Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

"U „Telekomu“ tvrde da od nove godine neće smanjiti cenu Interneta, ali će brzine protoka biti uvećane, te da će to biti najpovoljnija ponuda na tržištu. Tako će, na primer, za isti iznos mesečne pretplate brzina prenosa podataka od 1,5 Mb/s biti povećana na 2 Mb/s."

najpovoljnija ponuda na tržištu, ali fiksne telefonije. mada ako su sami kako onda mogu da to zovu tržištem. wow toliko su se dali u trošak, da dobijemo 2MB/s. ja sam mislio da je 1,5 neverovatna brzina, kad ono ima i 2 Mb/s. bog te mazo.

jedva čekam da odem iz ove zemlje.
 
Ovo je kriminalno, zasto nisu naveli podatak da uvode samo 4000 IPTV prikljucaka. U Kragujevcu su jednom direktorcicu telekoma namestali IPTV punih 15 dana i tek mu je juce proradilo. Kako onda da mi ostali korisnici "probamo besplatno ovu uslugu do decembra" kad nema dovoljno STB-a ?

Informaciju o povecanje brzine za bednih 512kbit nakon godine i 5 meseci (ako povecaju posle nove godine) plasiranu uz notornu laz da ce to biti "najpovoljnija ponuda na trzistu" ne treba ni komentarisati. Uzgred, u Makedoniji uskoro uvode 10mbit flat pakete. Zivela Srbija!!!
 
sramota bas sto ne poveca stoka upload j''''' ih download :x Dodje mi da se vratim na dial up
 
Koliko vidim, najnoviji filmovi su oni iz 2006 godine a u vecini slucajeva 2002-2004 godina, pa ko je lud da to placa kad na netu moze da nadje ono sto se trenutno emituje po svetskim bioskopima.
 
Pa sad...onaj ko se gnuša piraterije...a mrzi ga da ode do Video-kluba :D
 
Prijavih se i ja danas. Nakon nekoliko sati mi je u statusu modema pisala brzina 10000/512. Medjutim, pristup internetu se nije ubrzao. Cak su i "odglavili" "zaglavljni" speedup u visoj brzini :(.
 
Prijavih se i ja danas. Nakon nekoliko sati mi je u statusu modema pisala brzina 10000/512. Medjutim, pristup internetu se nije ubrzao. Cak su i "odglavili" "zaglavljni" speedup u visoj brzini :(.
ARGH, the villains ...

Ne znam shta reci ... Da se odjavim sa ****nog IPTV-a ako ce mi odglaviti briznu XD
 
Da li je neko dobio opremu iz telekoma za IPTV? (naravno ko se prijavio posle 15.10.)
 
Dobio sam juce set box IPTV i novi modem Huawei HG 510, dosao kuci povezao sve kako treba i kako pise internet radi besprekorno IPTV samo crni ekran na kome pise LOADING i teko satima. Zovem 9813 kazu zovi 977 zovem oni ne mogu da mi pomognu, zovem 011/977 kazu mi smo odgovorni za centralu 011 a za 018 ne mozemo da pomognemo. Jos uvek je sve isto nema IPTV-a. Danas cu malo da pojurim ove iz 977 ovog na 018
 
Pa da sad sam baš hteo da napišem...nemoj zvati 011/977 već samo 977 :) Srećno! Trebaće ti...
 
Čekaćeš kraj radnog vremena?! :)
Trči kući.
I moj zahtev je u završnoj fazi. Jutros je ostalo nekakvo generisanje PUK koda.
 
Ja se prijavih za IPTV jos pre deset dana, nikakvo obavestenje jos uvek nisam dobio.
 
pih ja se ponadao da cu dobiti bar par dana 10mbit kad ono corak (izgleda da se beeeoogradjani bolje razumeju u limitiranje od nishlija)
ipak i speedup na 1536/192 (9952/512 limit na routeru) nije za baciti ;)

usluga aktivirana u roku od 1 sat a "tehnicar ce doci da instalira opremu" (koliko ce to da me kosta... )
 
a IPTV uredjaj se kaci na LAN3 na ruteru ADSLa... a kad ukljucim komp tu, nece da radi net, ili kad ukljucim IPTV u neki drugi nece da radi... mozda moze da se nekako razbije to pa pustimo 10Mbps na komp :D
 
a IPTV uredjaj se kaci na LAN3 na ruteru ADSLa... a kad ukljucim komp tu, nece da radi net, ili kad ukljucim IPTV u neki drugi nece da radi... mozda moze da se nekako razbije to pa pustimo 10Mbps na komp :D

Mislim da nece da moze zbog drugacijeg DSL Modulation-a, takodje Multiplexing je drugaciji, mada nikada se ne zna. Mozda ako nekako uspem javicu ... u svakom slucaju ortak na novom beogradu u bloku 70 je prijavio za IpTV i pre nego sto su mu javili da dodje po opremu, pustili su mu "nenormalno brz net". Kaze da je u jednom trenutku dobio celih 810KB/s ... ima screenshoot ;) e sada to je bilo na 15 minuta, i kada je pokupio opremu i namestio sve, net mu pade na skormnih 512Kbit/s a IpTV radio normalno :S
 
meni secka HBO kada skidam nesto sa neta...jel ima neko jos takav problem?
 
ispade IPTV skoro ko youtube :) ne diras net dok gledas TV :)

danas sam saznao da moja centrala nije ADSL2+ :) tako da nista od IPTV...
 
Nazad
Vrh Dno