Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

ima na mts satelitu u hd rezoluciji

a dzabe,u 4k rezoluciji, bez kabla i bez antene nema nigde..
c64c77b43ccfa89f109bc6984dfdf787.jpg


Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ima. Za 10 evra. Radi i na google chromecast preko vlc playera. Samo pare, na zalost poreskih obveznika Srbije, ne idu telekomu.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne da može da se približi, već je i puno bolji. Francuski RMC sport ide sa 30 mbita i slika je bolja od bilo kog satelitskog 1080p kanala...

Послато са SM-G930F помоћу Тапатока
 
kod kog to pirata?
daj da znamo sad kad je većina pukla
 
Šipak ćeš dobiti 30 Mbps, to je unicast, njih to košta mnogo da bi takvu "uslugu" nudili. Pa na satelitu teško ćeš dobiti takav bitrate, a satelit je multicast, gde ih košta samo zakup transpondera, dok za IPTV ide krađa signala, dekoding, re-enkoding, uplink, cdn, i last mile delivery. Plus opasnost od policije.
 
Neka šipka tebi, snimao sam stream na vu+ i posle proveravao i to je bio bitrate. Evo sad upoređujem satelit i stream kod poljaka prenose barsu i minut snimka je oko 200 megabajta pa ti izračunaj...

Kod:
https://topchistar.aliexpress.com/store/3317001?spm=a2g0s.9042311.0.0.792b4c4dq0I8Kh
Kod ovog kineza je kupljena, oko $40 za godinu je bila...
I kod njega polovina kanala ne radi, ali puno toga i radi, domaćih većina radi.
Evo c+pl 4k utakmica bez seckanja celo poluvreme...
 
Poslednja izmena:
07. oktobar 2019
Pet novih kanala u mts TV ponudi


Link je kopiran
mts TV ponuda je od danas bogatija za pet novih kanala.

Na pozicijama 412, 459. i 460. privatnim postojećim korisnicima u okviru Osnovnog paketa i novim korisnicima u okviru Start, Plus i Max paketa dostupni su kanali Hayatovci, Hayat Folk i Hayat Music.

Na pozicijama 640. i 641. privatnim postojećim korisnicima u okviru Osnovnog paketa i novim korisnicima u okviru Start, Plus i Max paketa dostupni su kanali Hayat i Hayat Plus

Jel imate ove kanale na ovim pozicijama?Kod mene nista.
 
Izgleda da nema kod nikog!:) Ili su ubacili samo onima koji imaju nove pakete.
 
Ta Ivana se i meni juce javila kad sam prijavljivao problem sa STBom.
 
Ne pratim mnogo ove kanale, citiram:
"U okviru Start paketa mts TV ponude od 5. oktobra 2019. godine nalaze se novi kanali, BN na poziciji 141, ATV na poziciji 657, K3 na poziciji 658 i OBN na poziciji 659."
Čini mi se da je BN tu od ranije.
 
07. oktobar 2019
Pet novih kanala u mts TV ponudi


Link je kopiran
mts TV ponuda je od danas bogatija za pet novih kanala.

Na pozicijama 412, 459. i 460. privatnim postojećim korisnicima u okviru Osnovnog paketa i novim korisnicima u okviru Start, Plus i Max paketa dostupni su kanali Hayatovci, Hayat Folk i Hayat Music.

Na pozicijama 640. i 641. privatnim postojećim korisnicima u okviru Osnovnog paketa i novim korisnicima u okviru Start, Plus i Max paketa dostupni su kanali Hayat i Hayat Plus

Jel imate ove kanale na ovim pozicijama?Kod mene nista.

Ah! Mogli su da nas poštede bez tih Hajata...
 
Izgleda da su definitivno stavili samo korisnicima sa novim paketima a nama starima nisu!:)))
 
Kod mene ih ima ATV,OBN,BN,FOX kanali doduse Fox ide duplo na 130 i 204.
Hayatovi kanali ih nema,kakvo je to *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*sko odvajanje na nove i stare pakete?
Jel zele da ih sto vise napuste??
 
