»RSS Benchmark sajt

Strana 1 od 756 123451151101501 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 1 do 15 od ukupno 11339

Tema: IKOM - generalna rasprava

Member
        Na forumu od
        Oct 2008
        Poruka
        159

Question IKOM - generalna rasprava

Jesam li ja prevaren ili su promene u cenama skoro postavljene na sajt i jos se ne primenjuju. NIsam sto godina proveravao pakete i sad vidim na sajtu:

6. Flat 4 Kablovska TV Neograničena 1024 Kbps 2,200 din.
        7. Flat 5 Kablovska TV + PAY TV Neograničena 1536 Kbps 2,800 din.
        8. Flat 6 Kablovska TV + PAY TV Neograničena 2048 Kbps 3,400 din.
        9. Flat 7 Kablovska TV + PAY TV Neograničena 3072 Kbps 4,500 din.

Meni naplaćuju 2200 a dobijam 512/256.... Kakvo je stanje kod vas? Ako su me zakinuli, recite od kad su ove brzine da im tražim bonus
        Inace sad mi se ovo cini dosta finom ponudom za 2200 dindzi(ukljuceni svi paytv, kabl pretplata i pdv - zato sto sam stari korisnik, novi moraju da uzmu paket od 2800 za paytv), pa razmisljam da predjem na veću brzinu 2048/1024kbps.
        Na IKOM se svi zhale i verujem im, jer su korisniski servis i marketing totalni s*it(cekao sam 2 meseca na uvodjenje kablovske i interneta), ali sto se tiche kvaliteta konekcije ne mogu se pozaliti, a i super upload je tu 1:2 (konekcija je preko verata)... Cuo sam da to ima veze gde se nalaziš i da su na Voždovcu(gde sam ja) super linije.

AKo ko zna ista o ovoj promeni nek javi, da se zhalim ako me vec dugo zakidaju.

Member Avatar korisnika srkiller
        Na forumu od
        Aug 2004
        Poruka
        912
      3. Moja mašina
        • CPU: Q9550 @4GHz
        • MoBo: DFI DK-T2RS PLUS
        • RAM: 8GB DDR2
        • VGA: gtx660
        • MON: /
        • HDD: 3TB sve skupa
        • OPT: Pioneer SATA DVD-RW
        • SND: integrated
        • INET: DSL
      4. Ovo je novi cenovnik, nije toga bilo pre neki dan.
        A ja taman presao na ADSL, sad mi dodje da se roknem!

Administrator Avatar korisnika kUdtiHaEX
        Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        17.310
      6. Moja mašina
        • CPU: ~ 40
        • RAM: ~ 1TB
        • LAP: MacBookPro12,1, MacBookPro10,1, MacBookPro6,1, Mac Mini
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: 25 cm
      7. A ja potpisao ugovor za 2 mbps a dobicu 3
        URA!
        U svakoj laži ima pola istine. Što znači da se laž sastoji od jedne polovine, koja je istina, i druge polovine, koja je laž. E sada, ako na ovu drugu polovinu ponovo primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

VIP member
        Na forumu od
        May 2006
        Poruka
        6.049
        Ja sam odustao od Ikoma u Zarkovu davno. Kada god sam zvao, "trenutno ne postoje tehnicke mogucnosti, kontaktiracemo vas kada se omoguce". A kontam da ljudi sa druge strane ulice imaju.
        Menjao iconoclast : 20.10.2008. u 20:35
        Civilization originates in conquest abroad and repression at home.

Member
        Na forumu od
        Oct 2008
        Poruka
        159
        Citat Citiram korisnika: kUdtiHaEX Pogledaj poruku
        A ja potpisao ugovor za 2 mbps a dobicu 3
        URA!
        *mjau**mjau**mjau* ja se razmišljam na sta da predjem pa sam mislio da predjem na 3 ali mi nesto puno da dajem 4500 hiljade za to ... 2mbps će mi valjda biti dovljno, ali tek od januara prelazim.

ima li ko kakve info, hoce li ikom ista raditi na osnovnoj ponudi kabl. tv, digitalizacija ??? HD u roku od sledećih 5 god ????)).
        internet ponuda nije losa ali tv prilično stagnira godinama(od uvodjenja paytva)

Member
        Na forumu od
        Oct 2005
        Poruka
        2.259
        Citat Citiram korisnika: bojkic Pogledaj poruku
        Na IKOM se svi zhale i verujem im, jer su korisniski servis i marketing totalni s*it(cekao sam 2 meseca na uvodjenje kablovske i interneta), ali sto se tiche kvaliteta konekcije ne mogu se pozaliti, a i super upload je tu 1:2 (konekcija je preko verata)... Cuo sam da to ima veze gde se nalaziš i da su na Voždovcu(gde sam ja) super linije.

AKo ko zna ista o ovoj promeni nek javi, da se zhalim ako me vec dugo zakidaju.
        U zadnjih godinu dana se retko ko zali na IKOM, bar koliko sam ja mogao da ispratim. Ja sam ga uveo pocetkom oktobra 2007. i zadovoljan sam, mnogo su bolji nego sto sam ocekivao. Verujem da im je tehnicka podrska katastrofa, ali meni nikad nije ni trebala
        Imam i adsl 512/64, i vec sam ranije na forumu pisao da je meni upload od 64 mnogo veca mana nego nedostatak realne ip adrese. A ako bi uveli i javne ip adrese (a to je najveca misterija zasto to ne urade, jer nit je skupo nit je komplikovano) bili bi za klasu bolji od adsl-a.

p.s. bas si me obradovao sa ovim povecanjima brzine, nisam ocekivao da ce i IKOM to da uradi pre Telekoma

Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        17.310
      12. Moja mašina
      13. Kad dobijem 3 mbps znacu kakav je Ako ne valja, srkiller ce da nastrada
        U svakoj laži ima pola istine. Što znači da se laž sastoji od jedne polovine, koja je istina, i druge polovine, koja je laž. E sada, ako na ovu drugu polovinu ponovo primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

Na forumu od
        Aug 2004
        Poruka
        912
      15. Moja mašina
      16. Cekaj bre, pa ja sam mislio da ti Ikom treba radi "odredjenih" PayTV kanala, a ne zbog neta

Salu na stranu, IKOM mi je radio bozanstveno.

Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        17.310
      18. Moja mašina
      19. A ja potpisao ugovor sa njima pre 4 dana i sad kad videh da cu dobiti 3 mbps (nadam se da je up 768k barem) sreci nikad kraja.

Na forumu od
        Aug 2004
        Poruka
        912
      21. Moja mašina
      22. Na starom 2mbps paketu je UL bio 1mbps, tako da... uzivaj

Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        17.310
      24. Moja mašina
      25. Nije nego 512k ili me je onaj pajser iz Marketing sluzbe slagao. AKo je tako, onda je ovde sigurno vise. To znaci da cu imati 3.8/1.8 mbps net u kuci minimum
        Komsija jel ti treba neta?
        Menjao kUdtiHaEX : 20.10.2008. u 20:51

Member
        Na forumu od
        Oct 2005
        Poruka
        2.259
        Jos ce IKOM ispasti i najbolji za ove sto stalno kukaju kako im treba veci upload

Member
        Na forumu od
        Oct 2008
        Poruka
        159

Cool

Citat Citiram korisnika: Nothingman Pogledaj poruku
        U zadnjih godinu dana se retko ko zali na IKOM, bar koliko sam ja mogao da ispratim. Ja sam ga uveo pocetkom oktobra 2007. i zadovoljan sam, mnogo su bolji nego sto sam ocekivao. Verujem da im je tehnicka podrska katastrofa, ali meni nikad nije ni trebala
        Imam i adsl 512/64, i vec sam ranije na forumu pisao da je meni upload od 64 mnogo veca mana nego nedostatak realne ip adrese. A ako bi uveli i javne ip adrese (a to je najveca misterija zasto to ne urade, jer nit je skupo nit je komplikovano) bili bi za klasu bolji od adsl-a.

p.s. bas si me obradovao sa ovim povecanjima brzine, nisam ocekivao da ce i IKOM to da uradi pre Telekoma
        Svaka im čast... telekom jos nista. ... verovatno je to zato što ovi idu preko verata(a verat ako se ne varam ima svoj link).

Što se tiče korisničkog servisa, kazhem ti bili su kilavi na uvodjenju skroz, a neko je i poslao post da mu stalno govre da nema mogućnosti, a da zgarada porednjega ima net . Takođe, sam imao neki problemčića i rasprava sa njima, a jednom mi je crkao modem i trebalo im je 5 dana da ga zamene.
        Ali na konekciju nemam zamerke!!!

Citat Citiram korisnika: kUdtiHaEX Pogledaj poruku
        Kad dobijem 3 mbps znacu kakav je Ako ne valja, srkiller ce da nastrada
        ej, onda imaš "zadatak" da nam javiš kako to ide kad ti uvedu... ako se ne postižu brzine da ne uvodimo i ostali... ok? najbolje ove na ovoj temi ili otvori novu

eeee da, šta me jos nervira, što ikom nema svoj forum to je sigurno da se korisnici ne bi mogli zhaliti

Na forumu od
        Aug 2004
        Poruka
        912
      29. Moja mašina
      30. Uf, jeste 512 na 2mbps bilo, sad si me setio. Od 1mps pa na dole je bio 1:2 ratio.

Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        17.310
      32. Moja mašina
      33. Pa da, to znaci da je ovde 1 mbps sigurno sto uopste nije lose Ali moracu da ih zovem sutra da ih pitam, bas me zanima.

Strana 1 od 756 123451151101501 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •