Šta je novo?

IKOM - generalna rasprava

to lici na ikom .... povecaju brzine a nista ne najave .silovo sam ih 3 puta za svet + info kanal i odjebali me , kad sam intervenisao kod te televizije kazu da krecu sa emitovanjem od 1.12.2011 i ko je sad tu normalan?
 
meni je na FLAT3 ista brzina...
 
FLAT 4 sve isto, 10 mbps , tesko da mogu da povecaju brzine 2 puta u 2 meseca :p cekamo leto 2012 za nove brzine, i to je veliko MOZDA :p
 
Auuu, stvarno :)

 
auuuuuuu ako jos i ostane ta brzina :D.
Mene konacno 1. prebacuju na flat 5 pa jos ako sedne 30Mb/s
 
Ja baš primetih sinoć da je pukla veza u nekom trenutku, verovatno su tada prebacivali. Nije mi palo na pamet posle da proverim brzinu dok nisam video par poslednjih postova ovde :)
 
Da definitivno su ubrzali... Sto je najgore nema nista na sajtu. Ne verujem da samo testiraju.
 
ahahahaa, koji carevi, ja sinoc im sve po spisku, imah zakazat cyper shta na skajpu, a veza rsla :D:D:d

evo i kod mene flat 5,



samo da potraje
 
Samo flat 5 su digli koliko vidim.
 
Jel ima neko neki info da li se radi nesto u Zemunu, net je na ivici upotrebljivosti
 
Ima na telefonu 30 10 110...;)
 
[/URL]

16 mbps za 1590 dinara uz ugovor na 18 meseci...

pomesao si nesto,to je cena za 8Mbps !!! ... 16Mbps sad kosta 2590 din kod kRadijus rektum-a :d oni su najskuplji operater na kablovskoj sceni a bilo kakva povecanja uvek stizu mesec do tri posle svih
 
Nesto se desavalo i prijatno sam iznenadjen (zanemarite up, posto u pozadini sam imao up skoro 15tak kila) , obratite paznju na dl brzinu, FLat paket 5

1614459051.png


Samo flat 5 su digli koliko vidim.

Pa red je bio i nas malo da obraduju :) Zadnji put pre generalnog povecanja svima, secam se da su bili podgili samo FLAT 2 i FLAT 4 ili tako nesto, tako da red je bio da i nas Flat5 korisnike, ispostuju jos jednim povecanjem ;)
 
Poslednja izmena:
Pa red je bio i nas malo da obraduju :) Zadnji put pre generalnog povecanja svima, secam se da su bili podgili samo FLAT 2 i FLAT 4 ili tako nesto, tako da red je bio da i nas Flat5 korisnike, ispostuju jos jednim povecanjem ;)

Oni podižu parcijalno,pa dva paketa ili kako im dodje.
Sad podižu Flat 5,pa onda idu drugi paketi,ali se ne zna kojim redosledom.
 
Pa to sam i rekao ;) Poslednji put pre nego sto su podigli sve pakete po malo, bili su digli sigurno Flat 4 i jos jedan paket (ne znam tacno koji), tad je Flat 5 bio ostao nepromenjen, tako da ne mogu da kazem da sam iznenadjen povecanjem, ali svakako mi je drago sto je doslo :)
 
netacno, flat 5 je podignut na 20 mbps kad je flat 4 podignut na 10

znaci flat 5 je 2 puta ubrzan, dok su ostali paketi po jednom(pricam za zadnja 2 meseca)
 
Poslednja izmena:
Gledano sa tehnicke strane bezbednije je po mrezu dici najvisi paket koji ima jako mali broj korisnika nego pakete koje ima velika vecina korisnika, pogledajte samo ste se desilo SBB-u, mreza im se blago receno raspala posle povecanja DL i UL...verujem da ce uslediti u neko skorije vreme i dizanje ostalih paketa samo da se stvore tehnicki uslovi.

I ako je to povecanje od 10Mb/s to je globalno gledano jako malo jer malo ima tih korisnika...

Meni licno 10/1 bi bilo idealno uz naravno dobar ping.
 
Poslednja izmena:
netacno, flat 5 je podignut na 20 mbps kad je flat 4 podignut na 10

znaci flat 5 je 2 puta ubrzan, dok su ostali paketi po jednom(pricam za zadnja 2 meseca)

Netacno :) tad kad je podignut Flat 4, Flat 5 je ostao netaknut, a ako mislis na ovo zadnje dizanje na 20Mbps tad su svi paketi ubrzani

Ti mislis na zadnje ubrzanje, ja ne, ja pricam o ubrzanju pre toga kad je podignut Flat 4 i cini mi se Flat 2 tad je Flat 5 ostao nepromenjen

@Playboy: Slazem se sa tobom
 
Poslednja izmena:
upravo tako :) 10 mbps na flat 4 je super ponuda, ali da radi perfektno......srecom ikom nema toliki broj korisnika koje ima SBB, kod njih je bas neki kolaps, citajuci onu njihovu temu :p
 
Netacno :) tad kad je podignut Flat 4, Flat 5 je ostao netaknut, a ako mislis na ovo zadnje dizanje na 20Mbps tad su svi paketi ubrzani

pa upravo to i govorim :) ti si rekao da su neki paketi ubrzani a da flat 5 nije diran, i flat 5 je bio tad ubrzan, na tih 20 mbps...znaci za sad flat 5 2 puta ubrzan u poslednja 2 meseca, ostali paketi po 1

oh izvini, dobili ste nove brzine 2 nedelje posle flat 4 :) to je to isto ubrzanje.... :p
 
Poslednja izmena:
pa kako bre netacno, ne kapiram? :S

ako mi ne verujes, idi nazad citaj zadnjih 10 stranica, imas sve datume, sad sam proverio , cisto da vidim dal sam u pravu, i vidi .. JESAM :p:p:p
 
upravo tako :) 10 mbps na flat 4 je super ponuda, ali da radi perfektno......srecom ikom nema toliki broj korisnika koje ima SBB, kod njih je bas neki kolaps, citajuci onu njihovu temu :p

Ako poznajes HFC tehlogiju onda znas da nije bitan broj korisnika globalno gledano, ako se mreza kvaliteno odradi i ako se cvorista("mesta" gde sa optickog kabla prelazis na koaksijalni) projektuju kako treba onda problema ne moze da bude. Totalno je imaginarno sto SBB ima vecu mrezu, mnogo je bitnije sto su im cvorista preopterecena i sto su alavi i sirili su mrezu i tamo gde nije mogla i sad kad ih je trziste uslovilo da povecavaju brzine desilo se sta se desilo. Oni su kupovali i manje mreze pa samo "pustili" svoj signal a o kvalitetu tih mreza da ne pricamo, budzili su sve sto su mogli i to im se obilo o glavu, znam sta pricam radio sam jedan period kod njih pre 2 godine...
 
Poslednja izmena:
Ako poznajes HFC tehlogiju onda znas da nije bitan broj korisnika globalno gledano, ako se mreza kvaliteno odradi i ako se cvorista("mesta" gde sa optickog kabla prelazis na koaksijalni) projektuju kako treba onda problema ne moze da bude. Totalno je imaginarno sto SBB ima vecu mrezu, mnogo je bitnije sto su im cvorista preopterecena i sto su alavi i sirili su mrezu i tamo gde nije mogla i sad kad ih je trziste uslovilo da povecavaju brzine desilo se sta se desilo. Oni su kupovali i manje mreze pa samo "pustili" svoj signal a o kvalitetu tih mreza da ne pricamo, budzili su sve sto su mogli i to im se obilo o glavu, znam sta pricam radio sam jedan period kod njih pre 2 godine...

nope :) ma samo da ikom radi kao sto je radio do sad ! skoro perfektno (sto se tice interneta, tv necu da komentarisem -.-) :)
 
Koja god da si mreza dosta toga zavisi koji je deo grada i kako je "optereceno" cvoriste na koje si povezan...nekom je ikom majka nekom maceha, isto i za sbb...
 
Nazad
Vrh Dno