Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

@miroo

To me interesovalo za rodjaka koji vec ima SBB "EON LIGHT TV" i placa oko 1800 din = 1499 + 290 (renta d3 uredjaja), pa reko' mozda je ovo kod Telekoma povoljnije, al' mu ipak dodje na isto 1199+660 fiksni.
 
1759 je najeftiniji box paket
tv + fiksni
 
Da li mts ikada planira da malo promeni izgled iptv usluge? Sam servis je ok, međutim jako me iritira vraćanje unazad. Em platim 100 dinara mesečno,em pre kraja nekog filma, serije, izbaci onaj početni meni, jer je film, serija šta god kasnio na početku. I onda treba pustiti narednu emisiju, da bih odgledao film do kraja, veoma iritantno. Na eonu kada se nešto vrati unazad, samo se prebacuje dalje na neku emisiju, film, sve dok se ručno ne promeni kanal.
 
Zna neko da mi objasni zašto arene sad imamo i na 149 i na 300? Tražih sve teme, ali nisam našao odgovor :D
 
Imam IPTV kod MTS-a i dobio sam Huawei Q11 STB, e sada sta je problem... pa problem je sto nekada iako sam STB ugasio normalno na dugne na daljinskom da nekada sam od sebe se ponovo ukljuci!

Prvo sam pomislio da se to desi kada stavljam daljinski od tv-a pored njega pa nekako stisnem daljinski od stb-a pa se ukljuci a onda sam daljinski pomerio skroz na drugu strani i opet sam primetio da se posle nekog vremena stb ukljucio. Juce sam to video da se u toku dana desilo 3x i predhodnih dana sam isto tako nasao stb da je ukljucen. Jel ima neko resenje za ovaj nazovi problem?

Naravno zvao mts porsku oni to ne vide kao problem. Genijalci.
 
Isključi CEC na TV-u
 
Kod mene je stb uvek ukljucen. Ne znam koliko imam ovaj beli stb, par godina. Nikada ga nisam iskljucio.

Zasto bih ga iskljucio? Razlog?
 
I kod mene su svi risiveri uvek uključeni
 
Isključi CEC na TV-u

Ja mislim da takvu opciju na tv-u nemam, moj lcd je dosta stariji ali je Samsung i full hd je. Mada mozda u ne znanju i gresim mozda i ima ta opcija ali ja je nikada nisam video ni ukljucivao. Ali svakako cu proveriti kada dodjem kuci. Hvala na sugestiji.

Kod mene je stb uvek ukljucen. Ne znam koliko imam ovaj beli stb, par godina. Nikada ga nisam iskljucio.

Zasto bih ga iskljucio? Razlog?

Pa sve zavisi na koji nacin mislis da je ukljucen? Ako je na stand by onda ok ali ako je non stop ukljucen da kadgod ukljucis tv da ti odmah prikaze sliku sa start menija onda nije ok.

Jer smatram da ako je napravljeno da mozes da ga iskljucis kada ti ne treba onda tako treba i da radi. Zamisli kupis tv koji se pali sam od sebe kada on hoce i kada pozves da reklamiras oni ti kazu da je to ok. Pa koji onda klinac mu je napravljeno ono dugme na daljinskom da ga ugasis ako ono ne funkcionise kako treba.
 
Zasto nije ok? Da, non stop mi je ukljucen godinama.

Televizor je nesto drugo.
 
trosi verovatno slicno struje i kad je ukljucen i kad je iskljucen. jedino ako je parica losija, pa zbog protoka neta moze da bude pozeljno da se iskljuci kada se ne koristi.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Zasto nije ok? Da, non stop mi je ukljucen godinama.

Televizor je nesto drugo.

Pa eto ja sam drugacijeg misljenja, zasto je to sada problem? Izneo si svoje misljenje i ok ali ja sam isto izneo svoje i smatram da ako ne nesto namenjeno da moze da se iskljuci da to onda ostane iskljuceno ako sam ga ja iskljucio a ne da kada se njemu cefne da se ukljuci stb.

Cekaj sto je televizor drugaciji, pa isto kada ti se gleda ti ga ukljucis a kada ti se ne gleda ti ga iskljucis, jel tako? Kako bi se sada osecao ako bi se tv sam od sebe palio kada on hoce? Znaci da nije ispravan ili da nesto pravi smetnju i problem. Zasto sve mora da se pretvori u raspravi i dokazivanje da je jedan u pravu a da onaj drugi nije u pravu? Po cemu mislis da je tvoje misljenje ok a moje da nije ok?

trosi verovatno slicno struje i kad je ukljucen i kad je iskljucen. jedino ako je parica losija, pa zbog protoka neta moze da bude pozeljno da se iskljuci kada se ne koristi.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока

Nije tu proglem jel on trosi struje ili ne trosi nego sto ako je zamisljeno da moze da se iskljuci na daljinski onda hocu da to radi.

Da nema nekog drugog daljinca u blizini?

Nema, jedino od televizora ali oni nisu na istoj frekvenciji tako da ne moze da se upravlja daljinskim od tv-a na stb.
 
Ja sam sa odvojenog interneta i Box2 paketa potpisao ugovor za Box3 paket, a zamenili su mi samo ruter, ne i raspadnuti beli STB uredjaj, iako cak pise da imam i pravo na dodatni STB uredjaj, koji mi ni ne treba kad imam jedan TV. Moje pitanje je da li vredi da se cimam i trazim im novi STB, taj Q11 o kom se pise, odnosno, da li ce mi TV bar bolje reagovati na promene kanala, da ne moram stalno da se tripujem da ne valja daljinski ili da su prazne baterije?
 
Zna neko da mi objasni zašto arene sad imamo i na 149 i na 300? Tražih sve teme, ali nisam našao odgovor

Na MTS-u je totalni haos sa rasporedom kanala.

Inace, ima ih na tri mesta 149- , 300- i 700-. To je zato sto na 149 su unutar osnovnog paketa, od 300-321 su grupisani svi sportski kanali u SD, a od 700 su u HD-u.:wall:
 
Na 787 Fox News uopste nije HD kvalitet slike... isti kvalitet slike kao na 661 gde kanal ide u SD...
 
Ima li neko informaciju da li ce na mts iptv biti ista ponuda kanala kao na supernovoj gde ubacuju nove kanale i menjaju SD kanale u HD (kablovski kanali Prve tv itd) kojih nema na mts iptv
 
Kako bese ide onaj kod za podesavanja?
 
^Na daljincu od boxa kucas *104030* pa pritisneš dugme za setings i onda šifru 8288
 
Izbacili iz ponude BK TV & Nature/History HD. Na NAT GEO HD od sada radi vraćanje unazad, ali im se EPG ne gađa sa aktuelnim programom za sat vremena.
 
Da budemo precizni, nisu izbacili, nego kanali više ne emituju
 
Šta možeš da podešavaš sve?
Nisam pri uredjaju pa ne mogu da proverim.

Network Settings, Service Settings, TV Settings, Local Operation, Other Settings, About Q11 i Load Default.

Menjas rezoluciju,, mrezna podesavanja, tranziciju kanala, kolika je slika recimo.
 
Ima li neko informaciju da li ce na mts iptv biti ista ponuda kanala kao na supernovoj gde ubacuju nove kanale i menjaju SD kanale u HD (kablovski kanali Prve tv itd) kojih nema na mts iptv

Na MTSu je bolja ponuda kanala i ima ih vise. Preko 250 od kojih je 101 HD kanal. I sve Prve su u HDu.
 
Poslednja izmena:
Bolje pitanje je možda kada će MTS preći na neku moderniju platformu i kad će polovina tih HD kanala dobiti vraćanje unazad. Mene je to vraćanje unazad baš razmazilo [emoji6]

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Navodno do kraja godine treba da se izjednaci ponuda u mts i supernovoj pa verovatno zbog toga i ubacuju HD kanale koji su vec ubaceni ovih dana kod nekih supernova korisnika (ex RV korisnika) ima tu jos HD kanala kojih nema u mts iptv (Klasik tv je pustio HD kanal, na Supernovoj su ubacili Museum HD, My Zen HD, Luxe HD, Playboy HD, pa cak i lokalne koji su u HD prebacuju, u spernovoj je navodno i Hype HD...) Animal planet su pustili HD verziju ali u SD gde je i bio na 362
 
U mts iptv su juce ubacili kanale Prve u HD a na supernovoj imaju i Prva Plus HD... doduse nemaju jos svi korisnici supernove nove kanale vec bivsi korisnici RV... a sto se tice nove platforme u mts slazem se iako je ova stabilnija i brza od eon sbb koji igrom slucaja imam... i HD i SD kanali u mts iptv imaju kvalitetniju sliku i zvuk nego preko eon sbb... neki hd kanali u sbb su kao SD u mts iptv...
 
Nazad
Vrh Dno