Da li ce ovi *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i mozda ubaciti TV1 i FTV iz Bosne?
 
Nemam pojma kakva je ta hayat televizija ali bila je priča ranije na forumu i o nekim selektivnim puštanjima lokalnih stanica. Vojvodina i neki lokalni kanali, ne mogu da se setim o kojima je reč, ni njih ne gledam.
 
Verovatno kao sto RTV 1 i 2 imaju Vojvodjani tako i Hayat imaju odredjeni regioni.
 
Verovatno kao sto RTV 1 i 2 imaju Vojvodjani tako i Hayat imaju odredjeni regioni.

Razumem donekle da RTV puste samo u Vojvodini a TV Leskovac dole u Leskovackom kraju ali selektivno pustanje Hayata iz Bosne ne razumem,po toj logici mi ostali nismo trebali dobiti ni OBN,ATV ili BN.
Mada sta ako hocu da slusam Vucica na madjarskom a nemam RTV koji se nalazi u istoj drzavi,jos nisu republika?:d
 
Poslednja izmena:
Lelekom radi na problemu duplog FOX kanala a Hayat kanali su regionalni i dostupni su Raski,Tutinu,Novom Pazaru,Novoj Varosi,Prijepolju i Sjenici.
Moram priznati da im je podrska u zadnje vreme dobra.:)
 
Poslednja izmena:
Na svu tu zbrku oko kanala mi se desava da mi jedan STB(imam ih 3) zatupi i mogu da gledam 10% kanala a na ostalim je crna slika.Znaci,pojavi se koji je kanal i EPG ali je crna slika.Desavalo li se kome to jos?A kad ga resetujem,vrati se u normalu.
 
Na svu tu zbrku oko kanala mi se desava da mi jedan STB(imam ih 3) zatupi i mogu da gledam 10% kanala a na ostalim je crna slika.Znaci,pojavi se koji je kanal i EPG ali je crna slika.Desavalo li se kome to jos?A kad ga resetujem,vrati se u normalu.

Imam jedan stb (optika) isto se desava. Svaka dva dana moram da resetujem.
 
Meni se to desava vec 10ak dana i to na novom crnom STBu,na starim je sve ok.Moram ih zvati,ne vredi.
 
kod mene je taj novi mali crk'o odavno, i doneli mi stari. vec sam imao 2 stara, i taj jedan novi, sad su mi sva 3 stara..

iako je taj novi brzi i bolje radi-dok radi..izgleda da ima neki bug..

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Sigurno,prijavio sam preko chata pa ce me zvati.I pitao sam i ja za Hayat kanale i kaze mi da su to regionalni kanali.Znaci na FB furaju jednu pricu a na njihovoj stranci drugu:)))
 
Kod mene je jedan stari STB i retko zablokira, baš retko.
Dva nova su na switch-u, i dešava se da zacrni jedan od ta dva (jednom u nedelju do dve, nije baš na dva dana). Upale/ugase na plavo dugme i vozi dalje. Retko se dešava da mora restart.
Nema nekih pravila, mada nisam ni realan, jako mi je loš 15-metarski telefonski kabl i još puknuta žabica pa očekujem da štucne tu i tamo. Plus potrošača interneta koliko voliš.
Imao sam neku ideju da je zbog switch-a ali nešto me mrzi da buljim i vrtim kanalizaciju kad se ne mora :)

Koliko su novi brzi, bukvalno ih molim da mi zamene ovaj stari ali nema mi pomoći :)
 
Pazi,taj crni STB imam vec godinu dana i nije bilo nikakvih problema do pre neki dan tako da ne verujem da je do kablova.Ali fora je sto sa starim STBovima nemam problema.Mada mi rekose kad sam se cuo sa njima da su se mnogi zalili u posledenje vreme na taj crni ali da su posle restarta resili stvar.Resim i ja ali mi se vrati na isto posle 2,3 dana.
 
Nazad
Vrh Dno