Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Nije loše, čak su i cene sasvim pristojne, iako su bez PDV-a.
 
Ne kapiram... A gde je tu ADSL? Pominje se ustupanje ADSL modema i STB ali se nigde ne pominje da li je i ADSL uključen u cenu?
 
Mislim da je jasno da nije.
 
Samo napred, pa od nove godine kad vam povecaju cenu pretplate na
fiksni , plus ovo cudo, plus adsl - Telekom ima lepu racunicu, a vi navalite.
 
Bilo kako bilo nije jeftino dati oko 760 dindzi za 40 kanala......
Sacekacu da neko javi utiske pa da vidim dal vredi uzimati, mada i dalje ne vidim narocitu prednost iptv-a (koja bi mi znacila)
 
Ako nazovete 9813 reći će vam da prijavljivanje nije počelo i da ćete biti obavešteni na vreme.
 
ja zvao da pitam isto za uslugu, kad ono mora da si korisnik telekomovog adsla pih, a nesto mi se ne prelazi kod njih
 
Dobro ajde prošetaću i ja do korisničkog centra...nije daleko :)
 
ово је мало смешно. прво кажу да је кабловска тв скупа а онда одрапе цену која је још већа и то за експерименталну употребу!
 
Nisam neki strucnjak ali gledajuci 1.pdf fajl, zapazio sam nekoliko totalnih gluposti:
"Segmentacija korisnika", "sektor za brigu o korisnicima", "www.briga.usluge.telekom.yu...", "direkcija za ljudske resurse", "izvrsne direkcije regija" i slicno.
Kakve su ovo gluposti !? Mirise mi na debeli FAKE ! :trust:

EDIT: I ovo : www.briga.usluge.../Uputstva.aspx?ac=snews...
Tesko da bi neko u okviru "uputstva" stavio "news" ? Valjda je logicnije da ide pod "usluge" ?
 
Poslednja izmena:
Nisam neki strucnjak ali gledajuci 1.pdf fajl, zapazio sam nekoliko totalnih gluposti:
"Segmentacija korisnika", "sektor za brigu o korisnicima", "www.briga.usluge.telekom.yu...", "direkcija za ljudske resurse", "izvrsne direkcije regija" i slicno.
Kakve su ovo gluposti !? Mirise mi na debeli FAKE ! :trust:

Sto ti je to cudno, pa naravno da dinosaurus firma kao sto je telekom mora da ima 336 sekcija i direkcija, moraju negde da nadju mesto onolikim viskovima i besposlicarima koji sede po ceo dan tamo i nista ne rade.
 
Ti Kreka pripazi malo kako se izražavaš, inače nećeš potrajati na ovom forumu...

Da si pratio ranije diskusije znao bi da je bilo reči o zaokruženoj ponudi IPTV+ADSL, pa je moje pitanje bilo u skladu sa tim.
 
Kuro = Pioneer plazma TV?
 
:d :d :d
 
Bezobrazni Pioneer! Covek ni kriv ni duzan da nastrada zbog nepromisljenosti menadzera te firme!
 
A šta da radi ostatak sveta koji nije na Telekom ADSL?
 
Eeee, ako je Pioneer Kuro u pitanju, ondak se izvinjavam Kreki :) Pisano je malim slovom pa mi prva asocijacija nije bila Pioneer :d
 
Ti Kreka pripazi malo kako se izražavaš, inače nećeš potrajati na ovom forumu...

Da si pratio ranije diskusije znao bi da je bilo reči o zaokruženoj ponudi IPTV+ADSL, pa je moje pitanje bilo u skladu sa tim.
pratio sam ja sve ali kapiram da samo tebi izgleda logicno da za 1200 dinara dobijes IPTV i ADSL... da je takvo nesto u pitanju logicno je da bi cena bila 3000 minimum...

P.S. naravno da sam mislio na Pioneera :D
 
Poslednja izmena:
Nisam neki strucnjak ali gledajuci 1.pdf fajl, zapazio sam nekoliko totalnih gluposti:
"Segmentacija korisnika", "sektor za brigu o korisnicima", "www.briga.usluge.telekom.yu...", "direkcija za ljudske resurse", "izvrsne direkcije regija" i slicno.
Kakve su ovo gluposti !? Mirise mi na debeli FAKE ! :trust:

EDIT: I ovo : www.briga.usluge.../Uputstva.aspx?ac=snews...
Tesko da bi neko u okviru "uputstva" stavio "news" ? Valjda je logicnije da ide pod "usluge" ?

Da sam znao da ce neko ovako da dumpuje Sh** , ne bi vam ovo ni kačio.
Trebalo bi da znaš da postoje interni domeni kojima mi spolja ne možemo da pristupimo.Kada vidim ovakve indijance pitam li se koji mi je trebalo uopšte ovo da vam okačim.Inace, zaposlenima su počeli da daju modeme i uredjaje na testiranje. Ovo sam dobio od personala iz samog korisničkog centra. Ako nisi zadovoljan mrdni Jug sa stolice pa se SAM raspitaj. :mad:
 
pratio sam ja sve ali kapiram da samo tebi izgleda logicno da za 1200 dinara dobijes IPTV i ADSL... da je takvo nesto u pitanju logicno je da bi cena bila 3000 minimum...

Dobro, ajmo ovom osnovnom matematikom iz okačenog pdf-a. Osnovni IPTV paket je 650 din, osnovni ADSL paket 256/64 je kolko beše? 900 din? Što je onda nespojivo da to zajedno bude jeftinije, recimo tih 1200 din?
Poređenja radi, SBB nudi D3 Start + FlatHome Internet 1024/128 za 1350 din/mesečno tako da ne znam šta je nelogično u mom pitanju?
 
Poređenja radi, SBB nudi D3 Start + FlatHome Internet 1024/128 za 1350 din/mesečno
Za ovu brzinu Telekom cepa 2130 din i ne daje nista plus.

Inace, po meni najveci nedostatak IPTV je vezanost za 1 TV.. Retki su oni koji u kuci imaju samo 1 TV.. Ako hocu IPTV na 2 TV-a onda je i cena x2. Tu je SBB u velikoj prednosti. Ono sto je dobro je to sto ce korisnik moci da gleda neki program i nakon emitovanja.. odlozeno.
 
Hmm kolko ja znam i D3 može samo na 1tv a ostali analognu kablovsku....I Total TV može samo na 1 tv... (ili na više ali isti program :) )
 
IPTV se tehnološki realizuje preko ADSL-a.
Na početku je neko napisao da je zvao Call Centar i da samo ko ima Telekom ADSL može da koristi IPTV.
 
Nazad
Vrh Dno