Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Gledam i hd i fhd na vdsl, bez problema.

...Helios rising...
 
Dodali su RTS 3 HD i Viasat Explore HD, 778 i 779
 
Trebalo bi u toku sutrašnjeg dana od trenutka poziva
 
Kurir TV na broju 108
 
  • Like
Reagovanja: M J
S tim sto HD verziju kanala na 780 mogu da gledaju i stari i novi korisnici dok i dalje ne postoje kanali od 744 do 779 za stare korisnike!:))
 
  • Like
Reagovanja: M J
Bas tako.

Jel ima nesto zanimljivo od 744 do 779?
 
Hvala, inače mi stari korisnici ne možemo ni da kupimo ove kanale, i ako imamo hd paket.

Carevi definitivno carevi.
 
Iskreno je to nelogicno ali je njihova praksa.

Nema na cemu :)
 
Ali ne bilo kakav, nego moraš sa crvenog da pređeš na plavi boks ili da sačekaš da ti istekne ugovorna obaveza. Voimja oca!
No dobro, u mom slučaju će biti vraćanje na SBB

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
I ja razmišljam da polako prebacujem jednu po jednu uslugu. Tv isteko ugovor, net za 2 meseca.
 
Uvek možete da raskinete ugovor u sred ugovora, verovatno će onda da vam omoguće i te kanale.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da priupitam i ovde. Kupio sam 4k tv, da li da stb podesim na 4kp25, 4kp24 ili 4kp30? Inace podneo zahtev za treci stb uredjaj, cekam od 24.06.2020 da dodju moneri, nema ih. Radnik iz Mts-a mi rece juce da nemaju sviceve, ko zna kada ce ih dobiti, zato se ceka. U Smederevu zivim, na optici sam.
 
Jedno pitanjce.

Sredili smo potkrovlje i uselili se. Hteli bi da uvedemo TV, odnosno da dokupimo još jedan STB uređaj, jer u prizemlju ima BOX 4. E sad, postoji li neka mogućnost da se gore uređaj poveže na postojeću instalaciju, odnosno žicu(priključak za telefon) ili mora da se sprovodi kabl do rutera u prizemlju?
 
Jedno pitanjce.

Sredili smo potkrovlje i uselili se. Hteli bi da uvedemo TV, odnosno da dokupimo još jedan STB uređaj, jer u prizemlju ima BOX 4. E sad, postoji li neka mogućnost da se gore uređaj poveže na postojeću instalaciju, odnosno žicu(priključak za telefon) ili mora da se sprovodi kabl do rutera u prizemlju?

Mora da se sprovode lan kabl iz rutera.
 
Jedno pitanjce.

Sredili smo potkrovlje i uselili se. Hteli bi da uvedemo TV, odnosno da dokupimo još jedan STB uređaj, jer u prizemlju ima BOX 4. E sad, postoji li neka mogućnost da se gore uređaj poveže na postojeću instalaciju, odnosno žicu(priključak za telefon) ili mora da se sprovodi kabl do rutera u prizemlju?

Moze, kupis Powerline adapter i sprovedes IPTV liniju preko struje.Npr. : TP-Link TL-PA4010KIT
 
Poslednja izmena:
Hvala za savete. Međutim, trebalo bi MTS da krene "uskoro" da pušta optiku, pa ćemo sačekati.
 
Ko voli crtace na 415 nicktoons ali jos uvek nesinhronizovan na srpski... samo english audio...
 
Ubačena i sinhronizacija, odnosno srpski audio.
 
Pozdrav svima, imam pitanja vezano za TV. Nemam optiku. Interesuje me ovaj njhov "START TV PAKET" od 1.199 din. Da li je u tu cenu ukljucen i njihov uredjaj za gledanje TV-a, i drugo pitanje, da li mora da se ima njihov fiksni? Ovo za uredjaj pitam posto SBB na svom ekvivalentnom TV paketu od 1.499 din "EON LIGHT TV" ne daje uredjaj, vec se on posebno doplacuje.
 
Hvala, ostaje pitanje da li treba da se ima fiksni. Jer ako treba, onda mu dodje isto kao kod SBB-a.
 
Pa mislim da ti je najlakše da ih okreneš i pitaš.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kontaktirao sam ih. Treba fiksni. Dakle, klasicna obmana sa cenom od 1.199 din, jer nigde na ovoj stranici ne pise to za fiksni:

https://mts.rs/Privatni/Televizija/mts-TV/mts-tv-paketi

.

Pa to su ti one bankarske fore, kada na kraju ugovori pisu malim slovima da ni zdrava osoba ne moze da procita a kamoli neko stariji.

Ja sam isto na tu njihovu politiku besan ali stacu ili da uzmem da koristim njihovo sve ili kod sbb-a a kada saberem i oduzmem dodje mi na isto.
 
Pozdrav svima, imam pitanja vezano za TV. Nemam optiku. Interesuje me ovaj njhov "START TV PAKET" od 1.199 din. Da li je u tu cenu ukljucen i njihov uredjaj za gledanje TV-a, i drugo pitanje, da li mora da se ima njihov fiksni? Ovo za uredjaj pitam posto SBB na svom ekvivalentnom TV paketu od 1.499 din "EON LIGHT TV" ne daje uredjaj, vec se on posebno doplacuje.

A zašto ne uzmeš "EON LIGHT TV van SBB mreže" i dobiješ:
EON LIGHT TV
1 din 3 meseca uz ugovornu obavezu 24 meseca
Nakon 3 meseca 1.499 din/mes
EON Smart Box besplatno na korišćenje i bez plaćanja priključne takse uz ugovornu obavezu
 
Nazad
Vrh Dno