Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Nema nista od toga.Jedino moze 3 meseca pre kraja ugovora da se to zavrsi.
 
Neko uspeo da odjavi dodatni STB pa uzme ponovo gratis?

Sent from my EML-L09 using Tapatalk

Ne znam al ja se prijavio jos u utaorak za dodatni STB i nista se ne dogadja, zvao juce rekose da ce da mi jave na mobilni zbog cega je, nista se ne desava.

Inace resili su mi ono sa netom, trebalo je da neki lik u telekomu resetuje port. Jel zna neko koliko se otprilike ceka na taj dodatni STB uredjaj ?
 
Moji uzeli samo tv, ono 4 meseca za 1 din, i odmah su dobili dodatni stb, i to onaj mali kockasti. Međutim, HD kanali užasno seckaju, i treba mu npr 2 min da učita HD kanal, nakon toga radi. U telekomu su mi rekli da bi mogao i net 50 da ide bez problema. Evo parametara, koliko su daleko od centrale? Centar grada je u pitanju. Screenshot_20180921-220512_Samsung Internet.jpg
 
  • Like
Reagovanja: M J
Problem je do interneta. Nisu dovoljno pustili. Pozovi ih i reci za hd.
 
za dva hd stb-a trebali su pustiti 16mbps a pustili su 10mbps. zovi ih i zali se.

Sent from Galaxy S8
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li zna neko u cemu je problem kada menjam kanal na jednom STB-u/televizoru, na drugom koji je u drugoj sobi se pojavi crni ekran i pise doslo je do greske. Ja pritisnem home dugme i posle vretim taj kanal, ali iritantno je jer se to desava dosta cesto kad se menja kanal na nekom od stb-a, ne bas svaki put kad menjam kanale, ali vrlo cesto. Kablovi su ubaceni u lan 2 i lan 3.
 
Isto i kod mene. Žalio se, sredili, posle par dana počelo opet.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Imao sam isti problem kada sam zamenio modem, kada npr. na oba tv-a gledam isti kanal i na drugom promenim program, na prvom se pojavi medijska greska. Zvao i opisao tacan problem, posle pola sata me zvali iz centrale, njima objasnio sta me muci, covek nesto uradio dok smo razgovarali, kaze da je sada namestio, probam i sve sljaka. Prijavi problem, opisi kako i sta se desava.
 
Rts pustio HD 1 i 2. Pozicija 708 i 709. Vidim i pustili još neke nove super star. Eto kao nešto rade :)
 
Da ne otvaram novu temu dok ne krenu, neka b ude vest ovde, uglavnom MTS pokreće satelitsku platformu

Kompanija Telekom Srbija će gledaocima iz Srbije, Bosne i Hercegovine i Crne Gore obezbediti pristup najnovijem sadržaju koji će se emitovati sa orbitalne pozicije od 23.5E. Kompanija SES je danas objavila da je sa kompanijom Telekom Srbija, najvećim telekomunikacionim operaterom u Srbiji, potpisala višegodišnji ugovor koji podrazumeva uslugu više transpondera Astra satelita u svrhu pokretanja najnovije DTH (Direct-to-Home) platforme kompanije Telekom Srbija, čije će emitovanje u sve tri zemlje početi istovremeno, sredinom decembra. Telekom Srbija će uz pomoć nove DTH platforme emitovati više od 150 kanala, od kojih će i do 30 biti emitovano u HD formatu. Svi javni TV kanali u Srbiji takođe će biti dostupni putem ove platforme, što će gledaocima omogućiti kompletan izbor sadržaja dostupnog na tržištu. Dodatni kanali biće dostupni u „Free-to-Air” ponudi.

Gledaoci će imati koristi od novih tehnoloških poboljšanja i u svojim domovima. Kompanija Telekom Srbija za ovu uslugu odabrala je „set-top box” prijemnike koji su po pitanju dekodiranja „cardless” odn. ne koriste smart-kartice, a za sve one koji ne poseduju prijemnu opremu, ova platforma će biti dostupna uz korišćenje male satelitske antene veličine 60 cm.

Izvor: SES
 
Zasto MTS kao i SBB nema HBO samo u HD rezoluciji vec ako hocu HD uslov je da uzmem i Cinemax !?:mad:
 
SBB već neko vreme uopšte ne nudi HBO u SD rezoluciji ni u kojoj varijanti i možeš da uzmeš HBO-ove bez Cinemaxa.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nažalost, MTS-ovci još nisu u stanju da svim svojim korisnicima obezbede dovoljan protok za HD, ali to ih nikako ne opravdava - svakako bi trebalo da omoguće HD verzije i bez Cinemaxa za one koji mogu da imaju HD.
 
Telekom se tu nešto hvali optikom itd, a večeras od utakmice sam samo mogao da pogledam izlazak na teren,i nakon toga sam uživao u medijskoj grešci 102400, bio je zanimljiv fudbal. Nakon toga je bilo još uzbudljivije, restartovao se stb, pa sam uživao gledajući u mts logo, i onu liniju pokretanje sistema 8% :D Prosto se divim njihovoj stručnosti i kapacitetima, jer bar 3x mesečno imam problem. Sbb nema nikada problema, koja god utakmica da je u pitanju.
 
Testiram pay iptv i jednostavno nije to to,ne moze da prismrdi kvalitetu slike sa satelita

Hteo sam ajde da probam taj iptv ali nema sanse,to samo onaj ko nije koristio satelitsku "moze da proguta"

Dobru ponudu ima sad mts na 23,5E,ceka se samo cenovnik
 
Testiram pay iptv i jednostavno nije to to,ne moze da prismrdi kvalitetu slike sa satelita

Hteo sam ajde da probam taj iptv ali nema sanse,to samo onaj ko nije koristio satelitsku "moze da proguta"

Dobru ponudu ima sad mts na 23,5E,ceka se samo cenovnik

I nije im neka ponuda doduse nisam video filmske kanale sem pinkovog paketa, total ima vecu ponudu i cini mi se bolju, videcemo uskoro....
 
Njihova satelitska ponuda je ravna ponudi koju imaju na IPTV, ne može biti na satelitu Sport Klubova, FOX-ova, Cinestara i čega sve ne kada ih nemaju na njihovoj IPTV platformi. Samo što na satelitu bez problema idu HD kanali za koje na IPTV treba da se doplati, da se obezbedi dovoljan protok i tome slično. Ja lično mislim da će cena tog paketa od navodnih 150 kanala biti negde između 1200-1400 dinara, jer IPTV je valjda oko 1150, Total TV je 1400, pa ne mogu ni oni ići mnogo ispod ili iznad toga. Ko želi ovu MTS TV a nema uslove za IPTV, a ne želi Polaris ili ne želi MTS Antenu onda mislim da je za tih nekih 10-12 evra ovo OK ponuda, naravno, ponuda SBB i njegovog Totala je sasvim drugačija ali to je neka druga tema i priča i to svi znaju ko kakve kanale ima i ko poseduje prava na određeni paket programa.
 
23.5°E
11797 H - 30000 - 3/4 - DVB-S2/8PSK - Conax

Pink TV
Prva
O2
Happy TV
Studio B
Pink 2
Pink 3
Prva MAX
Arena Sport 1 HD (HEVC H265)
Arena Sport 2 HD (HEVC H265)
Arena Sport 3 HD (HEVC H265)
Arena Sport 4 HD (HEVC H265)
Arena Sport 5 HD (HEVC H265)
Eurosport 1 HD (HEVC H265)
Eurosport 2 HD (HEVC H265)
SOS Kanal Plus
Nickelodeon
Minimax
Nickelodeon Junior
Duck TV
JimJam
Pink Super
Boomerang
Cartoon Network
Pink Kids
Pink Premium
Pink Movies
Pink Action
Pink Thriller
Pink Crime and Mystery
Pink Comedy
Pink Classic
Pink Western
Pink Romance
Pink Horror
23.5°E
11817 V - 30000 - 3/4 - DVB-S2/8PSK - Conax

Pink World Cinema
TV1000
AMC Balkan
AXN
AXN Spin
Epic Drama
SciFi HD (HEVC H265)
HBO HD (HEVC H265)
HBO2 HD (HEVC H265)
HBO3 HD (HEVC H265)
Cinemax HD (HEVC H265)
Cinemax2 HD (HEVC H265)
FilmBox Plus
FilmBox Extra HD (HEVC H265)
FilmBox Arthouse
Pink Family
Pink Serije
Pink Life
Pink Files
Pink Kick
Pink World
RTV 1
RTV 2
RTRS
Al Jazeera Balkans
BNTV
TV Hram
ATV
Koreni
OK Kanal
Travel Channel
TLC
23.5°E
11914 H - 30000 - 3/4 - DVB-S2/8PSK - Conax

RTS 1 HD
RTS 1 HD
Superstar TV HD (HEVC H265)
Star TV
Film Klub
Decija TV
Kitchen TV
Agro TV HD (HEVC H265)
Zenska TV HD (HEVC H265)
Film Klub Extra
RTS Zivot
RTS Drama
RTS Kolo
RTS Trezor
RTS Muzika
RTS Poletarac
RTS 3
RTS Svet HD (nije kodiran)
B TV
Radio Beograd 1 (nije kodiran)
Radio Beograd 2 (nije kodiran)
Radio 202 (nije kodiran)
AS FM (nije kodiran)
Play Radio (nije kodiran)
23.5°E
12402 V - 30000 - 3/4 - DVB-S2/8PSK - Conax

Pink Reality
Discovery Channel
BBC Earth HD (HEVC H265)
Animal Planet
Nat Geographic
Nat Geo Wild
History 2
Viasat History
Viasat Nature
Viasat Nature History HD (HEVC H265)
Outdoor Channel HD (HEVC H265)
Discovery ID HD (HEVC H265)
Discovery Showcase HD (HEVC H265)
DaVinci Learning
English Club TV
Nat Geographic HD (HEVC H265)
Pink Kuvar
Gametoon
VH1
Pink Music
HiFi Music
BN Music
DM Sat
MTV Europe
MTV Hits
MTV Dance
MTV Rocks
Viasat Explorer
CNN
Euronews
DW English
Fight Network
Trace Sport Stars HD (HEVC H265)
Extreme Sports
Dorcel
Brazzers TV
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ubaceni Cinestar kanali na mts tv,tacnije sva 4 kanala u osnovnom paketu.Sto se Cinestar premiere tice,njih jos nisu ubacili.
 
Da, tu su Cinestar kanali, ali meni ne rade, samo crn ekran i onda obaveštenje o medijskoj grešci. Jel ime još neko takav problem?

Poslato sa AGS-W09 uz pomoć Tapatoka
 
Ne, svi rade bez problema.
 
Moraću da zovem korisnički servis...

Послато са 8079 уз помоћ Тапатока
 
Vidim imam neke Pink kanale što nisam imao kao i preostale kanale iz Porodičnog paketa, izgleda da su nas sa time častili za predstojeće praznike mada nikakvog zvanično saopštenje nisam video a možda ga još i nema.
 
Svi mts TV korisnici koji nisu aktivirali HBO+, Porodični, Muzički, Stingray, Mađarski i Plus paket, mogu potpuno besplatno uživati u svim kanalima ovih TV paketa do 15. januara.

Da biste besplatno pratili atraktivan sadržaj HBO i Cinemax kanala, dovoljno je da HBO+paket aktivirate u mts TV meniju. Ovaj paket možete da aktivirate i pozivom na broj 0800/100-100 ili u bilo kojoj mts poslovnici. Na isti način treba da aktivirate i Plus paket, dok će vam ostali besplatni TV paketi biti automatski aktivirani.

Po isteku promocije, 16. januara, svi promotivni TV kanali će biti automatski deaktivirani.

Kako bi predstojeće praznike učinio još lepšim i ugodnijim, mts je pripremio i specijalno poklon iznenađenje u Video klubu - 24 fenomenalna filma koji su besplatni u promotivnom periodu. Takođe, podsećamo vas da jedino mts TV korisnici imaju priliku da ekskluzivno na SUPERSTAR TV kanalu gledaju nove epizode popularne domaće serije "Besa".

Za sve one koji nisu mts TV korisnici, u toku je i TV promocija - 4 meseca po 1 dinar!

Eto zvanično.
 
Nazad
Vrh Dno