Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

NBA novi kanal, na broju 712.
 
Odličan HD kvalitet
 
Jel taj NBA TV sinhro ili ide engleska varijanta? Otovren za sve ili mora HD paket?
 
Ide i u sd, za HD verziju mora HD paket.
Engleski jezik, nema sinhronizacije
 
Pazi,taj crni STB imam vec godinu dana i nije bilo nikakvih problema do pre neki dan tako da ne verujem da je do kablova.Ali fora je sto sa starim STBovima nemam problema.Mada mi rekose kad sam se cuo sa njima da su se mnogi zalili u posledenje vreme na taj crni ali da su posle restarta resili stvar.Resim i ja ali mi se vrati na isto posle 2,3 dana.

Desilo se nekoliko dana sa novim stb-om. Probao pali-gasi i restart i samo RTS 2 radi (mada će taj da radi i posle nuklearne kataklizme...).
Probam ga tamo-ovamo po kući (drugi adapter, drugi kabl, drugi tv...) i bilo je do HDMI kabla. Da li se brisala prašina ili tako nešto, ne znam. Taj je još na mestu gde se često mrdne malo komoda od prolaženja, vrata... da ne objašnjavam situaciju.
Bukvalno, malo jače zabo kabl i ima sliku, malo ga drmnuo rukom, odmah crno, osim rts2 :)
Evo, ni najmanji problem od onda.
 
@nesa69,Ipak ce morati da mi menjaju STB jer baguje i na drugom tv- u i sa drugim kablovima pa cu videti od ponedeljka.
 
Da vas podsetim ko hoce da deaktivira HBO + ,moze uraditi tako sto pozove 0800100100 ,opcija 3,ukucas broj telefona,potvrdis i to je to.
 
Pusten je promotivno pinkov rijaliti na veoma kratak period, ne vidim da se igde reklamira, a kosta skoro 1000 dinara, tako da obratite paznju jer ide pretplata nakon toga. Verovatno je tako i na SBBu. Ne bih ni primetio da par dana pre toga nisam ostao u zatecen zbog cifre. Pa za toliko ima HBO i HD paket kombinovano!
 
ako su ga sami aktivirali, moraju ga sami i deaktivirati

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Pusten je promotivno pinkov rijaliti na veoma kratak period, ne vidim da se igde reklamira, a kosta skoro 1000 dinara, tako da obratite paznju jer ide pretplata nakon toga. Verovatno je tako i na SBBu. Ne bih ni primetio da par dana pre toga nisam ostao u zatecen zbog cifre. Pa za toliko ima HBO i HD paket kombinovano!
Nema na SBBu ima reklama za to koliko hoces i trece ne mogu da ti naplate nista sto SAM nisi ukljucio dodatno.
 
730 Prva, 731 O2
HD
 
Pre 5 dana gledah na SBB nema mislim ima ali nije free kako se tvrdi.
 
Jedno pitanje: Ako stavim drugi ruter u repeater mode ili ga nekako vežem kablom do ovog telekomovog, pa u njega ubodem kabl i drugi stb - hoće li raditi taj stb ili ne, tj. hoću li imati sliku ili je to neizvodljivo? Hvala.
 
Meni nije radio sledeći Frankenštajn test setup:

Na Telekom ruteru : kreirao sekundarni WiFi SSID i njega bind-ovao na IPTV WAN konekciju.

TP-Link WiFi AP/Clint/Repeater/radi kako god hoćeš se kači na taj WiFi signal a na njega je LAN kablom povezan STB.

Nije uspešno dobijao IP adresu STB tako (verovatno treba MAC spoofing?), pa sam dok su bili svi uređaji jedan do drugog probao varijantu da upalim STB dok je povezan na Telekom ruter i kad krene TV stream samo prebacim kabl iz Telekom rutera u TP-Link... i tako je radio TV kanal kako treba 10-15 sekundi i onda kreće kao slide show usporena reprodukcija... kad promeniš kanal opet 10-15 ide lepo stream i onda slide show :D

Tako da ništa od ideje da se bežično premosti prostor između Telekom rutera i STB.
 
Zar nije prica bila da Telekomov ruter, tj. IPTV izlaz se nakaci neki drugi ruter, kreira wifi mreza na drugom, pa se treci ruter nakaci na drugi preko wifi kao Client (STB na lan treceg)?
 
Šta će ti WiFI mreža na sekundarnom uređaju? Kad STB kačiš žično na njega?
Ono, takva varijanta je morala za one koji imaju stariji Telekom ruter koji nema podršku za WiFi SSID2, SSID3... a treba ti da bežično premostiš od tačke A do tačke B.

Ovaj Huawei ADSL ruter na kom sam se igrao nudi tako nešto pa je dovoljno samo 2 uređaja + STB. Tj u teoriji bi trebalo da je dovoljno. Ali je TP-Link mator ko zemlja i nema opciju MAC spoofing-a...
 
Iskreno, znam za to da je neko pisao da moze i da nista drugo nije upalilo. Mozda ti neko pozajmi ruter, pa probaj i sa MAC izmenom
 
Ma ne treba to meni stvarno :D Bila je samo ideja "ako može" onda... (hint: kuća do kuće & uzimanje dodatnog STB :p :p ). Razmišljao sam koliko je izvodljivo i isplativo da pokušam da konsolidujem račune koje plaćamo u kući i u firmi koja je preko puta asfalta u vreme kad sam razmatrao da prestanem SBB-u da plaćam za D3i. Pošto sam plaćamo Box4 & fixni + VDSL net + D3i...
 
Kod mene radi ova kombinacija sa WiFi SSID2 na telekom ruteru, i dodatnom ruteru kod treceg st box uredjaja, vec oko dve godine bez ijednog problema.
 
Eto vidiš. Bez MAC spoofing na drugom ruteru? I na kojoj IP adresi ti je drugi ruter? (koji opseg? 192.168.x. x ili 10.x.x.x?)
 
Znači, wifi ssid2, drugi ruter povežeš na taj ssid, muneš kabl u ruter i u stb i radi?
 
Kod mene je ovako. Ruter je podesen na fixnu IP 192.168.1.50 zakacen na kreirani SSID2 koji je setovan da preko njega ide iptv (port binding), iskljucen DHCP, STB dobija adresu od telekomovog ZTE vdsl rutera iz opsega 10.x.x.x , mora da radi bez seckanja ako je oprema ispravna.
 
Nazad
Vrh Dno