Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Juce sam se prijavio za IPTV i odmah su me zvali iz korisnickog centra da potvrde informacije. Rekli su da ce se javiti ljudi za instalaciju. a ONDA UVECE OKO 23h komjuter mi je poludeo od brzine ADSL Prosto ne mogu da verujem Torrente skidam sa 450kb/s a ostali direktni download ide i do 1.1 MB/s Odem na speedtest i frapiram se od brzine jer mi pokazuje i do 12mb/s download i 450kb/s upload

ne mogu da verujem, Inace sve se ovo desava u Nisu

Bolje da si cutao i uzivao u tome sto imas ;)
 
A što onda mene niko ne zove, niti mi se povećava brzina....a prijavio sam se prekjuče :(
 
Meni sad tu vise nista nije jasno...
Kada se prijavis za iptv dobijes tu televiziju i koliko brz ti onda bude internet??? (uzimas pakete posebno za net ili...)
 
Poslednja izmena:
Sada sam trenutno na poslu tako da neznam da li mi je kuci jos uvek ta brzina ADSL-a. Inace pitam se kada dobijem taj IPTV da li ce ta brzina otici na tv ili neznam nije mi bas sve jasno ali ja sam juce skinuo jedan fajl od 130MB za 2 MINUTA
 
Doduše imam Havajca MT882...možda mi se zato još ništa nije promenilo? :(
 
da li neko zna adresu na telekomovom sajtu za prijavu jer sam trazio i nikako da dodjem do formulara.
 
Juce sam se prijavio za IPTV i odmah su me zvali iz korisnickog centra da potvrde informacije. Rekli su da ce se javiti ljudi za instalaciju. a ONDA UVECE OKO 23h komjuter mi je poludeo od brzine ADSL Prosto ne mogu da verujem Torrente skidam sa 450kb/s a ostali direktni download ide i do 1.1 MB/s Odem na speedtest i frapiram se od brzine jer mi pokazuje i do 12mb/s download i 450kb/s upload

ne mogu da verujem, Inace sve se ovo desava u Nisu
Uzivaj u brzom netu:wave: i ne hvali se mnogo:d
 

A posle koliko dana od prijave su te zvali da ti uvedu IPTV? (opiši malo kako je teklo sve :) ) I koji si ruter imao?
Pošto ja i posle 48h od prijave ne primećujem da se bilo šta promenilo...i dalje mi je brzina 1024/128... :(
 
Kao prvo jos uvek mi nisu uveli IPTV nego sam se samo prijavio na 9813 nakon toga(2 dana) dobio mejl da ispituju tehnicke mogucnosti za IPTV i te iste veceri sam primetio strahovito ubrzanje interneta. Jos uvek imam isti modem Huawei 882 i nista nisam menjao. Mozda je to bila samo proba ili ispitivanje neznam o cemu se radi. Inace imam paket adsl3 od 1.5mb ali je ovo povecanje bilo drasticno. javicu vam dalje sta se desava. Jedva cekam da dodjem kuci da vidim da li je jos uvek ista brzina ili su vratili na staro.
 
Verovatno se još nisu dobro ogranizovali oko tog uvođenja pa su ti pustili brzinu ADSL-a koja je predviđena za IPTV, ali nisu ograničili data deo protoka na nominalnu vrednost.
Baš me zanima gde se to podešava, da li u samoj centrali ili na nekom višem nivou. Možda bi se isplatilo imati insajdera u centrali :-devil-:
 
koliko je meni drugar koji ima pristup centrali objasnio sve se resava u centrali ovih dana cu bas videti sa njim da li moze nekako bez neke provere da mi pusti jaci link tj rekao mi je da ce se raspitati kako se to radi posto par ljudi u sapcu ima vece linkove nego 1.5
 
@Ripper

kocka90 ima neki poslovni iptv, pise na jednoj od prethodnih stranica
 
da, uzeo sam pre nekoliko nedelja IPTV, kao da testiram...i bilo je sve free , sad su uveli cene na filmove, i ostalo al dobro... :) dobio sam novi modem sa wifi antenom, a imao sam onaj crveno beli kineski
 
cale je dobar i sa direktorom u Sapcu pa cu javiti posto ce se cuti verovatno za vikend kako ide situacija :)
 
Pa samo te ubaci u odredjen,unapred definisan , profil i zavrsio si pricu .
 
Zna li neko da li je moguce prijavljivanje za IPTV i u ostalim gradovima ?
 
meni isto pise to ali mi je brzina skidanja od 150-220KB/s... ispravice ti to ovi iz telekoma ne brini se :)
 
meni pise u konf. modema:
Max. Bandwidth Down/Up(kbps) 19572 / 1360
Bandwidth Down/Up(kbps) 10000 / 511
imam 10Mbps :D kad bi mogao nekako da koristim to za net a ne za TV... :D
 
meni pise u konf. modema:
Max. Bandwidth Down/Up(kbps) 19572 / 1360
Bandwidth Down/Up(kbps) 10000 / 511
imam 10Mbps :D kad bi mogao nekako da koristim to za net a ne za TV... :D

Koji ti je to modem koji ti daje informaciju o maximalnom i trenutnom bandwith-u???
Na Huawei mt-882 nema takve informacije, vec samo podeseni bandwith.
 
Poslednja izmena:
modem je huawei echolife hg520i sa wifi-om , od telekoma...
evo speedtest:
 
nije se povecao download , imam 1536... ali kada pocne speedtest skoci do 3Mbps pa se spusta polako na 1300... a kad downloadujem nesto tako skace malo po malo ide od 150 do 220KB/s
 
Nazad
Vrh Dno