Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Evo da javim utiske. Doneo kuci, napravio kabl (oni sto stizu uz uredjaj su mnogo kratki), povezao i PRC (nije Made in PRC) :d:d:d
Stalno stoji natpis Loading...
Ako mi to ne rese u max. dva radna dana, idem u ponedeljak da vratim opremu.
Razocaralo me to sto su me zvali po opremu, a nista nije uradjeno kako treba.
Pratio sam statistiku na ruteru i ide prenos podataka ali nikako da dodjem do ekrana za unos puk koda.
apsolutno neprofesionalno s njihove strane. Sto bi rekla azdaha "U je** te, gde ja zivim".
 
Hm, meni su na gajbu dosli likovi iz Telekoma i sve odradili.
Nikakvih problema nije bilo...
 
ee to loading moras da cekad dugo...ostavi ga 10min zavrsice...to prvi put kad palis...
 
Kad nisam uveo kablovsku koja me ovde kosta 350 dindzi necu ni njihov duplo skuplji IPTV.
 
Hm, meni su na gajbu dosli likovi iz Telekoma i sve odradili.
Nikakvih problema nije bilo...

ajmo informacije sha ima kako se to ponasa itd?
format 4:3 / 16:9 HDTV?
jer radi telefon i tv kad povuces malo veci dl na ADSL :smoke:

jel to radi normalno ili ce da se blesavi kad istekne 'probni' period jer je potpisivanje ugovora sa telekomom za IPTV jako interesantna rabota
ako si nezadovoljan i neces vise to 'djubre' moras da im platis svu pretplatu da kraja isteka ugovornog roka kao da si koristio

eh da mi je sad neki od advokata iz 'Boston Legala' da ih tuzimo i za ADLS 5000 i ovu IPTV pretplatu :d
 
ajmo informacije sha ima kako se to ponasa itd?
format 4:3 / 16:9 HDTV?
jer radi telefon i tv kad povuces malo veci dl na ADSL :smoke:

jel to radi normalno ili ce da se blesavi kad istekne 'probni' period jer je potpisivanje ugovora sa telekomom za IPTV jako interesantna rabota
ako si nezadovoljan i neces vise to 'djubre' moras da im platis svu pretplatu da kraja isteka ugovornog roka kao da si koristio

eh da mi je sad neki od advokata iz 'Boston Legala' da ih tuzimo i za ADLS 5000 i ovu IPTV pretplatu :d

1. 4:3
2. Ne
3. Možeš da otkažeš pre kraja promotivnog perioda bez ikakvih posledica
4. Slika izgleda fenomenalno i poptpuno je čista, mnogo bolje od d3, a pogotovo obične kablovske.
5. Prebacivanje kanala traje 2-3 sekunde
5. Verovatno ćeš profitirati što se tiče uploada i pinga.
 
Meni je set box bio pokvaren tj stalno je stajalo LOADING pa su ga momci iz Telekoma odneli nadogradili softver i sutradan vratili i sada je sve OK. Slika je super jedino me nervira sto se ceka kada promenis kanal po dve sekunde. Internet mi radi super jer imam 1.5MB,Nisam zadovoljan sto nema FOX crime i FOX life i jos po nesto ali se nadam da ce to dopuniti . Isto su mi rekli da ce u dogledno vreme biti omoguceno da ce moci da se uzme jos dva set up boxa tako da ce moci da se gleda i na ostalim televizorima u kuci. IMAM VELIKI PROBLEM ne mogu da nadjem kod za SAMSUNG televizor. probao sam sve od 001-300 i nista ne pali. Inace moram da se zahvalim SVIM LJUDIMA IZ TELEKOMA jer su STRAHOVITO LJUBAZNI , cak su me zvali iz beograda da bi mi pomogli oko IPTV-a. Jos jedan pozdrav ljubaznom osoblju iz telekoma
 
Poslednja izmena:
Na samom daljinskom koji dolazi uz set up box postoje komande za IPTV i za tvoj televizor. da bi mogao da pojacavas zvuk na tvom Tv-u moras da uneses kod prema modelu tvog TV-a. Prosto sa ovim daljincem od IPTV manipulises i sa TV i sa IPTV. Sinoc sam probao i snimanje programa i to funkcionise super , mozes da pauziras mozes da premotavas itd i sve je ok.Internet mi ide besprekorno iako imam tri komjutera od kojih su dva prikljucena WI-FI mrezom na ADSL modem. Jos su mi momci rekli da na njihovom internom sajtu stoji da ce povecenje brzine ADSL-a biti X2, ali za datum nisu mogli da mi kazu jer nisu znali sto naravno ostaje samo da vidimo
 
Ako saznas kod, posalji mi na pp, jer i ja imam Samsung TV.
 
Meni su momci iz Telekoma, koji su mi doneli box, rekli da ne radi sa Samsunzima. Da li je istina, ne znam.
 
Meni su momci iz Telekoma, koji su mi doneli box, rekli da ne radi sa Samsunzima. Da li je istina, ne znam.

Tacno je, nazalost, daljinski koji dolazi sa STB-om odbija da radi sa mojim Samsung TV-om (32A450), tako da sad moram da zongliram sa daljinskim upravljacima.
Slika je mnogo bolja od kablovske, i utisci su, generalno, vrlo pozitivni, osim ultra dosadnog ucitavanja kanala koje traje i po 4-5 sekundi.
 
Tacno je, nazalost, daljinski koji dolazi sa STB-om odbija da radi sa mojim Samsung TV-om (32A450), tako da sad moram da zongliram sa daljinskim upravljacima.
Slika je mnogo bolja od kablovske, i utisci su, generalno, vrlo pozitivni, osim ultra dosadnog ucitavanja kanala koje traje i po 4-5 sekundi.
U čemu je caka?Opiši da mi koji imamo Samsung televizore saznamo šta nam je činiti.
 
Kako stvari stoje, mi koji imamo Samsunge necemo moci da koristimo STB-ov daljinski za TV. Danas sam preuzeo opremu i probao sam daljinski, ali ne radi za kontrolu televizora.
Ni IPTV ne radi. Pise Loading... i tako stoji evo vec 20 minuta.
 
Ja sam danas preuzeo opremu, povezao sve ali ne radi:S: dolazio je tehnicar Telekoma, ali ne moze nista da ucini, problem kako rece u Beogradu. Pretpostavljam da su zauzeti radovima na povecanju brzina ali videcemo.
 
Poslednja izmena:
...a Beograd ne radi do ponedeljka, pa ce da sacekamo malo. Pitam se da li ce da nam produze probni period zbog ovoga sto ne radi :)
 
Sad procitah na drugom forumu. Kod za Samsung televizore je 354. Kod mene radi. :banana:
Samo jos IPTV da proradi :wall:
 
Kolko se cheka na ovaj IPTV? meni rekli da ce zvati pre nedelju dana.
 
Verovatno su svesni trenutnih velikih problema sa funkcionisanjem sistema, pa se ne zure previse da zovu nove korisnike.
 
Mada nebi uzeo taj iptv iz 2 razloga.
1. Nema HTV, a ima par stvari koje pratim na njemu.
2. 3-5 sekundi za promenu kanala?!!!! WTF?
 
Izgleda da je logika na tom IPTV - ko ima vreme da gleda tv ima vreme i da ceka 3-5 sekundi za promenu kanala...
Idi begaj prijatelju
 
Pa sad, ne znam za tebe ali ja volim da vrtim kanale, kad ne znam sta da gledam. A znam da bi me cekanje 5 sekundi da vidim sta ima nerviralo samo tako.. :D
 
Bas ga preteraste, 5 sekunde, uopste se ne ceka toliko.
 
Pa sad, ne znam za tebe ali ja volim da vrtim kanale, kad ne znam sta da gledam. A znam da bi me cekanje 5 sekundi da vidim sta ima nerviralo samo tako.. :D
Vrtis kanale kad ne znas gde sta ima. Ovde imas programski vodic i sve pise.
 
Nazad
Vrh Dno