Šta je novo?

IKOM - generalna rasprava

Jedno konstruktivno pitanje:

Reklama na radiu S, Persa Persa ili sta vec.. i onda onaj akd mu kaze kako je to kuca pored.. Kakve veze ima sa internetom???? :D
 
Ево мене опет у исто време.:D Вечерас сам намерно пратио како ми ради нет, и проблеми почињу после осам сати. Мало после осам петнестак минута ми није радио нет. Ево сад гледам фудбал и пробам на нет оно не може. Покренем претраживач он учитава гугл пар мин и онда избаци оно чудо да не може да нађе сервер. Реко да није неки проблем до моје кућне инсталације, да није проблем до неког разделника или нечег сличног? Нико се не жали на сметње сем мене.:mad: Раније нисам имао проблем са прекидом конекције без обзира на време када сам на нету, али последњих пар дана редовни прекиди у вечерњим сатима.:smash:
 
Zovi i prijavljuj.Ako si imao često takve prekide,traži redukciju računa.
 
I meni se isto desava juce i danas. Juce su mi rekli kao neki radovi, danas mi kazu da imaju problema sa svojim provajderom. Cenim da ni jedno od ta dva nije istina
 
I meni se isto desava juce i danas. Juce su mi rekli kao neki radovi, danas mi kazu da imaju problema sa svojim provajderom. Cenim da ni jedno od ta dva nije istina

Хвала за инфо, мислио сам да је неки проблем код мене у стану.;) Реко да ли је могуће да после недељу дана од промене модема имамо опет проблем. Ништа црње него се са њима навлачити и зивкати, па ја сам само замену модема чекао три дана. Ипак ћу сутра да их мало исцимам некако ми леп осећај да мрачим оне тетке у кол центру.:)
 
@kartelusm

S obzirom da deo IKOM-ovog linka pokriva SBB (koji je trenutno u velikom sr*nju sa mrežom), onda za ovo danas nisu lagali.
 
I meni je na brdu sinoc lose net radio, ali mi se ping popravio,ima vec 2,3 dana. Sljaka sjajno :D
 
Погледајте моје резултате спидија.:d Зовем лика из техниче он зна шта је проблем ко и ја.:D Не волим да се стално нешто жалим али овако ми је од понедељка.:smash:


2508979157.png



2508982822.png



Да не пишем нову поруку ево најсвежији.:-devil-:


2509026978.png



2509034283.png
 
Poslednja izmena:
Da nije modem zveknuo ?
 
ma dok se ne popravi ovaj haos ne moze da zna... osim ako se ne iscimaju (ako!), daju mu da proba zamenski i ustanove da i on ne radi :d
 
Ма кажем вам људи да у последња четри дана увече после осам сати креће шоу са интернетом, а синоћ сам баш улете у право време, па сам вам и сликовито показао.:D То сам рекао и лику из техничке, и он каже проследиће админима. Шта да му кажем он мученик седи тамо прима позиве сви га редом прозивају, а шта он може да уради сам седи и прича "јес, јес".:d Ево сада сам уради спиди и нет ради нормално, али увече крене да брљави.:zgran:


2510366144.png
 
ja sam u nekom periodu imao npr preko noci ispod 50, a u pola 6 UJUTRU ping po 2500ms!

evo frisko veceras, oko 6 sati, probao naizmenicno vise puta, uvek slicno, dobra brzina samo na veratovom serveru (probao sva 4 u BGu)







 
Poslednja izmena:
Stvarno loše radi uveče... ne mogu uopšte kao čovek da igram WoT :(
 
Из дана у дан све више напредује.:d Вечерас ми спиди шара од 3 -6, али је боље него предходних дана:p Ако настави овим темпом до марта ће све бити океј.:D


2511259247.png



2511263527.png
 
Katastrofa, taman sto sam ih pohvalio... Danas mi je kao da sam se prebacio na dial up, ping u igricama ogroman, sufr ocajan, jedino sto torent gura maksimalno(makar nesto).
 
ja sam isto dobio to objašnjenje da "imaju problem sa natprovajderom". da li IKOM-u treba veci protok, a ovi iznad ne mogu da im obezbede ili je problem u onome sto su se vec dogovorili i radilo je, pa je natprovajder nesto pokvario?
 
Na NBGD u njihovom komšiluku nema problema, sve radi za sad ok.
 


Zemun, FLAT 2, takođe nema problema, u komšiluku.
 
Pa pre podne sve radi ok. Probajte uveče oko 22, 23h.
 
Dandy broji dane do dolaska Targa :D
Tako je meni bilo dok sam bio ranije na pttkds-u, cekajuci sbb da me prikljuci :)
 
Poslednja izmena:
Ево мене опет, глупо да се не јавим и вечерас.:d Нет је вечерас океј једино ping полудео, креће се од 75 -115, а у току дана је од 15-20.:p Али изгледа да се стање поправља до среде ће све бити океј.:D


2513459872.png



2513457656.png
 
Na Dorcolu za sad radi ok:

 
Različita vremena provere, NbGd, up je malo opao, sem toga sve šljaka kako treba, yt učitava isto kao preko dana brzo na HD.


 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno