Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

HBO+ promocija se produžava do 15.01.2020. tako da ne žurite sa odjavljivanjem.

Koji su to likovi... Svakako HBO niti gledam niti sam gledao, žena tu i tamo ponekad, ali ajd kad je bilo džabe neka ga, leba ne traži. Samo mi nije jasno, da li im lakše da to puste svima ili da se pate ovako parcijalno od - do i odjavama od strane korisnika i gube sopstveno vreme (moje neće), a koje sigurno mogu bolje da iskoriste.
 
Napisao sam da je iskljucen DHCP, covek pitao za port binding pa sam tu sliku i okacio.;)
 
Napisao sam da je iskljucen DHCP, covek pitao za port binding pa sam tu sliku i okacio.;)

Opet ja. Probao sam preko ovog ripitera. Ima samo jedan problem, rešiv ili nerešiv pitanje je. Ako isključim DHCP za SSID2, onda ripiter ne dobija nikakvu adresu od rutera, a nema podešavanja da mu je sam dam (da podesim statičku). Na taj način ripiter daje STB-u 192.168.10.100 ili 101 adresu, i onda sve ovo ne radi. Mogu li u podešavanju rutera na osnovu MAC adrese da nateram ruter da mu uvek da određenu adresu?
 
Probaj: Local Network - Lan - DHCP Binding, trebalo bi da radi.
 
Probao, ali neće. Daje stalno STB-u 192.168.10.101, a kad uđem u podešavanja ne piše da je on dobio svoju već stoji prazno.
 
Ubaceni O2 HD i Prva HD na 730 i 731.

Inace, HBO+ paket iz promocije nema HD verzije kanala ali na potralu ti kanali postoje u listi za taj paket. HBO+ HD ne postoji na portalu iako se pominje u promociji ali postoji u aplikaciji, tj. u meniju iz STBa kada se gleda preko TVa. Taj paket na portalu (HBO+) kosta 749 dinara ali u aplikaciji (HBO+HD) je 779 dinara. Oba paketa imaju iste kanale :)


Sto se tice rijaliti paketa, u poslednjem pasusu pise sledece:

"Do 3. novembra 2019. ovaj paket biće besplatan. Nakon promotivnog perioda, mesečna naknada za ovaj paket iznosiće 990,00 dinara."

Ja sam zbog toga kako je napisano zakljucio da se trajanje paketa nastavlja i nakon isteka promocije, jer iskreno tako i zvuci. Nije nigde naznaceno da se on prekida ili automatski obnavlja. Moze lako da dodje do "app" situacije.
 
Poslednja izmena:
Jel taj rijaliti paket mora da se isključi kad se završi promocija ili se automatski deaktivira?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Prvo,taj HBO + paket ima razlicite cene jer po novim paketima ulaze i HD verzije a ti si,kao i ja,stari korisnik i samim tim imamo stare pakete.Znaci,nista dok ne potpisemo nove ugovore.:)
Drugo,videcemo posle 3.11.da li cemo imati taj Zadruga paket.Ako ga bude bilo,odmah ih zovem da mi to iskljuce!:)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pa ne mogu da vam(nam) ostave i naplate, ukoliko sami niste inicirali uvodjenje paketa.
To vam je po zakonu tako o obligacionim odnosima, nesto sto nisi zahtevao ili ne koristis ne moze ti biti naplaceno.
Ovde je prvi slucaj "nisi zahtevao" jer oni sami su pustili.
Dakle ne brinite se.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel zna neko na kom kanalu (broju) sutra počinje Zvezda TV?

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
Na poziciji 320 Zvezda TV
Na poziciji 720 Zvezda TV HD.
 
Partizan tv na pozicijama 321 i 719
 
Jel i dalje vazi ono da moze da se obnovi ugovor 3 meseca pre isteka? Imam stari boks, a koliko vidim nema apsolutno nikakvih novih pogodnosti, pa bih obnovio ugovor ranije da bih dodao jos jedan broj telefona na onih 100GB. Ne vidim nijednu drugu pogodnost.
 
Prvo Radnički Niš tv, pa kad otvore autoput može i Pirot [emoji23]

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
Kod mene radi ova kombinacija sa WiFi SSID2 na telekom ruteru, i dodatnom ruteru kod treceg st box uredjaja, vec oko dve godine bez ijednog problema.

Jel može preporuka za neki jeftiniji ruter koji bi poslužio za ovu kombinaciju?
 
Hoćemo da bindžujemo "Junaci našeg doba" :D
 
Dobrih glumaca u toj seriji ima ali Siniša Pavić kreator tako da piši propalo, klasična ''sapunica'' verovatno u pitanju, baš će neko da ih bindžuje :p
 
Nema vesti o nekoj promociji, pustili ove muzicke na 900 i ove zanimljive na 800 gratis.
 
https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-...-za-jos-jedan-kanal-Comedy-Central-Extra.html
Kanal je na poziciji 290. Kada se prvi put prebaci na taj kanal, iskoči poruka za dodavanje nekih aplikacija? Piše da se za aplikacije koristi strelica na levo na daljinskom upravljaču.Kada se pritisne strelica otvara se dodatni prozor i piše aplikacije ali se ništa ne dešava? Da li je neko upoznat, o čemu se radi to ima samo na ovom novom kanalu.
 
Nazad
Vrh Dno