Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Na jednom forumu sam procitao da su dodali jos 30ak HD kanala.Od 743 pa nadalje.Kod mene jos uvek nista posle resetovanja STBa.Kod vas?
 
Koji paket imate? Kod mene na Box 4 plavi ima.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja isto imam plavi ali nemam te kanale.Mozda imaju ovi sto su potpisali nove ugovore!?
 
Posle 743 idu ovi na 800. :D
 
Box 4 plavi na vdsl-u.
Pojavili se pre nekoliko dana. Vidim da su danas pustili i EPG. Na brzinu islikao digitronom.
IMG_20200504_211818645.jpgIMG_20200504_211931640.jpgIMG_20200504_212003438.jpgIMG_20200504_212030298.jpgIMG_20200504_212052202.jpg
 
@nesa69,kad si potpisao ugovor?Tj.jesi presao na nove pakete?
 
Vidim i na sajtu su ubacili. Ja imam neki stari paket i nema ovih kanala, meni je ugovor isteko pre 2 godine sigurno.
 
ja danas obnovio ugovor i pise mi PlusHD al nemam nista od 700+ kanala ili sam corav :) mada iskreno mi to nije ni bitno
 
@nesa69,kad si potpisao ugovor?Tj.jesi presao na nove pakete?

Jesam, ako misliš na onu promenu u BOX paketima negde pre juna prošle godine.
Tada sam produžio BOX 3 a u avgustu preneo broj iz telenora i spojio u BOX 4.
Trebalo bi ta stavka da se vodi na mts TV računu kao Plus HD paket (imao sam zezanja sa njima oko plus SD i plus HD pri oba potpisivanja ugovora)
 
To znam za zezanje oko Plus HD paketa jer ti ne ukljuce to u paket pa moras da im napominjes.Skontao sam da te nove HD kanale imate samo vi sa novim paketima.Na FB su nedoreceni kao i obicno.Cekam da mi istekne ugovor u septembru pa cu videti da li da prelazim u SBB.
 
Ja sam u maju prošle godine potpisao i nema tih kanala
 
Nemam ideju kako oni to puštaju osim ako opet ne menjaju koncepciju paketa. Znaš da kod njih ume to da potraje.
Kod mene ne postoji sbb opcija pa ne meditiram mnogo o tome :)

Probaj da resetuješ modem. Stb-ovi se nisu resetovali, znam da modem jesam (klinci mrsili sa kablovima i punjačima)
 
Resetovao sto puta, i dalje ne da ne rade kanali, nego ih nigde nema ni na listi. Mnogo je neozbiljno ovo što rade.
 
Korisnici sa starim TV paketima mogu podneti zahtev i dodati HD kanale ukoliko postoje tehničke mogućnosti. Novim ugovorom dobijate tu mogućnost u okviru paketa.

Eto sta su odgovorili na twitteru u vezi ovoga.Znaci,ko je na starim paketima treba da zove da mu se dodaju ti kanali(!?) ako ima TEHNICKE MOGUCNOSTI.Standarno isti odgovor....
 
Korisnici sa starim TV paketima mogu podneti zahtev i dodati HD kanale ukoliko postoje tehničke mogućnosti. Novim ugovorom dobijate tu mogućnost u okviru paketa.

Eto sta su odgovorili na twitteru u vezi ovoga.Znaci,ko je na starim paketima treba da zove da mu se dodaju ti kanali(!?) ako ima TEHNICKE MOGUCNOSTI.Standarno isti odgovor....


Kakve crne tehničke mogućnosti, pa svima ovde koji su se žalili normalno rade ostali (do 743) HD kanali, a ima korisnika i optičke i VDSL-a. Treba ih pitati zašto uopšte kanala nema ni na listi.
 
Upravo to.Treba sto vise nas da se buni na drustvenim mrezama u vezi toga.Nek ubace i starim korisnicima dok ne potpisu novi ugovor i predju na nove pakete...
 
Kod mts tv usluge me najviše iritira jedna stvar, a to je usluga gledaj unazad. Jer često neke tv stanice kasne sa filmom, serijom itd, i em što tu uslugu naplaćuju 100 dinara, em nije baš funkcionalna. Jer kada film "pređe" u drugi termin neke emisije, izbaci me na početni meni. A kada se koristi usluga "pauziraj" , onda je sve ok. EON je za te stvari zakon, premotam nešto, i taj program ide odloženo sve dok ne prebacim drugi kanal.
 
Drugari, na računu, na vrhu druge strane mi piše Box4 Plavi, plaćam mesečno 4300 din, imam još 8 meseci do isteka ugovora. Da li tu treba da imam HD kanale ili ne? Na svakom mi javlja da nisu plaćeni. Kad odem na njihov sajt, tamo stoji da uz plavi box4 paket treba da ima 67 HD kanala...
 
Nemas HD,tek kad potpises novi ugovor samim tim ces biti na novom paketu.
 
Jeste, nek se nadaju :) Znači stari korisnici poslednja rupa na svirali, e evo im ga baš.
 
Potpisao sam novi ugovor negde u novembru bas zbog HD paketa i nisam ni znao da su pustili ove silne HD kanale. Imam ih i rade bez problema.
 
Drugari, na računu, na vrhu druge strane mi piše Box4 Plavi, plaćam mesečno 4300 din, imam još 8 meseci do isteka ugovora. Da li tu treba da imam HD kanale ili ne? Na svakom mi javlja da nisu plaćeni. Kad odem na njihov sajt, tamo stoji da uz plavi box4 paket treba da ima 67 HD kanala...

Ja sam u januaru prešao na BOX4 Plavi,a do tada sam imao stari BOX4 paket i u njemu je bilo dosta HD kanala (ARENA sportski kanali, RST HD kanali, EUROSPORT1 i 2, itd...). Naravno, sada ih ima mnogo više, pogotovo sa ovom promocijom koja traje do juna.
 
Izem ti njihove HD kanale kad secka ko blesavo na VDSL-u.
Optika stigli do minipan uredjaja u ulazu do mog i odatle do mene ide bakar(do 100m Cu).
Čekam sad da mi dovuku optiku da stana, pa ćemo videti kako će onda biti...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno