa je zato slab.
A ping je uvek toliki.
 
U Ripe je ta adresa registrovana na Mediaworks. Nikad pre nisam chuo za njih, pa sam im sad pogledao sajt. Oni ladno vec dve godine prodaju WiMax poslovnim korisnicima. Ocigledno neko moze da prodaje vec sad, a neko mora da ceka tender za licencu :d
 
Oni to rade vec 2 godine.
 
Je l' ima jos neko probleme sa netom danas? Meni radi ko osakaceni dial up :)
 
Nazad
Vrh Dno