Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

HBO+ valja odjaviti do 15.1. Ja zvah malopre na 0800100100, standardna procedura preko automata i onda prebaci na operatera koji se čeka nepun minut, pa onda njima potvrda podataka pa par minuta muzikice u pozadini dok oni jave da će u roku od 24 sata biti odjavljeno ali već su mi i odjavili i pre toga. Ranije bio samo automat, potvrda preko unošenja broja ali sada mora i operateru da se korisnik obrati, samo su zakomplikovali.
 
Znaci,napokon resili da prekinu sa promocijom.Pa godinu dana je trajalo,malo li je...
 
Na broju 113 Klasik tv
 
Fox i dalje dupliran,vidim i Toxic tv dupliran...dal je moguce da su ovoliko nesposobni?
 
Pa nije dupliran, nego su sd i hd varijante
 
Nisu produzili promociju hbo ?
 
Nisu produzili HBO,bilo je godinu dana promocije,malo li je.A jesu duplirani kanali FOX na 130 i 204 u SD i 706 u HD i Toxic na 115 i 480 u SD i 734 u HD.
 
Nisu produzili HBO,bilo je godinu dana promocije,malo li je.A jesu duplirani kanali FOX na 130 i 204 u SD i 706 u HD i Toxic na 115 i 480 u SD i 734 u HD.

Zaboravih da odjavim, platiću im pola meseca dosta im je.
 
Ja sam juče odjavio ali i dalje je dostupan. Ne znam da li ponovo da pozovem?

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Odjavio juce ali jos nije ugaseno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Možeš i danas da odjaviš ili ovih dana da ne čekaš kraj meseca pa ćeš platiti shodno tome koliko je dana korišćeno.

Ma neka platiću 15 dana, zaslužili su za godina dana besplatnog hbo.
 
Možda je bila velika gužva oko odjave u zadnji čas pa ne mogu da stignu sve da pogase.
 
Na poziciji 729 piše rts HD, ali je umesto tog kanala sada rts nauka HD. Znači da su zamenili tj ukinuli rts HD.
 
Nama su pre par sat isključili
 
Počeo sa radom Pink Premium HD
 
Na poziciji 729 piše rts HD, ali je umesto tog kanala sada rts nauka HD. Znači da su zamenili tj ukinuli rts HD.
Sam RTS ne emituje vise taj kanal. I na RTS Planeti je zamenjen ovim novim kanalom.
 
Vidim ubacili još 2 HD kanala, sve puca od oštrine [emoji23]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Dobili smo još jedan mnogo "jak" kanal na broju 740
 
  • Like
Reagovanja: M J
Neki dodatni paketi otključani.
 
Imate u video klubu gratis neke filmoeve, kao i pickbox.
 
Kada su ubacili još 20-ak HD kanala? Ja tek sad video.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno