Šta je novo?

Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition software version 5.00.00

kod mene rade sve tri verzije bez problema...
 
Ja pit'o niko ne odgovori?!? Da li ste insatalacije radili tako što prvo instališete 4.xx pa update na 5.xx ili odmah 5.xx? U uputstvima je uglavnom predloženo da se radi update sa 4 na 5?!? Međutim, ja nemam problema od kada sam instalisao diretno 5.00.00. S' obzirom da sam sa onim 5.00.10 imao problem zvani "posrči bateriju što brže možeš" nešto mi se sada ne proba opet, al' rekoh. To je bio update sos 4.xx na 5.00.10.
 
ako ti radi petica sto bi ponovo radio???Ja radim cistu instalaciju,nema sta da se upgreduje,program je mali i nije u pitanju operativni sistem
 
Pa to bih da proverim. U principu nema problema kada se radi čista instalacija. A ja sam imao probleme kada sam radio update. Na sajtu Garmina piše da treba da se radi update. Znači, preporuka je raditi čistu instalaciju.

Spominjem to jer to još niko nije spomenuo. Kada budem dokon, probaću i ovu 5.0.2 verziju pa da izvestim ima li problema.
 
odmah instaliras 5.00.10 koja je ujedno i poslednja oficijalna verzija trenutno dostupna na garminovom sajtu

nikako se ne radi upgrade zato sto uredjaj posle poludi...
 
Ja sam prvo instalirao 4.20 pa onda preko njega 5.00.10 (jer sam u onom imao ubačene glasove i koješta), ubacio SCG Route 1.8 i AdriaRoute 2.20, sve šljaka besprekorno, danas sam se baš dosta vozao i testirao po NS, sve je radilo sjajno... Jedino što cedi bateriju kao lud, ako i to se da rešiti auto punjačem :) (E71 je uređaj btw...)
 
Jel jos niko nije probao 1.9 mapu,ima malo nekih izmena,uglavnom za neka manja mesta u Vojvodini koliko vidim,ali meni moze biti interesantno zbog ribolova pa ako ima neko iskustva,recite jel baguje i kako radi sa v5.00 da je skidam ili ne?
Pozdrav ,)
 
Nisam ni znao da ima 1.9... Videću da je nađem ovih dana pa da probam, pa javim ;)
 
jel moze neko da mi kaze kako to izgleda kada mapa bug-uje?zivo me interesuje...
,):trust:
 
navigacija

Da li neko zna na kom linku ima da se skine scg route 1.9
 
5.00 sam probao i vratio sam se na 4.xx... Aj nek neko javi ustiske za 5.00.20 ...
 
na kom fonu si probao?
Na N95 sve verzije rade odlicno...
 
Stavljam za vikend novu verziju i novu mapu, pa javljam...
 
Da li neko zna na kom linku ima da se skine scg route 1.9

Cudo koliko stvari google moze da ucini u sekundi?!

Evo ja skidam pa cu da vidim...neznam ni da li da se igram posto mi i 1.7 radi fino.

edit: ubacili su veternik i par mesta oko novog sada, za mene dovoljno da ostanem na ovom mappaku!
 
Poslednja izmena:
Garmin Mobile XT 5.00.20 i SCG Route 1.9 radi perfektno. Mob Nokia N82. Neverovatno mi je da je hladan start nekad svega 10 sekundi i da mi cak nekad i u sobi uhvati fix
 
I kod mene 5.00.20 + scg 1.9 radi savrseno i, za razliku od 5.00.00 i 5.00.10 hvata fix u sobi za 10-20 sec. a signal 4-5 crtica... Definitivno ostajem na ovoj kombinaciji :smoke:

(N95)
 
Odlično, jedva čekam da instaliram 5.00.20 + 1.9 :)
 
Ja imam problem (a vidim po netu da nisam jedini) sa 5.00.20 - baterija mi se brže prazni bez obzira na to da li garmin pokrenut. Da li neko zna rešenje?
 
za roadracer ja koliko znam ako garmn nije upaljen nema sanse da ti trosi bateriju,a i kada je upaljen nebi trebalo da trosi vise bateriju nego bilo koja druga verzija!A sto se tice problema koje imas uzrok moze da bude da nisi skinuo dobar program ili da ga nisi lepo odkljucao!Ako ti treba neka pomoc javi se na meil [email protected]
 
Nazad
Vrh Dno