Šta je novo?

IKOM - generalna rasprava

U Žarkovu sam danas skenirao kanale na digitali ručno i primetio sam da na frekvenciji 610000 6956 256 ima kvalitet signala 100 odsto ali kada se skenira pokazuje nađeno 0 memorisanih kanala. Inače ovo su i parametri za SBB digitalu tako da se možda nešto desi po pitanju kanala uskoro.
Hm, moje pitanje je možda za ovu temu a možda i ne. Skenirao si na Samsungu?
Pitam zato što na mom Samsungu mogu da unesem te parametre, a na druga dva LG 630v, ne mogu jer su te opcije gray out iliti zasivljene. Da li je neko imao takav slučaj? Vezano je za ovu temu jer mi je obavljena tzv. integracija pa se cimam oko skeniranja.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
A tamo gde su uradili integraciju dali odma daju nove modeme za digitalnu umesto ovih Ikomovih ili samo promene kanale
 
Samo kanale za sada, 3. dan.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Да ли је то унапређење мреже било на Новом Београду?

Послато са 8070 уз помоћ Тапатока
 
Pitanje za ove što su već integrisani, da li je ostala Mini ultra i da li su uvedeni SK HD 1,2,3 + eventualno 4,5,6?
 
Nigde se u unapređenju mreže ne pominje Kumodraž/Voždovac :d ili sam ja to propustio
 
Što kasnije to bolje.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
A tamo gde su uradili integraciju dali odma daju nove modeme za digitalnu umesto ovih Ikomovih ili samo promene kanale

Zbunjuje me ovo - modeme...da li mislis na risivere? Ako da, mom komsiji su promenili. Umesto Kaon-a dali su mu neki drugi, manji.
 
A toliko o njihovoj prici da cemo svi moci da ostavimo IKOM pakete,da necemo morati da uzimamo SBB skuplje pakete,kako da se ostave stari paketi u firmi koje vise nema.Nego kada ce integracija u Zarkovu.
 
Nisam još pročitao tekst, ali je l' to znači da nestaje glupost "Ikom powered by sbb" i da tako postajemo ravnopravni sbb korisnici sa ponudom prvih 6 meseci 990 din i sl?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Mi se vodimo kao stari SBB korisnici i imamo samo akciju 6 meseci ista cena,a uskoro nestaje IKOM i onda smo svi SBB korisnici.
 
^ Tužna istina... ništa od ponude 990 din / 6 meseci... samo ista cena 6 meseci i 1 din za neku dodatnu opciju. Moja keva je uzela trio sa telefonom koji će je koštati 1 din tokom cele ugovorne obaveze, a sve ostalo plaća 6 meseci po ceni starog paketa.
 
Koliko je košta posle tih 6 meseci s obzirom da je tel 1 din? Kao duo gold možda?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Na Cukarici nisu nista menjali i dirali. Dolazili su njihovi menadzeri da ubedjuju narod ali avaj. U pitanju je 150 stanova gde polovina ima ugovore za Tel 3 na 24 meseca koje SBB kao firma koja preuzima je duzna da preuzme i same ugovore ili da plati ekstremno visoke odstete koje bi trazili. Nas advokata iz poznate agencije koji je vodio spor protiv drzave za neke penzije kaze da ce svako ko bude tuzio SBB zbog krsenja ugovorene obaveze dobiti spor. Kada plate odstetu mozemo da razgovaramo o njihovoj pljacki koju zele da sprovedu nad greadjanima Beograda i Srbije. Svako ko ima ugovor na 24 meseca ili slicno moze da tuzi pljackasku firmu SBB, koja pruza manju uslugu za vise novca.
 
A šta je sa nama koji imamo ugovor ali ne i ugovornu obavezu?
 
6 meseci ista cena koju sada placate a posle cena iz SBB cenovnika
 
A šta ako raskinem ugovor na jedno ime i potpišem na drugo? [emoji3]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
mislim da se ugovor vezuje za lokaciju, pa jedino da se preselis.
 
6 meseci pauza do novog ugovora za isto domaćinstvo, bez obzira na ime.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Хоће ли моћи да се пређе на рецимо трио голд без двогодишње обавезе, наравно без попуста?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno