Šta je novo?
imam ja jos jedan net sreca pa je ostalo jos malo na njemu, ali ne mogu da nadjem drajvere.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    272.9 KB · Pregleda: 72
Flash za x64 ne postoji uopste.
Pisao sam ADOBEu ali njih libo racku za moje pismo... :S::S::S:

A i mene za njih :d:d:d.

IE8 radi brzo i britko do bola. Jednom recju razbija. Zvanicni Firefox x64 ne postoji jos uvek taako da nista od toga.
Sto se tice staticnih slika sve je ok, ali cim stranica ima flash nece Djole, nece.

Inace, jos 1nom da konstantujem: WIN 7 mama/tata bre!

:smoke:
 
Znaci, sledi nam promena video kartica, jer je u dxdiag informacija da je instaliran Directx 11.
 
Flash za x64 ne postoji uopste.
Pisao sam ADOBEu ali njih libo racku za moje pismo... :S::S::S:

A i mene za njih :d:d:d.

IE8 radi brzo i britko do bola. Jednom recju razbija. Zvanicni Firefox x64 ne postoji jos uvek taako da nista od toga.
Sto se tice staticnih slika sve je ok, ali cim stranica ima flash nece Djole, nece.

Inace, jos 1nom da konstantujem: WIN 7 mama/tata bre!

:smoke:

Sta pricate bre. Sta ce ti x64 verzija Firefoxa? Imam 7100 rc x64 i stavio sam, firefox 3.0.10 normalnu verziju i flash radi najnormalnije, sve stranice, youtube itd. Adobe Flash player 10, instalirao bez problema, ne znam gde je tebi problem? Radi sve normalno i u IE i u Firefoxu.
 
Sta pricate bre. Sta ce ti x64 verzija Firefoxa? Imam 7100 rc x64 i stavio sam, firefox 3.0.10 normalnu verziju i flash radi najnormalnije, sve stranice, youtube itd. Adobe Flash player 10, instalirao bez problema, ne znam gde je tebi problem? Radi sve normalno i u IE i u Firefoxu.

Ti ne pazis na casu uopste...

:S:
 
Sta ne pazim? Kruzi prica da ne radi flash player na win7 7100 x64 u firefoxu, ili sam ja lud?

Ima puno strana i da sad ne bi listao,da li je istina da na x64 7100 verziji firefox ima bug i ne moze da se instalira flash player,ja probao i nece,a citam na nekim forumima da ima bug?

scouser; je napisao(la):
Nije to ni bilo pitanje,nego je bilo kako flash radi sa x64 arhitekturom na IE8 a ne radi sa Firefoxom odn. uopste ne postoji za x64?
 
Evo, da ti kažem iz prve ruke, radi sasvim lepo :p
 
Imam problem pri instalaciji, u jednom delu (mislim da bi tada trebao da dobijem desktop) imam samo crn ekran i dole u desnom uglu pise "Windows 7 evaluation copy build 7100".

Ima li neko ideju?
 
Flash za x64 ne postoji uopste.
Pisao sam ADOBEu ali njih libo racku za moje pismo... :S::S::S:

A i mene za njih :d:d:d.

IE8 radi brzo i britko do bola. Jednom recju razbija. Zvanicni Firefox x64 ne postoji jos uvek taako da nista od toga.
Sto se tice staticnih slika sve je ok, ali cim stranica ima flash nece Djole, nece.

Inace, jos 1nom da konstantujem: WIN 7 mama/tata bre!

:smoke:


:type:"Tko proba njemu dvije..."

DAKLE... Vodic za neupucene...:p
*Odete na mozilin site... skinete poslednju verziju 3.0.10
*Pa instalirate....
*Pa recimo odtete sa ffoxom na youtube... pa klik na link koji vas obavesti da nemate flash (gle cuda)
*Pa skinete verziju za windows (donja... kada kliknete pojave se opera, safari i ffox)
*pa instalirate.... i ....
A onda se pitate "Kako se ja toga nisam setio":wall:
 
RAZLIKA win7 sa ie8 i ffoxa

7 kod 8 vidi tabove kada pokazete na taskbar, do ffoxove tabove ne vidi...
Al sa novim ffoxom mozda progleda :)
 
Da li ste pogledali listu zemalja i posebno podešavali jezike...

Na listi zemalja se nalaze Serbia&Montenegro (former) i Serbia
A u listi jezika tek zbrku imate... verovatno smo ih zbunili sa svim promenama... Fali samo recimo Serbian (future)
 
posto W7 64bit ne mogu da koristim zbog nedostatka drajvera za calovski modem, vracam se na 32bit.
kako da ponovo skinem W7 sa ms sajta, pita me za neki test drive windows rc, mislim da toga nije bilo kada sam skidao 64bit verziju?
 
imam na lanu drugu konekciju, a i tako su mi namestili.
 
Zvanican FireFox x64 ne postoji!

Prilikom pokusaja instalacije Adobe FlashPlayera za IE8 x64 ili neke FireFox x64 modifikacije na Adobe sajtu se lepo pojavi Warning koji kaze da za x64bit brovzere jos uvek ne postoji Adobe FlashPlayer i da im je zao zbog toga i bla, bla, bla tako da vas molim da ne mlatite praznu slamu...

Evo malo slicki za neupucene i .


Untitled1.jpg i Untitled2.jpg
 
Zvanican FireFox x64 ne postoji!

Prilikom pokusaja instalacije Adobe FlashPlayera za IE8 x64 ili neke FireFox x64 modifikacije na Adobe sajtu se lepo pojavi Warning koji kaze da za x64bit brovzere jos uvek ne postoji Adobe FlashPlayer i da im je zao zbog toga i bla, bla, bla tako da vas molim da ne mlatite praznu slamu...

Post sa prethodne strane radi, provereno i još uvek... U listi podržanih platformi nigde nepiše ni x32
Probaš instaliraš i radi ili ne... simple as that ;)

:type:p.S. između flasha i shockwave-a postoji razlika a koja... http://kb2.adobe.com/cps/139/tn_13971.html
 
Dečko, razumi da ne postoji flash za x64 arhitekturu i to je to.
 
Postoji x64 flash ali samo za Linux i mislim da je jos uvek alfa.
 
Momci molim vas za asistenciju :D

TV karta je sledeca:

Proizvodjac: Kworld
CIP: conexant
Oznaka: 878
Software: PVR-Plus (uz kartu, to samo informativno, ne moram njega koristiti)

Krata je stara 150 godina :D al moje potrebe zadovoljava (pogedam tekmu itd...)

Stavio sam zver od OS-a kao i mnogi od vas i sad nema nazad!
dilema je sledeca: guglao sam bas dosta i nigde nema driver-a za win7 64-bit mozda ima za vistu 64bit pa bi odgovarali, al' ni njih nisam nasao...

Ako neko mozda zna da ima neka nabaci link, a ako ne zna,molim vas preporucite neku kartu koja ima full podrsku za doticni operativni sis u nekom cenovnom rangu do kao i ova predhodna "kanta" 30ak e...


EDIT: upravo stavljam office 2007 i kaze mi da mi treba administraor, tu poruku izbaci, u fazonu treba da sam admin da bi to mogao da uradim?
 
Poslednja izmena:
^Isključi UAC iz Control Panel/User Accounts za početak pa te više neće pitati.
Za TV kartu, ako ti je namena da ponekad pogledaš utakmicu, ako ti snimanje ne treba (samo ne znam ko snima na ovoj našoj krš-sneg analognoj slici) i ako ti TXT nije nešto potrban, možeš naći neki externi, standalone TV tuner za tu oko 30e, recimo Kworld
 
hvala, al meni treba konkretno...znaci par karti u tom cenovnom rangu pa cu se odluciti..al moraju da podrzavaju win7 64bit...
 
ok. onda okrenes PCBerzu ili ITsvet, ovo ti je bila solucija koja ce raditi nezavisno od kompa i OS-a
 
ni na PCBERZI ni na ITSVETU ne piste da li neka externa ili interna tv karta podrzava win7 64-bit a meni je usustini to najbitnije...

U Srbiji je samo RTS1 digitalan...al na njemu nema nista...tako da analog mi treba

Znaci do 30e, win7 64 da radi, a daljinac moze i ne mora
 
kako da ponovo skinem W7 sa ms sajta, pita me za neki test drive windows rc, mislim da toga nije bilo kada sam skidao 64bit verziju?
 
Nazad
Vrh Dno